Після тестування учасники ЗНО можуть отримати тестовий зошит

Тестовий зошит надасть можливість порівняти правильні відповіді на завдання тесту, що оголошуються наступного дня після тестування, з власними відповідями наданими під час виконання тесту

Після тестування учасники ЗНО можуть отримати тестовий зошит

В Україні продовжується проведення зовнішнього незалежного оцінювання. У середу та четвер учасники тестування складатимуть тест ЗНО з української мови і літератури, результати якого є необхідними для вступу до всіх вищих навчальних закладів країни.

Враховуючі те, що порядком проведення ЗНО передбачена можливість отримання власного зошита із тестовими завданнями, радимо учасникам тестувань скористатися наданою можливістю.

Отримання тестового зошита після участі у тестуванні надасть учасникам ЗНО можливість порівняти правильні відповіді на завдання тесту, що оголошуються наступного дня після тестування, з власними відповідями наданими під час виконання тесту.

Після цього учасник тестування може обчислити свій тестовий бал, який є арифметичною сумою балів, отриманих за виконання кожного завдання тесту.

Отримати тестовий зошит із власними записами абітурієнти мають право протягом 30 хвилин після завершення тестування в аудиторії, де проходили тестування.

Як відомо, офіційне оголошення результатів зовнішнього оцінювання 2013 року відбуватиметься у період з 18 червня до 7 липня та буде здійснюватися шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Про дати офіційного оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з кожного тестового предмета буде повідомлено додатково. В Українському центрі оцінювання якості освіти обіцяють оприлюднити результати тестувань з основних предметів до 1 липня, коли вищі навчальні заклади розпочнуть прийом вступних документів від абітурієнтів.

Освіта.ua бажає впевненості у власних силах та успішних результатів усім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
04.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Влад
Це виходить,щоб забрати зошит треба ще півгодини чекати?Чи як?
Ігор
Для Влад: максимум 30 хв.
aladdin85
Протягом тридцяти хвилин, починаючи з моменту завершення тестування. Наприклад, воно закінчується о 13:50, кілька хвилин «туди-сюди», десь о 13:55 забираєте і йдете собі.
Коментувати