У Міносвіти визнали, що не розробляли нових програм ЗНО

Після кількамісячної паузи у Міносвіти визнали, що робота над новими програмами ЗНО цього року не проводилася, а абітурієнти можуть починати готуватися до тестування за старими програмами

У Міносвіти визнали, що не розробляли нових програм ЗНО

Прес-службою Міністерства освіти поширено повідомлення про те, що внесення змін до програм зовнішнього незалежного оцінювання з предметів, із яких у 2013 році будуть проведені тестування, не передбачено. Відповідно до наказу Міносвіти, змін у 2013 році зазнали лише програми ЗНО з історії України та біології.

У Міністерстві освіти звертають увагу майбутніх абітурієнтів і педагогічних працівників на те, що змістове наповнення тестів відповідатиме чинним програмам зовнішнього незалежного оцінювання з відповідних предметів.

Також у відомстві запевнили, що зараз завершується підготовка характеристик тестів ЗНО, у яких буде зазначено кількість завдань кожного тесту, їхні форми та схеми оцінювання.

Нагадаємо, 8 листопада Українським центром оцінювання якості освіти були опубліковані програми зовнішнього незалежного оцінювання 2013 року.

Додатково див.: Програми зовнішнього незалежного оцінювання 2013 року.

Освіта.ua
09.11.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
1488
Ну дебилы, даже программу не могут новую написать. А сборники новые выпустили, ещё дороже прошлогодних. Задолбали делать бизнес на всем, проклятый зог
Светлана Григорьева
Вопрос: а кто тебя просит покупать эти сборники? Ты же спокойно можешь пройти тесты в онлайн-режиме.
Ярослав
Для 1488: 30-50 гривен это дорого ?
Дор
Во-первых, чтобы менять программу, нужны изменения в программе учащихся 2002-2013, а их нет. Значит и причин менять программу - нет. Во-вторых, сборники пишет не УЦОКО, наоборот, всегда говорит абитуриентам: внимательно относитесь к этим сборникам, готовьтесь лучше по учебникам, а ещё лучше - по темам из программ. Ибо что там накалякали в книжках - не известно и могли спокойно пропустить некоторые темы, которые вам как раз попадутся на ЗНО. В-третьих: ВЫ и только ВЫ разрешаете делать на себе деньги. Наш класс, который выпускался в 2012 сбросились и купили по 1 книжечке ДПА, отСКАНировали, переслали друг другу по электронной почте. Кто хотела - распечатал. ЗНО вообще покупало человек 5 на класс, может чуть больше. И то потому что куры не клюют. Остальные - в библиотеку, взяли книг и готовились по-старинке. А что вы хотели? За удобство надо платить! Никто вам не виноват, что вы несёте деньги тем бездарям, которые пишут эти отвратительные сборники!
Коментувати