Завершено першу сесію ЗНО з української мови і літератури

Учасники першої сесії зовнішнього оцінювання з української мови і літератури взяли участь у тестуванні, правильні відповіді на завдання тесту першої сесії будуть опубліковані 6 червня

Завершено першу сесію ЗНО з української мови і літератури

Для участі у ЗНО з української мови і літератури зареєстровано понад 315 тисяч абітурієнтів, які складають тести впродовж двох днів - перша та друга сесії. За інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у перший сесії тестування взяли 92 % зареєстрованих учасників.

Протягом 180 хвилин учасникам ЗНО з української мови і літератури необхідно було розв’язати 61 тестове завдання, останнє з яких передбачало створення власного висловлювання на запропоновану тему. За умови правильного виконання усіх завдань учасники зможуть отримати 107 тестових балів. Власне висловлювання оцінюватиметься від 0 до 20 тестових балів.

Після визначення тестового бала кожного абітурієнта за наслідками виконання тесту, отриманий результат буде конвертовано у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів, що буде вказувати на місце результату абітурієнта серед результатів інших учасників першої сесії ЗНО з української мови і літератури.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться після перевірки всіх тестових робіт учасників. Оскільки бланки відповідей з власним висловлюванням перевірятимуться екзаменаторами, визначення результатів учасника тестування з української мови та літератури вимагає більшого часу, ніж перевірка звичайного тесту. Про дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання з української мови і літератури буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту першої сесії ЗНО з української мови і літератури будуть опубліковані у четвер 6 червня.

З метою приблизного розрахунку отриманого результату тестування з української мови і літератури, учасники ЗНО можуть скористатися орієнтовною методикою розрахунку та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою минулого року.

6 червня відбудеться друга сесія зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень з української мови і літератури. Початок тестування об 11.00, допуск на пункти тестування триватиме до 10.50. Для підготовки до тестування ознайомтеся з алгоритмом написання, методичними порадами та критеріями оцінювання власного висловлювання, а також іншими особливостями тесту ЗНО з української мови і літератури у 2013 році.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
05.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Який результат.
Натя
Я зробила 22 неправильних завдання, чи є шанси здати зно на середньому рівні?
Назар
якшо когось шось цікавить які бали потрібні щоб пройти на якісь технічні факультети питайтесь...я вже здавав ЗНО.....тому прекрасно знаю ці переживанняо
денис
складне зно
Аліна
ЗНО насправді було не складне (1 сесія) проте я зробила багатенько цілком безглуздих помилок, перехвилювалася, на пробне ЗНО не ходила, нажаль, а на справжньому не зібралась до купи, хвилювалася, проте сподіваюсь що всі ми вступимо до бажаних вузів, і гарно здамо ЗНО з інших предметів, всім успіхів, і не хвилюйтеся! ;)
Альона Кузьменко
Блин а где ответы
Альона Кузьменко
Блин а где ответы
Оля Раевская
А какая была тема сочинения,если не секрет конечно?:-)
Алина
А когда будут результати?
Геннадий Гончар
На счет текста: я не смог придумать пример из книги. по этому написал: "около столетия назад Иван Франко писал, что" и дальше по тексту темы. Надеюсь засчитают.
луна
Хто скільки помилок зробив у першій сесії??? Я - 6. це багато???
Рома
ЗНО
Владимир Жураковский
Ребята, что делать опоздал на ЗНО сегодня по Укр-мове, короче пропустил, подскажите можно ли будет пересдать???????
Антон
Тема дійсно цікава, а не якийсь тупізм про сродну працю, спасіння планети або про багатство. Було де розвернутися. Хоча у мене була проблема з прикладом з літератури. Якось притяг за вуха, сподіваюсь, що перевіряючі зарахують хоча б 1 бал.
Євген
Тести хороші, але тема твору була трішки важка :(
Михаил Корниенко
Да его на доске нам писали Не тупи
Артем
Уважаемые, какой текст пишется на ЗНО (вроде бы с обратной стороны на бланке), там где сказано про согласие с правилами ЗНО и т.д. НУЖЕН ИМЕННО САМ ТЕКСТ! Подскажите, пожалуйста, заранее благодарен!!!