Інтенсивна підготовка до ЗНО-2013

Київський університет права запрошує учнів 11-х класів та випускників минулих років пройти курси інтенсивної підготовки до ЗНО

Інтенсивна підготовка до ЗНО-2013

Київський університет права НАН України оголошує набір слухачів на інтенсивні підготовчі курси до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, історії України, англійської мови та всесвітньої історії.

Підготовка цьогорічних вступників проводитиметься на базі відділення профорієнтаційної роботи та довузівської підготовки, що є структурним підрозділом університету.

В навчальному закладі зазначають, що головним завданням відділення є якісна підготовка слухачів підготовчих курсів до проходження ЗНО, а відвідання курсів допоможе майбутнім абітурієнтам поповнити, систематизувати та упорядкувати знання із шкільних предметів.

Курси проводитимуть провідні науково-педагогічні працівників університету. Слухачі інтенсивних підготовчих курсів отримують право на першочергове зарахування до університету.

Термін навчання на курсах становить 2 місяці, початок занять 1 березня 2013 року. Довідки за телефонами (044) 239-64-38 та (097) 565-41-15.

Докладніше про підготовчі курси Київського університету права>>>

Також, з метою ознайомлення абітурієнтів з діяльністю університету, в суботу 23 лютого відбудеться День відкритих дверей під час якого випускники шкіл зможуть ознайомитись з навчальним закладом та відвідати зустріч з керівництвом університету.

Київський університет права НАН України створено у 1995 році на базі Інституту держави і права ім. Корецького Національної академії наук України. Сьогодні університет є одним з провідних навчальних закладів держави та здійснює підготовку фахівців з права та міжнародного права.

Відеотур університетом:

Освіта.ua
20.02.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Абітурієнтка
те, що ви називаєте "елементарна шкільна програма", не так вже й легко засвоїти, тим паче, що учні перетворюються на "рабів" атестата, а вчителі при кожній нагоді погрожують поганою оцінкою за рік. Ліпше було б якби учні ретельно вивчали потрібні їм предмети при вступі і не хвилювались, що якийсь наділений владою вчитель поставить погану оцінку по зайвому предмету, накшталт Людина і світ, НВП, Захист відчизни, Етика, Екологія, Історія рідного краю, Образотворче мистецтво, Історія православної культури. Цих предметів у шкільній програмі неміряно. Витрачати на них час - нераціонально. Коли працюєш на атестат, а якийсь мажор, котрий і на уроках зрідrа з"являвся, отримує 12 балів, навертаються сльози. P.S. Запорізький багатопрофільний ліцей №99 - краіна відкатів і здирництва.
Яна
Я абітурієнтом буду
Ян
Для Яна: А студентом?
Коментувати