Міносвіти не планує обмежувати строк дії сертифікатів ЗНО

В оприлюдненому проекті умов прийому до ВНЗ закладена норма, що дозволятиме абітурієнтам 2013 року, використовувати сертифікати ЗНО попередніх років

Міносвіти не планує обмежувати строк дії сертифікатів ЗНО

Міністерством освіти оприлюднено проект Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2013 році. У відповідності з запропонованим документом, наступного року абітурієнти зможуть подавати сертифікати ЗНО 2013 року, а також сертифікати, що були видані у період з 2008 до 2012 років.

Також не змінена і кількість тестових предметів необхідних для вступу. Отже, у 2013 році для вступу на основі повної загальної середньої освіти для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра будуть зараховуватися бали сертифіката ЗНО з трьох предметів.

Абітурієнти, які вступатимуть на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, надаватимуть бали сертифіката з двох тестових предметів.

У проекті Умов прийому міністерством не змінений і мінімально необхідний бал ЗНО. У 2013 році його пропонується залишити на рівні 124 балів з непрофільних конкурсних предметів та 140 балів з профільних предметів.

Абітурієнти, які здобули повну загальну середню освіту у 2007 році або раніше зможуть вступати як за результатами ЗНО, так і за результатами вступних екзаменів у вищих навчальних закладах. Обирати варіант вступу зможуть також особи з обмеженими фізичними можливостями та деякі інші категорії вступників.

Як відомо, у 2013 році абітурієнти зможуть скласти ЗНО з 4 предметів. Перелік предметів для складання зовнішнього незалежного оцінювання доповнено світовою літературою.

Освіта.ua
10.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Доброго дня! У мене запитання, чи зможуть мене зарахувати на бюджет до внз в цьому році, якщо я ще числитимусь на бюджеті в попередньому внз? чи дозволить це зробити єдина база? І коли можна відраховуватися з попереднього внз?
вика
подскажите вот я сдавала ЗНО в 2012 году но никуда не поступила ..можно ли мне в 2013 подать сертефикат за 2012 год?или нужно только за 2013 год?
Марина
можно ли будет в 2014 году поступать с зно за 2010 год?
Игорь
Здравствуйте, скажите пожалуйста, если я на данный момент являюсь студентом вуза и собираюсь перепоступать в 2013, используя 2 результата зно 2012 и 1нынешнего года, возможно ли это? И еще вопрос - когда нужно будет забирать документы из места моего обучения, сразу после сессии или непосредственно перед началом вступительной кампании?
Назар
Привіт усім,у мене таке запитання,при вступі до ВНЗ я можу подати ЗНО з одного предмету за 2012 рік наприклад з фізики,і з двох предметів за 2013 рік укр - мову,і біологію.
Чувак
Для Назар: Так, можете.
Коментувати
...
То подати заяву про вступ можна в п'ять вищих навчальних закладів та не більше трьох заяв у кожному з ВНЗ??? ну так само як і того року. чи щось змінилося?
Алла
Ще точно не відомо...
Коментувати