Банк тестових завдань постійно поповнюється

В Українському центрі оцінювання якості освіти впевнені, що кількості тестових завдань вистачить для нормального проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2013 році

Банк тестових завдань постійно поповнюється

Про це заявила директор УЦОЯО Ірина Зайцева під час спілкування з журналістами. За її словами зменшення кількості завдань в тестах ЗНО з історії та фізики викликано передусім необхідністю удосконалення змістової частини тестів. Вона зазначила, що зменшено кількість завдань з вибором однієї правильної відповіді, натомість збільшено кількість завдань відкритої форми з короткою відповіддю.

"Таким чином, зменшено кількість завдань, де можливе вгадування відповідей, шляхом розвантаження цієї частини тесту від завдань, що потребують громіздких обчислень. Підвищено значущість частини тесту, в якій абітурієнти розв’язують задачі та самостійно вписують числову відповідь", - повідомила Зайцева.

Вона також не вважає, що скорочення кількості завдань в тестах викликане нестачею завдань у банку тестових завдань.

За її словами фахівці Українського центру прагнуть оптимізувати змістову частину тестів. "Банк тестових завдань постійно поповнюється й на сьогодні налічує більше 28 тисяч тестових завдань. Цього цілком достатньо для укладення тестів", - запевнила директор УЦОЯО.

Також вона нагадала майбутнім учасникам вступної кампанії, що подати реєстраційні документи для участі у ЗНО цього року можна до 5 березня та звернула увагу на те, що можливість внесення змін буде лише у тих абітурієнтів, які зареєструвалися у межах встановленого терміну.

"У зв’язку з цим не варто відкладати реєстрацію на останні дні, адже таким чином, враховуючи необхідність певного часу для надсилання поштових відправлень, абітурієнти втрачають змогу, наприклад, змінити перелік навчальних предметів", - зазначила Зайцева.

"Жодних виключень не буде. Попри думку певних представників суспільства щодо можливості порушити терміни реєстрації. Тому закликаю абітурієнтів та їхніх батьків вже сьогодні потурбуватися, аби майбутній вступник вчасно подав реєстраційні документи", - наголосила директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева.

Освіта.ua
19.01.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів