У декількох областях проведення пробного ЗНО перенесено

У зв’язку із погіршенням погодних умов та транспортного сполучення пробне ЗНО на всій території Івано-Франківської, Тернопільської та Чернівецької областей перенесено з 23 березня на 6 квітня

У декількох областях проведення пробного ЗНО перенесено

Суттєве погіршення погодних умов у декількох регіонах України вплинуло на графік проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Зокрема, Івано-Франківській регіональний центр оцінювання якості освіти у п'ятницю поширив повідомлення про скасування пробного тестування на всій території Івано-Франківської, Тернопільської та Чернівецької областей. Тестування у зазначених областях перенесено з суботи 23 березня на суботу 6 квітня.

Прес-служба Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти повідомляє, що абітурієнти Вінницької, Житомирської, Хмельницької областей, які через несприятливі погодні умови не матимуть можливості доїзду до пунктів пробного тестування 23 березня, зможуть скласти пробне ЗНО у додатковий день проведення пробного тестування - 6 квітня. Пробне ЗНО 6 квітня буде відбуватися в пунктах пробного тестування, адреси яких та час проведення зазначені в запрошеннях учасників.

Інші регіональні центри оцінювання якості освіти, території обслуговування яких також находяться під впливом активного циклону та суттєвого погіршення погодних умов про зміну графіку пробного ЗНО не повідомляють.

Довідкову інформацію щодо проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання необхідно уточнювати у регіональних центрах оцінювання якості освіти:

Нагадаємо, 23 березня відбудеться перша сесія пробного ЗНО. У перший день пробного тестування абітурієнти зможуть скласти тести з української мови і літератури, біології, фізики, всесвітньої історії, однієї з іноземних мов або російської. Метою проведення пробного зовнішнього оцінювання є ознайомлення майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення тестування.

Освіта.ua
22.03.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів