Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Підготовка до ЗНО в Академії адвокатури України
Підготовка до ЗНО в Академії адвокатури України

Відділення довузівської підготовки Академії адвокатури України запрошує абітурієнтів на підготовчі курси до зовнішнього незалежного оцінювання

Підготовка до ЗНО в Академії адвокатури України

Як відомо, конкурсний відбір абітурієнтів у ході вступної кампанії 2013 року буде здійснюватися на підставі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. З метою якісної підготовки абітурієнтів у Академії адвокатури України традиційно працює Відділення довузівської підготовки, що проводить підготовку старшокласників та випускників минулих років до складання тестів ЗНО.

Навчання у відділені довузівської підготовки відбувається за програмами зовнішнього незалежного оцінювання,  слухачі забезпечуються методичними матеріалами для підготовки до успішного складання тестів.

Процес навчання передбачає обов’язкові контрольні тестування з усіх вивчених тем. Наприкінці підготовчого курсу слухачі пройдуть пробне тестування та за його результатами отримають фахові консультації викладачів.

Участь у підготовчих програмах можуть взяти учні 11-х класів та випускників минулих років, які мають атестат про повну загальну середню освіту.

Заняття відбуваються у відповідності з навчальною програмою, під час курсів проводяться лекційні, семінарські та практичні заняття з використанням технічних засобів навчання. Слухачі отримують необхідні матеріали, зокрема, в електронному вигляді, для підготовки до успішного складання тестів ЗНО.

Термін навчання на підготовчому відділенні складає 7 місяців, початок занять 1 листопада.

Докладніше про роботу підготовчого відділення дізнавайтеся в Академії адвокатури України.

Контакти:
тел.: (044) 246-57-87, 246-27-88
адреса: 01032, Київ,  бульвар Тараса Шевченка, 27
сайт: http://www.aau.edu.ua
e-mail: referent.aau@meta.ua

Освіта.ua
26.10.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!