Абітурієнти неуважно ставляться до реєстрації на ЗНО

Незважаючи на широке висвітлення особливостей проведення ЗНО у 2013 році, якість запитань майбутніх вступників свідчить про нерозуміння деякими з них алгоритму реєстрації на тестування

Абітурієнти неуважно ставляться до реєстрації на ЗНО

В Українському центрі оцінювання якості освіти повідомляють, що незважаючи на широке інформування громадськості щодо особливостей проведення зовнішнього незалежного оцінювання, зокрема термінів та порядку реєстрації на ЗНО, активність подання документів учасниками вступної кампанії у січні була вкрай низькою.

В УЦОЯО також зауважують, що запитання, які надходять за телефонами інформаційної підтримки та на веб-сайти, здебільшого свідчать про неуважність майбутніх вступників під час ознайомлення з оприлюдненою інформацією або нездатність її аналізувати.

"Найбільш прикрим є той факт, що запитання, як правило, однотипні попри те, що відповіді на них регулярно розміщуються на веб-сайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти", - зазначають в УЦОЯО.

Разом з тим, в УЦОЯО окремо наголошують, що близько 30% абітурієнтів, яких цікавила процедура створення та заповнення заяви-реєстраційної картки, запитують, яку адресу необхідно вказувати у заяві – фактичного місця проживання чи реєстрації.

"Українським центром неодноразово наголошувалося, що у заяві-реєстраційній картці потрібно вказати адресу фактичного місця перебування на момент проходження тестувань, оскільки абітурієнтів буде розподілено до пунктів тестування для проходження ЗНО за адресою, вказаною ними під час реєстрації. На цю адресу також надходитиме уся кореспонденція, надіслана для участі у тестуванні", - повідомляють в Українському центрі оцінювання якості освіти.

У центрі вважають, що поширення достовірної та об’єктивної інформації про проведення ЗНО у 2013 році буде ефективнішим у разі активного залучення до цього процесу представників органів місцевого самоврядування, педагогічної громадськості, ЗМІ тощо. "При цьому поширювана інформація має відповідати нормативним вимогам щодо організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання", - зауважують в УЦОЯО.

Реєстрацію для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2013 року буде завершено 5 березня. В Українському центрі оцінювання якості освіти вкотре закликають абітурієнтів не відкладати реєстрацію на останні дні.Відеоролик надано Українським центром оцінювання якості освіти

Освіта.ua
12.02.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
хуйзна
две недели назад я отправил письмо,мне пришла смс что письмо дошло,а письма с подтверждением до сих пор нет.когда оно уже прийдёт,и как мне проконтролировать?
Анна
Для хуйзна: Зайдите на сайт своеего регионального центра и введите номер регистр-ной карточки,так и увидите послано ли вам письмо и под каким номером.
хуйзна
куда там вводить?
хуйзна
тем более откуда у меня номер регистр карточки,у меня только штрихкод почты
Коментувати
gorbanka
чесно кажучи, назвати цю реєстрацію легкою мені язик не повертається. скачувати програму, роздруковувати бланки...цікаво, а чи врахував УЦОЯО про те, що інтернетом і принтером не забезпечені всі діти України? +відправлення документів поштою. Після того, як декілька листів до мене так і не дойшли, я вирішила завезти документи в центр. Мене випередили однокласники, які сказали, що так документи не прийняли. На пошті "тітоньки" мені спочатку позгинали документи, при тому, що конверт був формату А4. Потім вони до конверту вричепили степлером якусь форму, яка не була потрібною, тим не менш: "пані, заповнюйте, може я ліпше знаю?" тепер переживаю, чи в такому вигляді мені взагалі приймуть документи... Можливо, ідея не є поганою, але в наших умовах це не є найкращим рішенням.
Анна
Для gorbanka: Извините,но я не понимаю почему то,что там сложного для взрослого 16-18 летнего человека? Компьютера,принтера нет? Ну значит у друзей,родственников они есть. 1.Внимательно читаете все на сайте УЦОЯО. 2.Качаете программу и печатаете бланки( из которых важен лишь один) 3.Заполняете регистрационую карту( пример заявления вы скачали,а все остальное из вашего паспорта). 4.Собираете все документы которые перечислены на сайте( как и что заверять там повторено по нескулько раз),складываете в конверт А4 и идете на почту. Теперь спустя почти 1,5 месяца после начала регистрации на всех региональных сайтах по многу раз отвечают на одни и те же вопросы. Просто надо сесть и не ленясь все прочитать( и правила регистрации и ответы на вопросы). и тогда регистрация окажется очень легкой))) А если читать лень,то простите зачем идти на ЗНО? Потом ведь начнуться капризы и жалобы ,что задания им не такие дали и балы не те насчитали и вообще не дают дескать несчастным в ВУЗ поступить.
Анна
Для Анна: И главное( повторюсь еще раз) читать все на специальных сайтах,а не слушать,что друзья сказали или школьные учителя рассказывают. А то такое иногда услышишь или прочитаешь,что волосы дыбом становятся(((( Где эти новости берутся? Я например уже 3 раза жаловалась в КЦОЯО на дирекцию школы где учится мой ребенок))) Ну придумывают новости и правила прямо из головы,а еще в регистрацию лезут( хотя школам это запрещено)
Коментувати
Игорь
А что означает "завірена відповідним чином" (про копию аттестата)
Юся
В нашому коледжі дезінформували учнів самі вчителі. В групі 80% з області. Їм сказали, що, згідно з новими правилами, треба реєструватись на ЗНО тільки за місцем прописки.
Анна
Для Юся: Вот поэтому надо не учителей слушать,а читать все на сайте специальном.
Коментувати
Марина
Если люди не могут сделать элементарного, зачем им высшее образование?
Мария
Для Марина:Мариночка, я думаю, что думающее население этой убогой страны согласится с Вами на все 100.
Ivan_Im
Согласен, если они немогут заполнить бланки, тогда и речи нету про Университеты ....
Коментувати