Абітурієнтів закликають не реагувати на політичні заяви щодо ЗНО

У Харківському регіональному центрі оцінювання освіти нагадують цьогорічним абітурієнтам, що порядок вступу до вищих навчальних закладів не змінено

Абітурієнтів закликають не реагувати на політичні заяви щодо ЗНО

Про це йдеться у заяві Харківського регіонального центру оцінювання освіти.

"У зв’язку з заявами окремих високопосадовців щодо сумнівів у ефективності ЗНО заявляємо, що у 2013 році зберігається порядок вступу до ВНЗ, який діяв в Україні попередні п’ять років", - йдеться у повідомленні ХРЦОЯО.

В установі зазначили, що подання сертифікатів ЗНО до приймальних комісій вищих навчальних закладів у 2013 році є обов’язковим.

"Просимо абітурієнтів та їх батьків не звертати уваги на подібні заяви окремих політиків та продовжувати спокійно і цілеспрямовано готуватися до тестування. Ми гарантуємо об’єктивне та чесне оцінювання ваших знань", - заявляють у Харківському регіональному центрі оцінювання освіти.

Як відомо, минулого тижня, віце-спікер українського парламенту, комуніст Ігор Калєтнік жорстко розкритикував діючу в країні систему зовнішнього незалежного оцінювання та висловив сумнів у відсутності корупційної складової ЗНО.

Нагадаємо, регіональні центри оцінювання якості освіти продовжують реєстрацію бажаючих взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні 2013 року. Для реєстрації на ЗНО необхідно не пізніше 5 березня надіслати комплект реєстраційних документів на поштову адресу регіонального центру оцінювання якості освіти, що обслуговує регіон проживання абітурієнта.

Освіта.ua
04.02.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сдала ЗНО в 2012 году
впервые какой-то из политиков пытается высказать мысль со здавым смыслом, и всех тут же закликают не слушать „эту ересь”...как в Средневековье прямо))
Андрій
Для Сдала ЗНО в 2012 году: Ну да, ну да))) таможни мало оказолось, решил вернуть корупцию в образование, а такие троли, как вы типа поддерживают)))
Николай
ЗНО - это лучшее, что было придумано в образовании в Украине за все годы. Умные дети теперь поступают куда хотят, ну а остальные - куда возьмут.
sceptik
Для Сдала ЗНО в 2012 году: Сдала,но как?Надо было написать,чтобы всем все стало понятно.
Коментувати