Реєстрація на ЗНО є особистим рішенням абітурієнта, - ХРЦОЯО

У Харківському регіональному центрі оцінювання якості освіти заявляють, що адміністрації шкіл не мають втручатися в процес реєстрації на ЗНО

Реєстрація на ЗНО є особистим рішенням абітурієнта, - ХРЦОЯО

У Харківському регіональному центрі оцінювання якості освіти повідомили, що центром отримано звернення від батьків абітурієнтки з Сумської області щодо втручання адміністрації школи у процедуру реєстрації на ЗНО.

"В черговий раз пояснюємо, що реєстрація на ЗНО є особистою справою кожного абітурієнта і вона здійснюється у будь-який зручний для нього спосіб", - зазначають у центрі оцінювання.

У ХРЦОЯО наголосили, що адміністрації шкіл не мають права стримувати процедуру реєстрації та унормовувати її у часі та просторі.

"Будь-яка допомога у оформленні пакету реєстраційних документів може надаватися абітурієнту лише у випадку його особистого звернення", - нагадують в Харківському регіональному центрі оцінювання якості освіти.

"Крім того наголошуємо, що реєстрація на ЗНО проводиться винятково у разі прийняття такого рішення особисто самим абітурієнтом. Будь-який примус до реєстрації є недопустимим", - повідомили у регіональному центрі.

Нагадаємо, регіональні центри оцінювання якості освіти продовжують реєстрацію бажаючих взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні 2013 року.

Для реєстрації на ЗНО необхідно не пізніше 5 березня надіслати комплект реєстраційних документів на поштову адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти, що обслуговує регіон проживання абітурієнта.

Комплект документів, необхідний для реєстрації, можна сформувати самостійно за допомогою спеціальної комп’ютерної програми або звернувшись до консультантів одного з пунктів реєстрації, які відкриті в усіх регіонах країни.

Кожен абітурієнт може зареєструватись для складання тестів зовнішнього незалежного оцінювання не більше ніж з чотирьох предметів.

Конкурсні предмети, з яких вступник має надати сертифікати ЗНО, визначені Умовами прийому до вищих навчальних закладів у 2013 році, в залежності від спеціальності обраної абітурієнтом.

Дізнатись докладну інформацію про реєстрацію на тестування у 2013 році та завантажити програму реєстрації ви можете у розділі Реєстрація на ЗНО.

Освіта.ua
12.02.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів