УЦОЯО не укладає програми ЗНО, – Зайцева

Директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева повідомила, що розробкою програми ЗНО з історії України займалася наукова установа Міністерства освіти

УЦОЯО не укладає програми ЗНО, – Зайцева

"Український центр оцінювання якості освіти не займається укладенням програми для зовнішнього незалежного оцінювання", - про це Ірина Зайцева повідомила в ефірі програми Шустер Live, відповідаючи на питання вилучення деяких історичних постатей зі змісту програми ЗНО з історії України.

Вона нагадала, що у сфері управління Міносвіти функціонує Інститут інноваційних технологій і змісту освіти, якому доручено розробку програм.

"Інститут створює робочу групу, до цієї робочої групи входили 8 фахівців. Очолювала робочу групу з розробки програми ЗНО з історії України професор Олена Пометун, до цієї групи входили науковці, представники вищої школи та усіх ланок середньої школи", - зазначила Зайцева.

"Моє завдання як директора центру слідкувати за тим, щоб все, що є в тестах відповідало цій програмі і нічого не виходило за її межі", - повідомила директор УЦОЯО Ірина Зайцева.

Вона також додала, що в програмі є дві теми, які на думку фахівців неможливо розкрити, якщо не звернутися до тих особистостей яких було вилучено зі змісту програми ЗНО з історії у 2013 році.

Як відомо, минулого тижня, народний депутат В’ячеслав Кириленко звернувся до прем’єра Миколи Азарова з проханням надати інформацію про те на підставі яких рішень було внесено зміни до програми ЗНО з історії України.

Освіта.ua
02.02.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
id
Врать не морально, не красиво и, особенно - в данном случае, - есть проявление трусости и низости. Особенно, когда кругом достаточно добрых людей, у которых "все ходы записаны". http://osvita.ua/doc/files/news/340/34085/2352353465.jpg