Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Визначено результати учасників ЗНО з іноземних мов
Визначено результати учасників ЗНО з іноземних мов

Завершено обробку бланків відповідей та визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов. Результати розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО

Визначено результати учасників ЗНО з іноземних мов

Тестування з іноземних мов відбулося 26 травня. Абітурієнти мали можливість скласти тест з англійської, німецької, французької або іспанської мови. Максимальна кількість балів, яку можна було отримати, правильно виконавши всі завдання тесту, складає 62 тестових бали.

Тестові роботи всіх учасників ЗНО з іноземних мов розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе завантажити з індивідуальної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

До інформаційної картки, яку абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде внесено результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою (100-200) балів та кількість тестових балів з кожного предмета.

Нагадаємо, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти.

Таблиця переведення тестових балів з іноземних мов у 200-бальну шкалу 2012 року:
Освіта.ua
14.06.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Dina
Я. Це капець якийсь, знову подаю на апеляцію
===
Я очень не согласна, ведь я за написанное "розгурнуте висловлювання" по немецкому языку получила каким-то чудесным образом 0 баллов. Хотя на самом деле опыт написания текстов и сочинений у меня довольно таки немалый. У меня складывается такое впечатление, что оценили это задания так, будто его вообще нет на бланке. Вот, подала аппеляцию, посмотрим, что изменится.
Анєчка
Для ===: ого.. это вообще стеб(( Издевательство честное слово( Удачи тебе!
Коментувати
*********
ХТО НЕ ЗГІДНИЙ З РЕЗУЛЬТАТАМИ, НАПИШІТЬ В КОМЕНТАРІ ДО ЦЬОГО ЗАПИСУ: "Я!!!!"
РОЗЧАРОВАНА
Знаєте, можливо я трішки пізненько, але все ж, більше не можу!.. Голова просто розривається від "НУ ЯК ТАК МОЖНА?" "НЕНАВИДЖУ УЦОЯО, ТАБАЧНИКА, УКРАЇНУ,,," "СПРАВЕДЛИВІСТЬ?!" і ще подібник, повірте, гіркіших криків ДУШІ!.. І річ не тільки в тому, що я із забитого села, із забитої школи, де діти абсолютно нічого не хочуть в житті, де вчителі викладають матеріал аби викласти, де підручників не було УВЕСЬ рік!.. Я зубрила іспанську мову, бо все життя мрію поступити в КНЛУ. І у тестах зробила ВСЬОГО... 4 помилки!! І знаєте скільки мені? 187, 5..... ААА! Я розумію рейтинг, я розумію усе, але цього мій розум прийняти не може... Плакало моє КНЛУ і все, що повязано із красою студ життя...(
Ig
Для РОЗЧАРОВАНА : Нє плач малєнька ,всє будє добрє, диви з якими баллами на Іспанську проходили в тому році. http://vstup.info/2011/i2011i76r13list.html
Ig
Для РОЗЧАРОВАНА : Тем более ті попала в число 14 лучших знатоков испанского 2012 :))
Коментувати
228
кто знает когда укр мова примерно будет?
vvv
Для 228: читала що червня...)
vvv
соррррі... 19 червня
рая
Для 228: 19.06.2012!
Коментувати
М.М.
Так тут ещё и комментарии некоторые удаляют...учитывая,что они были без мата!Тест был элементарный,просто были некоторые неточности,и в некоторых вопросах подходило 2 ответа.Так что,если вы написали на 180+,а кто-то на 170-то это не показатель знания языка.Глупо оценивать знание языка,где требуется логическое мышление,грамматики в тесте было минимум.Да и логику УЦЯО здравой не назовёш никак.
Ledi
Вища освіта у нас не є обов'язковою, тим паче, дехто з Вас каже, що вона "пса варта", Ви незадоволені тестами....тоді в чому справа - доярок і трактористів в Україні бракує... Вперед!
WYDWYG
Не готувався до тесту взагалі, прийшов і написав на 174 балли, як і розраховував. Хто каже що завдання були важкі - шукайте причини в собі, ще простіші тести були б уже рівня 6 классу, а не довузівськими.
Рома
Для WYDWYG:врёшь и глазом не моргнёшь!!!!!, что не готовился! « есть еще везение и человеческий фактор-можна сделать ошибку и там где знал, но нервы здали»
Mira
Для WYDWYG: НЕ ГОТУВАВСЯ ДО ТЕСТУ ВЗАГАЛІ ВЗАГАЛІ НЕ ГОТУВАВСЯ ой,мне кажется,или кто-то обманывает?:( айяяй,как нехорошо:(
Коментувати
Unknown
Masha я с вами не согласна - есть еще везение и человеческий фактор-можна сделать ошибку и там где знал,но нервы здали
Masha
Для Unknown: можна было,я и сама на этом попалась,Но мы то говорим не про это)Я считаю,что обвинять тех,кто придумал эти таблицы не за что,так как правила проверки знали зарание,и все должны быть к этому готовы.К тому же,рядом с таблицами 2011 года,большими красными буквами было написано,что это приблезительные балы,и окончательный результат прийдет кажому лично.По этому не стоило,надеяться на таблицу 11-го года)
Коментувати
Masha
Народ,успокойтесь!Вся ваша паника напрасна,ничего не изменится!Никто никакие таблицы менять не будет!Я считаю,что все справедливо,ретинг есть рейтинг,мы изначально знали,что так будет,все должны были быть к этому готовы!Что вы сейчас ноете?Тест по английскому был не настолько сложным,что б предъявлять какие-то претензии,проходной проффильный бал можно было набрать каждому,кто хоть немного готовился.А тем кто планировал набрать хороший бал,и поступить на бюджет нужно было соответствующе готовиться,а не заниматься непонятно чем после оглашения результатов.Кто действительно хотел,тот и набрал желаемый результат!Так что учитесь,ребятки!
дададада
я не згодна щодо того,що ЗНО дає шанс тільки дійсно розумним дітям...в мене є одногорупники,які і пальцем не поворушили,аби отримати якісь знання протягом 4 років навчання...однак вони вгадали 35-40 завдань із 42! і навіть не приховують цього...а от твір жодний із них написати не спромігся... ЗНО-це перевірка на везіння...люди,які обділені розумом,але наділені елементарною везучістю ,подекуди набирають більше балів,ніж ті,що вчилися наполегливо все своє життя
Just
044-486-24-42....телефон міністерства освіти...звертаємось сюди щодо несправедливих таблиць з іноземних мов !!!
родители
Для Just: Звертатись потрібно, склавши спільне звернення, як "біологи". Якщо знаєте як, складіть онлайн петицію - всі мають підписати. Комусь потрібно почати...
Mira
Для Just: не хочу тебя расстраивать,но всем наплевать. таблицы никто уже пересматривать не будет.ну что ж поделаешь,если основная масса написала хорошо?
Коментувати
Как-то так
Можно ли в НТУ или ХНАДУ на Транспортные технологии на бюджет поступить с 735 общим ?
Абітурієнтка
Народ! Несправедливість є не тільки на ЗНО з іноземних мов, чи ба навіть з біології. У моєму варіанті з історії була помилка в завданні -неправильна послідовність букв. Замість А, Б, В, Г було Г, В, Б, А! І старший екзаменатор, на наше зауваження сказав, щоб ми дурних питань не задавали, все там правильно!... Ну і де справедливість! ЗНО -2012 є найнесправедливішим і найнепродуманішим за всі роки його проведення!!!
родители
Львовяне, кажется Надия, 15.06. Вы планировали собираться по вопросу несправедливых таблиц по иностранным языкам. Что-то получилось? Хотелось бы присоедениться.
Аліна
Я не готувалась по Карп*юк. Готувалась по Round-up 6,сайт lingualeo,livemocha,Headway,Speak up.Олександре,я ,можливо,як і Ви,флексер.Досвід також є олімпіадний.Олександре, мені б не дуже хотілось "світити" на цьому сайті своїми персональними даними,але Ви мене вже заінтригували) Тепер хочу з Вами познайомитись.Бажання є-кидайте контактну інформацію(чи мейл,чи фейсбук).Ну не вірю я,що АЖ 10 балів зняли.Чому ж Ви на апеляцію не подаєте?
Засмучена((
don't worry, be happy
Unknown
Для Аліни- Ви хоть такого нікому не кажіть, що по Карп`юк можна підготуватися до ЗНО
Лия
А как тут посмотреть предидущие сообщения ? оО
Аліна
Для Олександра. Просто чомусь відповідь не можу написати. Олександре,я вітаю Вас із 3 помилками у тесті,але 10 балів за твір-це показник того,що Ви не зовсім гарно знаєте граматику,порушили логічність викладу і т.д. Я переконалася на своєму досвіді,що ЗНО-показник знань. Історія -195,англійська-193. Я навчалася у сільській школі,де вчилися по підручнику Карп*юк,урок вела вчитель,котра не зовсім розбиралася у часах.Що ж тоді? Мої батьки не володіють віллою на Карибах.Хто б мав платити за мене? Мої 20 балів за твір-це МОЇ бали,заслужені моєю працею,годинами перед ноутбуком , допомогою репетитора та батьків,які підтримували.Перестаньте писати маразми про корупцію і так далі. Самі не вчилися,думали "на халяву" написати ЗНО.Ось вам і корупція,і діти депутатів. Мої знайомі із олімпіад написали на 187,190.5 і т.д. Це-їхні бали. Всі,хто перевіряє роботи-лояльні люди і,якщо є за що ставити,то свої бали ви отримуєте. Не пишіть вже ці мемуари про недооцінювання.Так,оцінювання строге,але хто справді вартував 190-їх і отримав. Прошу лишн...
гриня
Для Аліна: ПІдтримую
eror
Для Аліна: Хто б казав за мемуари...
Олександр
Для Аліна: Да? Я теж з сільскої школи. призер різних олімпіад і конкурсів з англіської мови, на яких, повірте, написав чимало творів, які подобались навіть людям, для яких англійська - рідна мова. Перевіряв твір з вчителем - жодної граматичної або лексичної помилки. за те, що екзаменаторам не сподобався зміст, можуть зняти максимум 4 бали по правилам оцінювання твору. Тимпаче, Ви можете переконатись у мому творі, так як можу скинути вам на е-мейл. Історію написав на 198. Ви ще думаєте, що для мене ЗНО - халява? Вам ще повезло з такими провіряючими діло мати, попались би такі як у мене, Ви б по другому заговорили. а коли дійсно в бланку А робиш всього 3 помилки, і доля твого балу ЗНО вирішується за людським фактором - тоді пишеш, що 174.5 - не твій бал.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!