Вилучення прізвищ українських діячів з тестів ЗНО є неприпустимим

Кириленко звернувся із запитом щодо неприпустимості вилучення прізвищ Бандери і Шухевича з цьогорічних тестів з історії, зазначивши, що ініціатива спровокує загострення в суспільстві

Вилучення прізвищ українських діячів з тестів ЗНО є неприпустимим

Голова парламентського Комітету з питань культури і духовності, народний депутат В’ячеслав Кириленко направив офіційний запит до міністра освіти Табачника та Українського центру оцінювання якості освіти щодо неприпустимості вилучення прізвищ українських політичних і військових діячів Степана Бандери та Романа Шухевича з переліку осіб, про які необхідно знати при складанні цьогорічного тесту ЗНО з історії України. Про це повідомляє прес-служба партії "За Україну!".

"Ця ініціатива скерована на знищення національної пам’яті українського народу та неодмінно спровокує загострення протистояння в суспільстві. Міністр Табачник вкотре виступає як професійний провокатор, завданням якого є нищення всього українського", - заявив політик.

Як відомо, з програми ЗНО з історії України були вилучені імена Бандери та Шухевича.

Натомість до переліку історичних персоналій, особистості яких необхідно знати абітурієнтам для успішного складання зовнішнього оцінювання у 2013 році, включено радянських діячів П’ятакова та Щорса.

Освіта.ua
23.01.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Брат
пора и бандеровскую жовтоблакытну тряпку выбросить