У Міносвіти вирішили покращувати якість тестів ЗНО

Перед Українським центром оцінювання якості освіти поставлено завдання щодо підвищення якості тестів зовнішнього незалежного оцінювання

У Міносвіти вирішили покращувати якість тестів ЗНО

Міністерство освіти обов’язково реагуватиме на запити громадськості щодо підвищення якості тестових завдань.

Про це під час наради партнерів Альянсу Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні (USETI) повідомив перший заступник міністра Євген Суліма.

За його словами, на сьогодні для Міністерства освіти є вкрай актуальним питання покращення якості тестів.

"На сьогодні в суспільстві актуальним питанням є якість тестів. Тому ці завдання ми ставимо і перед Українським центром оцінювання якості освіти. Міністерство обов’язково реагуватиме на запити громадськості щодо підвищення якості тестових завдань", - наголосив Суліма.

"Необхідно рухатися вперед, маючи той досвід, який у нас є з 2007 року, говорити про те, яким чином ми повинні далі розвивати систему незалежного тестування", - підкреслив заступник міністра.

Нагадаємо, проведення зовнішнього незалежного оцінювання з деяких предметів у 2012 році, запам’яталося багатьом його учасникам граматичними і технічними помилками в змісті тестових завдань, а також включенням до тестів завдань, що були використані раніше.

Освіта.ua
18.12.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Dmytro
"Міністерство обов’язково реагуватиме на запити громадськості щодо підвищення якості тестових завдань"... От було б непогано. Ато зазвичай немає ніяких запитань, все чудово: http://osvita.ua/test/news/29819/