Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Кириленко вважає, що міністр давав вказівки змінити програму ЗНО
Кириленко вважає, що міністр давав вказівки змінити програму ЗНО

Народний депутат В’ячеслав Кириленко висловив впевненість, що зміни в цьогорічній програмі ЗНО з історії України не могли відбутися без відповідних вказівок міністра Табачника

Кириленко вважає, що міністр давав вказівки змінити програму ЗНО

Народний депутат В’ячеслав Кириленко направив офіційне звернення до Генерального прокурора з вимогою порушити кримінальну справу по факту фальсифікації цьогорічної програми зовнішнього незалежного оцінювання з історії України.

Такі дії він обґрунтовує інформацією члена робочої групи з розробки програми ЗНО з історії України Олени Пометун, яка заявила, що програма була сфальсифікована.

"В результаті фальсифікації з програми були вилучені прізвища відомих постатей української історії, діяльність яких була скерована на формування національної самосвідомості українського народу та здобуття ним Української Держави", - наголосив Кириленко.

"Характер змін, що внесені фальсифікаторами, говорить не лише про їх політичну спрямованість, а і прямо вказує, що метою фальсифікаторів є підведення до думки про нібито хибність вибору українського народу жити у власній незалежній державі. Зрозуміло, що такі масштабні фальсифікації не могли відбутися без відповідних вказівок міністра Табачника", - заявив народний депутат В’ячеслав Кириленко.

Як відомо, директор Українського центру оцінювання якості освіти відкинула припущення щодо причетності співробітників Центру до скандальних змін у програмі ЗНО з історії України.

У коментарі з приводу інформації оприлюдненої керівником робочої групи з розробки програми Ірина Зайцева зазначила, що розроблення програм ЗНО забезпечує Міністерство освіти, зокрема департаменти загальної середньої та дошкільної освіти, вищої освіти спільно з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти.

"Програму ЗНО з історії України затверджено наказом МОНмолодьспорту від 06 листопада 2012 року № 1252. Центр отримав завірену належним чином копію цього наказу для використання під час розроблення тестів ЗНО 2013 року. Саме цим документом курувався Центр у своїй подальшій роботі", - йдеться в заяві директора Українського центру оцінювання якості освіти Ірини Зайцевої.

Освіта.ua
09.02.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
бон
Такого "міністра" у нормальній державі вже би давно судили за зраду !!!
rebe Leon
Цікаво, а він бачив пограму? Хоча б на цьому сайті. Бо як би бачив то побачив би, що на кожній сторінці стоїть печатка міністерства і не вважав би, а знав би.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!