Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з хімії
Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з хімії

УЦОЯО опублікував правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з хімії, офіційне оголошення результатів учасників відбудеться після 18 червня

Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з хімії

Зовнішнє незалежне оцінювання з хімії відкривало основну сесію тестування в 2013 році. Тест ЗНО з хімії складався з 60 тестових завдань чотирьох форм. За умови правильного виконання усіх завдань тесту учасник ЗНО зможе отримати 94 тестових бала.

Після визначення тестового бала кожного учасника тестування, який є арифметичною сумою балів за виконання усіх завдань тесту, відбудеться конвертація отриманого тестового бала у оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Нагадаємо, що оцінка за шкалою 100–200 балів є рейтинговою, тобто буде відображати місце результату учасника серед результатів інших учасників ЗНО з хімії.

Результати тестування з хімії будуть оголошені після перевірки всіх тестових робіт учасників тестування. Про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту з хімії див. у розділі Відповіді на ЗНО 2013.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з хімії, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань з хімії та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО з хімії за 200-бальною шкалою.

Оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з усіх тестових предметів відбудеться в період з 18 червня до 7 липня.

Результати ЗНО, отримані учасниками, використовуватимуться для участі у конкурсному відборі при вступі до вузів України.

У відповідності з графіком проведення ЗНО у 2013 році, наступними предметами тестування стануть українська мова і література (5 і 6 червня) та іноземні мови (8 червня). Про особливості проведення тестування з цих та інших предметів ЗНО у 2013 році див. у розділі Підготовка до ЗНО.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
04.06.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель
Тесты 2013 года очень похожи на тесты 2008 (множество совпадений). В Українському центрі оцінювання якості освіти работают ХАЛЯВЩИКИ!
Артем
Уважаемые, какой текст пишется на ЗНО (вроде бы с обратной стороны на бланке), там где сказано про согласие с правилами ЗНО и т.д. НУЖЕН ИМЕННО САМ ТЕКСТ! Подскажите, пожалуйста, заранее благодарен!!!
Антон
Для Андрія. Олег на 100% правий, посилань на підручники не було минулого року. Як на мене, це безглуздо зазначати сторінку підручника.
Тетяна
Для Антон: Підручник Буринська 9 клас є рекомендований у програмі підготовки до ЗНО. А от діаграма теплового ефекти є у Буринській, але відсутня у Попеля. Висновок: требі проробляти всі рекомендовані підручники, або готуватися за підручниками для вишів, там все є у одній книжці
Коментувати
Андрій
От тільки цього року у відповідях не зазначається відповідність тестових завдань підручникам згідно "Програми ЗНО". Бо, принаймні, два питання у цих підручниках (жодному з них) не висвітлено. А посилання питання про сублімацію йоду не відповідає темі, бо цей матеріал належить до теми "Галогени", а не "Розділення сумішей". Й питання про каталіз, власне кажучи графік, не наведено в цих підручниках стандартного чи академічного рівня, які є базовими. Так чи буде в цьому році посилання відповідно до кожного питання на конкретний розділ конкретного рекомендованого підручника???
Олег
Для Андрій: кто не зубрил учебник, а учил химию, не будет задавать такие вопросы. ЗНО - не воспроизведение абзаца с конкретной страницы учебника, а проверка уровня знаний, определенного программой ЗНО, умения анализировать, синтезировать, мыслить логически.
TTT
Питання про тепловий ефект реакції: Підручник «Хімія. 9 клас» /авт. Буринська Н.М., Величко Л.П./ К: Перун, 2009. Сторінка 99. Спершу прочитайте підручник, а потім питайте "про каталіз".
Андрій
Я просто поставив питання, яке мене цікавило. Підручника ав. Буринської навіть не бачив, бо вчилися за підр. ав. Попель усі роки. Доречі, ЗНО я вирішив на 94 тестові бали. Просто мені було цікаво, саме ці завдання з яких підручників і тем узяті і все. І чому, власне, в цьому році у відповідях відсутні посилання, як це було у минулоріч. Аж ніяк не сподівався на такий образливий коментар. Підручники я не "зубрив", а просто вчився... Дякую.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!