Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Організацію та проведення ЗНО здійснено з дотриманням усіх вимог, - Табачник
Організацію та проведення ЗНО здійснено з дотриманням усіх вимог, - Табачник

Міністр освіти Дмитро Табачник заявив, що підготовка та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2012 році відбулася на належному рівні

Організацію та проведення ЗНО здійснено з дотриманням усіх вимог, - Табачник

Про це міністр освіти сказав під час брифінгу в Кабінеті Міністрів.

"Усі підготовчі до ЗНО заходи було здійснено у повному обсязі і на належному рівні, про що свідчить оцінка громадських спостерігачів проведення тестувань", - повідомив міністр.

За словами Дмитра Табачника, цього року для спостереження за перебігом ЗНО зареєстровано рекордну кількість громадських спостерігачів – 1716 осіб. "Тобто, практично всі пункти тестування були забезпечені присутністю громадських спостерігачів", – підкреслив він.

Також міністр зазначив, що цього року на тестуванні з усіх предметів зафіксовано підвищення явки учасників ЗНО: "У цьому році є явне підвищення явки абітурієнтів. Так, на популярний тест з української мови та літератури в 2010 році прийшло 88% від загальної кількості заявлених осіб, у 2011 – 89%, а в 2012 на тестування з’явилося близько 93% заявлених. На математику в 2010 році прийшло 85%, у 2011 – майже 88%, а цього року близько 92%".

Дмитро Табачник нагадав, що результати тестів будуть оголошені до 1 липня, а якщо абітурієнт не згоден з результатами, він протягом трьох днів може подати апеляцію.

Про якість роботи Українського центру оцінювання якості освіти щодо підготовки тестових завдань та численних помилок у тестових зошитах міністр не повідомив.

Освіта.ua
13.06.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
света
математика, можливо як і інші предмети, це щось незрозуміле. приніс додому син чернетку, перевірили та порівняли відповіді, порахували бали - перевили, малоб бути 174, але на сторінці результат був 162. Знов перевірили по відповідям - 174, хоч вмри. але апеляцію не подавали, оскільки то нібито і з таким балом на бюджет проходить, у нас профільний предмет високий. Але тепер вже хвилююся, якщо вони так судячи з коментарієв, зрізають ниших дітей на предметах, то щож буде з українським і взагали - НАВІЩО ВИКОРИСТОВУВАТИ ІЗ РОКУ В РІК СИСТЕМУ, ЯКА НЕ ПРАЦЮЄ І ТРИНЬКАТИ ДЕРЖАВНІ КОШТИ, АБО ДОВЕДІТЬ ДО ЛАДУ, ЩОБ КОМАР НСА НЕ ПІДДТОЧИВ, АБО ВЗАГАЛІ ВЕРНІТЬСЯ ДО ІСПИТІВ.
Марк
Табачник озвучивает то, что ему докладывают его подчиненные. А его подчиненные играют в свои игры. Никто наказан не будет. Не забывайте, в какой стране мы живем.
Директор
Йому сси між вічі, він каже: "Дощ іде" ( з українського фольклору)
Дмитрий
Для Директор: ему ссы в глаза,а он - "Божья роса!"=)
Коментувати
рур
Табачник посыпь себе голову пеплом ты тупой кретин пиши заявление и вали с министерства если ты и твои прихвостни из центра круто провели ЗНО в этом году. Ты бездарь открой школьную программу и почитай, а потом закройтесь в твоем кабинете вместе с сотрудниками «незалежного центра» , «незалежного центра але залежного мабуть від Бенджаміна Франкліна» на 2 часа и протестируй себя ну хотя бы по английскому и истории и, а потом на всю страну скажи всем абитуриентам 2012 что ты провалил свои бредовые тесты!!!! Имей смелость признай свои ошибки.
Директор
Йому сси між вічі, а він каже: "Дощ іде" (народна українська мудрість
мама
ЗНО-это не плохо,но все нужно ставить в один день,никаких сессий.А отговорки,что трудности с организацией в одну сессию и т. д.,так дорогие,это ваши проблемы,за это вы зарплату получаете,мы же как-то сами решаем свои проблемы
Юрий
Кто может объяснить вот это!!! МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ Н А К А З м. Київ 03.11.2011 № 1254 Про затвердження нормативно- правових актів щодо проведення зовнішнього Зареєстровано в Міністерстві юстиції незалежного оцінювання України 02.12.2011 за № 1395/20133 навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти в 2012 році VII. Результати зовнішнього оцінювання . 7.1. Результатом зовнішнього оцінювання абітурієнта є кількісна оцінка рівня його навчальних досягнень з певного предмета у вигляді числа з інтервалу від 100 до 200 із КРОКОМ У 0,5 (оцінка за шкалою 100–200 балів). Кто должен за это отвечать?!
Абітурієнт
Для Юрий: Якщо ти маєш на увазі "КРОКОМ У 0,5 ",то тут говориться про те,що можуть бути не цілі бали,а з половиною...тобто 170,5,а не тільки 170
Коментувати
Юлія
Шість років репетиторства... Місяць в Америці задля покращення розмовної мови... Олімпіади, заняття, факультативи.... І ВСЕ ДО ДУПИ, ВСЕ ДО ВЕЛИЧЕЗНОЇ ЦИЛЮЛІТНОЇ ДУПИ!!!!!! 173 ЗАДРИПАНИХ БАЛИ!!! І як після цього батькам в очі дивитися...
Абітурієнт
Для Юлія: ну и что же такая умная на 173..я всего год занимаюсь и188...
Таня
Для Абітурієнт: ну что ж ты так? может тебе повезло просто. но задания на тестах ужасные....
Санёк
Для Юлія: уааааааахахаахаххахааххаа, спасибо поржал:DDDD
Коментувати
Таня Лол
Народ! Ви шо, усе ж нормально! У біології помилок нема, питання з історії теж були прозорі та зрозумілі і коректні, тексти з англійської мови ні разу не скачані з інтернету та навіть якщо і перероблені, то правильно, ви шо!!! Ми з вами просто сліпенькі кицьки!! Якшо Табачник сказав, шо все добре - значить все добре!! А нам залишається лише погодитись з ним і піти пакувати валізи!! до Гандурасу, млять!!!
Костя
Дати б Табачнику питання ті що було в 1 сесії з Історії.І подивитися як він буде відповідати на ті спірні питання і чи набере він хоча б 124 бала!!!!!!!!
Абітурієнт
Для Костя: оскільки він історик,то набере!
Коментувати
Анна
На какому рівні прошло? На належному? А сайт УЦОЯО не працює, це нормально теж? І страшного нічого немає?
Слава
"про що свідчить оцінка громадських спостерігачів проведення тестувань". Я сдавал ЗНО по 4 предметам в этом году и ни на одном ЗНО я не видел "громадських спостерігачів".
Я
Для Слава: аналогично...
Коментувати
Tshev
ЗНО з математики - занепад математки. Аналогічно можна сказати і про інші дисципліни.
Денис
Люди, не забывайте подписываться http://www.onlinepetition.ru/viewsigns.php?pUrl=biologia. Только с вами мы сможем добиться правды.
ВАДИМ УВАРОВ
- Ломай меня полностью. Полностью ломай. Полностью ломай. Ломай меня полностью. - Зачем? - Я хочу, чтоб ты ломал меня. - Да? - Да. - Ты извращенец чтоль? - Я хочу, чтоб ты ломал меня. - Ты извращенец? - Ты сможешь? - Зачем? - Хм... Ты хочешь ломать? - Нет. - Зря... - Почему зря? - Ломай меня полностью. Ломай. Ты сможешь меня ломать? Ты сможешь меня ломать? Не сможешь? - Нет. - Я тебя прошу. - Зачем? - Я тебя прошу. Ты знаешь, эта служба когда выехала-то зафиксировать? - Да. -Это будет... Все знать будут. Смена твоя. - Да. - Служба твоя. - Да. - Так, что будь уверен... Но ты не издевался надо мной. Ты не смог издеваться надо мной. - Зачем? - Я хочу, чтоб ты издевался надо мной. - Ха-ха (тихо). - Ты не смог издеваться надо мной. - Ха-ха (громче). - Ты сможешь надо мной издеваться? - А зачем это надо? - Если наручники снять вот, один на один я с тобой выйду. Ты сможешь драться? - Я не имею права. - Сними наручники. - Я на службе. Я не имею права. - Я спортсмен. - Но я не имею права драться. - Я спортсмен. Я тебе говорю, я щас куртку сним...
Надя Авдеева
Табачник, только попробуй срезать балы, не то за дело ВОЗЬМЕТСЯ ВАЛЕРА!!!!!!!!!!!!!
Тата
У меня на всех 4-х ЗНО были наблюдатели
Anonymous
Лол, в каждом ЗНО "очепятки", ну для нашей страны это норма.
Простий абітурієнт )
xD дуже сподобалися коментарі перших осіб нащої держави!А насправді,ЗНО було проведено препогано,як на мене:у нас не було жодного спостерігача,багато людей списувало
Daisy
Для Простий абітурієнт ): Вот вам и заниженные баллы откуда! Потрясающе!
оксана
Для Простий абітурієнт ): як на мене, то всі ЗНО треба проводити в обласних центрах, бо я всі 3 тести здавала в області, скрізь були спостерігачі і списати не було можливості, а деякі мої знайомі здавали у районних центрах і говорили, що списати можна було запросто. це, звісно, моя суб'єктивна думка, але тим не менше...
Коментувати
Не смішіть. Висока явка
На українську мову та літературу зареєструвалось 325 000 тис. абітурієнтів, а прийшло тільки 300 000. У мене взагалі ніде спостерігачів не було. Враховуючи що в цьому році були стровені найгірші таблички переведення тестових балів за всю історію проведення ЗНО і те що 1 і 2 сессія були не рівні на правах (за другу сессію можна було отримати на 1.5-5 балів менше ніж за 1 - і в чому тут однакові умови для абітурієнтів?) можна прорахувати скільки абітурієнтів "доживе" до вступної кампанії. І так, загалом 300 000 абітурієнтів. - 30% (люди що, не набирають 140 з профільних предметів) = 210 000 - 3.5 % (ті що з якихось причин не зможуть подати документи, не принесуть нікуди оригінали чи не зможуть роздрукурати свої балли) = 199 500 , але якщо врахувати всі нюанси, то вийде десь 188 000 тис.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!