У суботу відбудеться повторне пробне ЗНО

За добу до повторного проведення пробного ЗНО у Міносвіти назвали області, абітурієнти яких матимуть право ще раз скласти пробне тестування

У суботу відбудеться повторне пробне ЗНО

У Міністерстві освіти змогли унормувати повторне проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання та офіційно визначити регіони, абітурієнти яких матимуть право скласти пробне ЗНО, у разі їх неучасті у першій сесії ПЗНО 23 березня через погодні умови.

Відповідний наказ оприлюднений Міністерством освіти і науки у п’ятницю.

Отже, у суботу 6 квітня, абітурієнти, які мешкають у Івано-Франківський, Тернопільський, Чернівецький, Львівський, Волинський, Рівненський, Хмельницькій, Винницькій, Житомирській, Київський, Чернігівській, частково Сумській областях та місті Києві, і які не змогли взяти участь у ПЗНО, зможуть повторно скласти пробне тестування.

Як відомо, попри надзвичайну синоптичну ситуацію, зокрема у столиці, освітні чиновники не змогли надати відповідні рекомендації учасникам пробного ЗНО щодо необхідності відвідання пунктів пробного тестування під час негоди 23 березня.

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні здійснюється на платній основі. Повторне проведення пробного ЗНО профінансують за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету.

Місце та час проведення пробного ЗНО визначено регіональними центрами оцінювання якості освіти та вказане у запрошенні, яке абітурієнти можуть роздрукувати самостійно з персональної сторінки на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Освіта.ua
05.04.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Food is Good - правильное и здоровое питание, рецепты
Правильно питание главнее http://food-is-good.com чем образование
Репетитор
http://tvoyrepetitor.com.ua/
юрень
ну и бред таблица перевода пробного,я набрал 67 балов по истории,по прошлому ЗНО это 189,а по таблице перевода пробного 2013 это 175