Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Опубліковані правильні відповіді тесту другої сесії ЗНО з української мови
Опубліковані правильні відповіді тесту другої сесії ЗНО з української мови

Центр оцінювання опублікував правильні відповіді на завдання тесту другої сесії зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури

Опубліковані правильні відповіді тесту другої сесії ЗНО з української мови

Тестування учасників другої сесії ЗНО з української мови і літератури було проведено 6 червня.

Після визначення результатів кожного учасника, отримані абітурієнтами тестові бали будуть конвертовані в шкалу від 100 до 200 балів.

Під час оголошення результатів ЗНО з української мови і літератури буде оприлюднено дві таблиці відповідності кількості тестових балів оцінці за шкалою 100–200 балів, окремо для першої і другої сесії. Відповідно рейтингова оцінка буде відображати місце результату учасника серед результатів інших учасників кожної сесії.

Результати ЗНО з української мови і літератури будуть оголошені після перевірки всіх тестових робіт. Визначення результатів триватиме 18-20 днів, про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту другої сесії з української мови і літератури див. у розділі Відповіді на ЗНО.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою минулого року.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
07.06.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катя
Ми, абітурієнти 2013 року, вважаємо неправильними запропоновані вами відповіді до запитань 30 та 31, які було надруковано у завданнях другій сесії тесту ЗНО з української мови та літератури. Завдання можуть нести у собі двоякий сенс, збивати з пантелику, адже мають кілька буквально однакових варіантів. Ми, як і, власне, ви, не можемо знати, що саме хотів висловити автор у своїй статті, тож завдання 30 та 31 вважаємо некоректно поставленими. Велике прохання розібратися у цій ситуації, бо, можливо, саме ці два запитання можуть зруйнувати долі багатьох людей. З повагою, громада!"
Іра
Друзі! Багато людей на згодні з відповідями ЗНО (друга сесія) щодо тексту про Вікіпедію. Далі цитата з сайту освіта.юа: "А як щодо "скриньки Пандори"(30) - у самому тексті принаймні тричі фігурує "доступність" та "доступ"! 31-ше завдання - відповідь була вже у самому ж реченні про "антиелітаризм" - варіант про відсутність поваги до експертів, але ж відповідь написали геть іншу! " Пропоную масово усім, хто не згодний з відповідями (а вони й справді суперечливі) - писати на скриньку УЦОЯО org@testportal.com.ua та до МінОсвіти - ministry@mon.gov.ua Текст листа: "Шановні представники УЦОЯО / Міністерства МОН України. Ми, абітурієнти 2013 року, вважаємо неправильними запропоновані вами відповіді до запитань 30 та 31, які було надруковано у завданнях другій сесії тесту ЗНО з української мови та літератури. Завдання можуть нести у собі двоякий сенс, збивати з пантелику, адже мають кілька буквально однакових варіантів. Ми, як і, власне, ви, не можемо знати, що саме хотів висловити автор у своїй статті, тож...
учень
Хто скільки помилок зробив у другу сесію? я - 5!
Анонімус
люди які неправильно відповіли на 31 і 32 питання ,а зараз протестують, я вам своїх балів не віддам !
gamma
перша сесія легша була
маша
ніяк не можу знайти відповіді з мови 2 сасія
Евгенія
я не згодна з відповідями до тексту "Чарівна скринька". Там було по 2 правильні відповіді
aladdin85
Для Евгенія: отримаєте результати — подавайте апеляції, нехай апеляційна комісія Вам роз’яснить, що жодних помилок там немає.
Лейля
Я також не згодна. Особливо 30 та 31 завдання. Там реально можна було дати по дві відповіді. осить неоднозначні питання. Як можна було сказати з тексту, що "чарівна скринька" і "скринька Пандори" - це злагода і розбрат?
aladdin85
Все там правильно. Подавайте апеляцію, нехай Вам пояснюють.
Коментувати
aladdin85
До "абітурієнтка)": (чомусь немає можливості "відповісти") якщо ДІЙСНО були порушення, можливо, є сенс подавати апеляційну заяву?
абітурієнтка)
12 помилок не більше, ну і не менше!!( а головне 7 завдань, де я зробила помилку просто через страх, чи що! Такі смішні помилки, що аж дивно, що я цього не зробила правильно! Найкраще знала це!!(( та й часу маловато було, бо твір навіть не встигла перевірити! Час весь пройшов, коли розв’язувала завдання до "Чарівної скриньки". А однокласниці взагалі з рук виривали твір! Жах!!! Інструкторка також неадекватна!! Так шкода, що я знала ВСЕ, невраховуючи тексту (бо текст надзвичайно складний, і відповідей правильних, на мою думку, було по дві), а з того страху, що навіює інструкторка тим, що довго читає (бо я те, що вона читає вже напам’ять знаю) правила та інструкції (хоча це її обов’язок) починаєш хвилюватися дуже!!
Олена
обідно(( моя вчителька казала і я так кажу(а вона минулих років перевіряла твори абітурієнтів), що друга сесія важча!!!(( несправедливо!(((
Настя
а если я завалю один тест, но мне этот предмет не нужен для поступления, он никак не влияет?
Вася
А Рейтинг рахують за 2 сесии разом чи окремо?
Кіт
Просто жах, 21 завдання неправильне, до середнього рівня вистачить?
Вінграновський
Як же я радий, що складав у першу сесію! Запитання легші були

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!