З програми ЗНО вилучили бандерівців та додали більшовиків

Портрети Степана Бандери та Романа Шухевича вилучено з переліку історичних персоналій, імена яких містила програма ЗНО з історії України

З програми ЗНО вилучили бандерівців та додали більшовиків

Міністерство освіти вилучило з переліку осіб, про яких необхідно знати для того, щоб скласти цьогорічне зовнішнє незалежне оцінювання з історії України, імена Бандери та Шухевича. Натомість до переліку історичних персоналій додано першого секретаря ЦК Компартії більшовиків Георгія П’ятакова та відомого більшовика Миколу Щорса. Про це повідомляє телеканал ZIK.

Зазначимо, що програма ЗНО з історії України, яка була затверджена на початку листопада минулого року, є однією з двох програм, в яких відбулися зміни у порівнянні з попереднім роком.

Автори програми зазначають, що, програму складено враховуючи цілі, вимоги і зміст навчання історії в школі, закладеному в Державному стандарті освіти та чинній програмі з історії України для 11-річної школи.

Названі в програмі ЗНО історичні персоналії учні мають вміти розпізнати за портретними рисами, характеризувати діяльність цієї людини, встановлювати відповідність між цією діяльністю та певними політичними силами чи обставинами, історичною епохою, оцінювати вплив на хід історичних подій.

З особливостями тесту ЗНО з історії України 2013 року, програмою зовнішнього оцінювання та портретами історичних персоналій можна ознайомитися у розділі Підготовка до ЗНО.

Нагадаємо, у зв’язку з передбачуваною кількістю бажаючих скласти ЗНО з історії України, тестування з навчального предмета відбудеться протягом двох сесій – 19 та 20 червня.

Освіта.ua
23.01.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андрей
Только и могут всякой дуростью заниматься) Лучше бы развивали образование, а то давай копаться в истории)
Святослав
Нормальна в нас країна, як тільки більшість у владі отримали Регіонали з КПУ так зразу до освіти бігом)
влад
)
Алина
Хорошо сдам ЗНО.Я постараюсь.