Підготовка до ЗНО та вступу з університетом "Україна"

Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" пропонує поглибити знання з необхідних для складання ЗНО навчальних дисциплін

Підготовка до ЗНО та вступу з університетом "Україна"

Для забезпечення функціонування курсів підготовки до ЗНО в Університеті "Україна" сформовано потужну навчально-методичну базу. Підготовлено посібники з базових дисциплін – української мови та літератури, історії України, математики. Напрацьовано опорні конспекти та завдання, що коригуються відповідно до змін у навчальних програмах загальноосвітніх закладів та з урахуванням щорічного досвіду ЗНО.

Слухачі курсів підготовки також отримають можливість користування електронною бібліотекою Університету "Україна".

Вибір дисциплін здійснюється слухачем курсів підготовки до ЗНО самостійно з поданого нижче переліку:

  • Математика;
  • Англійська мова;
  • Географія;
  • Українська мова і література;
  • Історія України;
  • Біологія;
  • Фізика;
  • Хімія.

Витяги з робочих програм дисциплін, за якими проводиться навчання на курсах підготовки до ЗНО, представлені на сайті університету.

Формування груп стаціонарної форми навчання здійснюється за надходженням заяв у 2 етапи: 7 місяців (з жовтня по квітень); 3 місяці (з лютого по квітень).

Проведенню занять з підготовки до ЗНО передує контрольне тестування. Заняття відбуватимуться щотижня з 16:10 до 18:50 по дві пари з обраних дисциплін.

Наприкінці вивчення кожної теми буде визначатися рівень успішності слухачів за допомогою опрацювання тестових завдань різної форми.

До роботи на підготовчих курсах до ЗНО залучені висококваліфіковані досвідчені викладачі університету.

Слухачі курсів, які мають бажання і можливості (комп'ютер із доступом до Інтернет) здійснювати підготовку до ЗНО за дистанційною формою, самостійно опановують навчальний матеріал і регулярно проводять перевірку рівня його засвоєння, отримують консультації викладачів електронною поштою abiturient@vmurol.com.ua.

Вступники курсів підготовки до ЗНО мають подати заяву, до якої додається: довідка із загальноосвітнього навчального закладу про результати навчання або ксерокопія документа державного зразка про отриману середню освіту, паспорт або свідоцтво про народження, ксерокопії яких засвідчуються в університеті або в установленому порядку; 4 фотокартки 3х4 см.

Випускникам курсів підготовки до ЗНО видаються посвідчення з оцінками поточного контролю знань. Ті, хто успішно виконає навчальний план, забезпечуватимуться максимальним сприянням у процесі вступу до Університету "Україна".

Вступники курсів підготовки до ЗНО мають можливість визначити свій інтелектуальний потенціал і професійні схильності за допомогою спеціальних психологічних тестів, а також пройти незалежне тестування із загальноосвітніх дисциплін для визначення свого рівня знань.

Відділення курсів підготовки до ЗНО та вступу до Університету "Україна" знаходиться у м. Києві за адресою: метро Житомирська, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104. Отримання додаткової інформації за тел. (044) 423-08-27.

Розміщено на правах реклами.

Освіта.ua
05.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів