30 березня відбудеться друга сесія пробного ЗНО

У суботу абітурієнти, які беруть участь у пробному тестуванні в 2013 році, зможуть скласти тести з математики, історії України, хімії, географії або світової літератури

30 березня відбудеться друга сесія пробного ЗНО

Як відомо, метою проведення пробного зовнішнього оцінювання є ознайомлення майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення тестування. Щороку, напередодні проведення основної сесії ЗНО, абітурієнти мають можливість скласти пробні тести з навчальних предметів, які включені до програми проведення тестування.

30 березня учасники пробного ЗНО зможуть скласти пробні тести з математики, історії України, хімії, географії та світової літератури.

Допуск абітурієнтів на пункти тестування здійснюватиметься за наявності паспорта (свідоцтва про народження), запрошення та квитанції про сплату вартості послуг за проведення пробного ЗНО.

Місце та час проведення пробного ЗНО визначено регіональними центрами оцінювання якості освіти та вказане у запрошенні, яке абітурієнти можуть роздрукувати самостійно з персональної сторінки на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти за наступними посиланнями:

Як відомо, ті абітурієнти, які не змогли взяти участь у пробному незалежному оцінюванні через погодні умови 23 березня, мають отримати шанс пройти тестування в інший день.

Міністр освіти Дмитро Табачник запевнив, що регіональні центри оцінювання якості освіти повідомлять абітурієнтів про додатковий час та день проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Результати пробного ЗНО не використовуються для оцінювання навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти. Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінювання здійснюється на платній основі.

Освіта.ua
28.03.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів