Абітурієнти можуть роздрукувати запрошення на ЗНО через Інтернет

На інформаційних сторінках абітурієнтів опубліковані запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2013 року

Абітурієнти можуть роздрукувати запрошення на ЗНО через Інтернет

Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти.

У центрі нагадують, що відповідний сервіс стане в нагоді тим абітурієнтам, які через певні причини не отримали запрошення-перепустку для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО) поштою.

Для того щоб скористатися сервісом, зареєстрованому учаснику необхідно відвідати власну інформаційну сторінку, вхід на яку здійснюється за номером сертифіката та пін-кодом.

Як відомо поштова розсилка запрошень на тестування була здійснена наприкінці квітня. У запрошеннях-перепустках зазначено місце, дата та час проведення тестувань, для участі в яких зареєстрований абітурієнт. Пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) створені на базі окремих навчальних закладів.

Зазначимо, що запрошення-перепустка для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні є одним з необхідних документів, за якими здійснюється допуск учасника ЗНО до пункту тестування.

Зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень учнів у 2013 році розпочнеться 3 червня та триватиме до 27 червня. Протягом цього часу учасники ЗНО матимуть можливість скласти від 1 до 4 тестів з тих навчальних предметів, які вони обрали під час реєстрації.

Результати ЗНО абітурієнти використовуватимуть для участі у конкурсному відборі під час вступної кампанії у 2013 році.

Освіта.ua
13.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
гломба яна
мені не прийшов конверте де я маю здавати зно що робити!!!!!!!!!!!!!!????????????77
Марія
Тячівський р-н, Закарпатської області майже нікому не поприходили запрошення, ЗНО ЧЕРЕЗ ТИЖДЕНЬ!
Nika Tibilashvili
Мені прийшло на особисту сторінку запрошення-перепуска. Я натиснула "Сформувати запрошення". Все було нормально....Але так сталось, що браузер завис і все закрилось. Заходжу повторно, вже ні адрес, ні кнопки "Сформувати запрошення" не має. Що тепер робити??
FHD,
ЩО ЗА ТЕЛЕПНІ СИДЯТЬ В ТОМУ ЦЕНТРІ????? ЧОМУ НЕ ПРИХОДЯТЬ ВСІ ДОКУМЕНТИ???????????
Александр
Не позвонили из центра и сказали, что на моем приглашении неправильно указан адрес и нужно в профиле на сайте, повторно отправить его. Как это сделать?
Наталья
Подскажите пожалуйста что делать?мне в конверте на ЗНО пришел только один листок в котором информацыя где я буду проходить каждый тест.
Наталья
В конверте мне не пришел листок с перечисленными аредметами которые я сдаю(не знаю как он правильно называется),а только приглашение в котором написано где будет проходит той или иной тест.Подскажите пожалуйста что ето и что делать?
Ольга Мартыненко
Для Наталья: Это и есть приглашение! Когда будете идти на ЗНО-возьмете его,сертификат и паспорт.
Наталя
Сертификат не пришел,он же должен был прийти вместе с приглашением
Anna88
Он должен был прийти Вам еще месяца 2 назад. 2 письма приходит. Теперь срочно звоните в свой центр оценивания.
Коментувати