Абітурієнтам необхідно потурбуватися про реєстрацію на ЗНО

До кінця терміну подачі документів для участі у ЗНО-2013 залишається близько двох тижнів, у регіональних центрах оцінювання ще чекають документи абітурієнтів

Абітурієнтам необхідно потурбуватися про реєстрацію на ЗНО

Триває реєстрація осіб, які цього року бажають взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні. В Українському центрі оцінювання якості освіти вкотре звертаються до абітурієнтів із закликом не зволікати із поданням документів та нагадують, що подача документів завершується вже 5 березня.

Також в УЦОЯО зазначають, що запитання, які надходять за телефонами інформаційної підтримки та на веб-сайти Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, здебільшого свідчать про неуважність майбутніх вступників під час ознайомлення з інформацією щодо реєстрації на ЗНО.

З метою консультативної допомоги вступникам, фахівцями центру підготовлено відповіді на найбільш поширені запитання, які допоможуть абітурієнтам зорієнтуватися в алгоритмі реєстрації та виконати реєстраційні дії у відповідності з визначеними вимогами.

Нагадаємо, взяти участь у тестуванні зможуть лише зареєстровані особи. Для реєстрації на ЗНО необхідно не пізніше 5 березня надіслати комплект реєстраційних документів на поштову адресу регіонального центру оцінювання якості освіти, що обслуговує регіон проживання абітурієнта.

Комплект документів, необхідний для реєстрації, можна сформувати самостійно за допомогою спеціальної комп’ютерної програми або звернувшись до консультантів одного з пунктів реєстрації, які відкриті в усіх регіонах країни.

Кожен абітурієнт може зареєструватись для складання тестів зовнішнього незалежного оцінювання не більше ніж з чотирьох предметів. Конкурсні предмети, з яких вступник має надати сертифікати ЗНО, визначені Умовами прийому до вищих навчальних закладів у 2013 році, в залежності від спеціальності обраної абітурієнтом.

Дізнатись докладну інформацію про реєстрацію на тестування у 2013 році та завантажити програму реєстрації ви можете у розділі Реєстрація на ЗНО. Реєстрацію для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2013 року буде завершено 5 березня.

Освіта.ua
15.02.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
инна
если я в прошлом году закончила 9классов, могу ли я в этом году сдать экстерном экзамены, и участвовать в зно? и до какого числа нужно это сдать?
инна
до какого числа можно сдать документы в школу на сдачу екзаменов экстерном, и получить атестат?
хуйзна
получил я сертефикат,зашёл в личный кабинет.вопрос - по датам все зно я сдаю во второй сессии,это окончательно?
Анна
Для хуйзна: Да,это окончательно)))
Коментувати
guest
А школа має право вимагати PIN-код, який вказаний у сертифікаті? Аргументуючи це тим, що це потрібно для атестату?
runawaymira
Для guest: Нет. Он никаким боком не относится к атестату.
Коментувати