Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Результати ЗНО з іноземних мов та фізики будуть оголошені 14 червня
Результати ЗНО з іноземних мов та фізики будуть оголошені 14 червня

14 червня на інформаційних сторінках абітурієнтів з’являться результати зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов та фізики

Результати ЗНО з іноземних мов та фізики будуть оголошені 14 червня

Тестування з іноземних мов було проведено 26 травня, з фізики – 5 червня. Результатом зовнішнього оцінювання абітурієнта є кількісна оцінка рівня його навчальних досягнень з певного предмета у вигляді числа з інтервалу від 100 до 200 балів із кроком у 0,5 (оцінка за шкалою 100–200 балів).

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов і фізики будуть опубліковані на інформаційних сторінках абітурієнтів, доступ до яких здійснюється за номером сертифіката та вказаним у ньому PIN-кодом.

Разом із персональними результатами учасників ЗНО також будуть опубліковані таблиці переведення тестових балів у рейтингову 200-бальну шкалу 2012 року з кожного предмета.

Нагадаємо, що станом на 13 червня вже визначені та оголошені результати тестування з хімії, географії, російської мови, математики, всесвітньої історії та історії України. Про дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання з української мови і літератури, а також біології буде повідомлено додатково.

Результати зовнішнього оцінювання з усіх предметів, з яких абітурієнт пройшов тестування, будуть зазначені в інформаційній картці.

Зазначену картку з результатами ЗНО абітурієнтам необхідно буде самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки на сайті Українського центру оцінювання. Ця опція стане доступна після офіційного оголошення результатів зовнішнього оцінювання з усіх предметів.

У інформаційній картці буде зазначено назви предметів, обраних абітурієнтом для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, кількість тестових балів, набраних абітурієнтом за виконання тесту з відповідного предмета, а також результати зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100-200 балів.

Інформаційна картка буде дійсна в разі пред'явлення Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, який засвідчує факт проходження тестування.

Результати зовнішнього оцінювання будуть внесені Українським центром оцінювання якості освіти до електронної бази даних абітурієнтів, яку використовуватимуть приймальні комісії вищих навчальних закладів для перевірки результатів зовнішнього оцінювання, зазначених в інформаційній картці абітурієнта. Вступна кампанія до вищих навчальних закладів розпочнеться 2 липня.

Освіта.ua
13.06.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ВІТАЛІК
В мене всі 200 балів.УРААААААААА!!!
Лілька
ура,в мене 199)))
Оксана
Коли будуть результати з української мови та літератури? Я думала,що 18 червня всі результати вже будуть на руках
Абітурієнтка
Скажіть будь ласка яка повинна бути загальна кількість балів, щоб пройти на бюджет у престижний ВНЗ у м.Київ?
lollypop-lover
Для Абітурієнтка: 770 и больше
Коментувати
yes yes yes
скажіть , будь ласка , чи можна з балом бл. 750 поступити на іняз на бюджет?
Оксана
Для yes yes yes: можна)) але то і від балу, який поставить вуз залежить.
Коментувати
Ольга
дело не в том, какие критерии для написания сочинения, если вы считаете, что за три ошибки в тесте ставится бал 169??! то вы вы достойные граждане этой страны. Как оказалось, критерии к написанию сочинения были соблюдены! Более того, представители Кембриджского университета оценили способность написания сочинений на EXCELLENT, если кому-то не имется, то наши преподаватели, очевидно английский знают безупречно! Из-за таких как тот, который написал 1 комментарий, вы скоро все окажетесь в ПТУ, а апелляцию мы уже подали!
оксана
Уважаемая, Оля, критерии для оценивания, а не написания. Уверена, что после заседания ап. комиссии Вы будете не так бурно реагировать и все поймете, дай Бог1 Для Ольга:
Коментувати
Юлия
что за таблица?балы ужасс
Ира
ОЧЕНЬ ВАЖНО, скажите, есть ли у кого то 185, 5? И может ли такое вообще быть, что бала в таблице нет, а на личной странице именно такой.
Ольга
Сегодня узнали результаты тестов по иностранным языкам. У меня появился вопрос, кто раpрабатывал систему оценивания, и как человек, который сделал три ошибки в тесте по английскому языку может получить 179 баллов. При этом тест FCE написан на 80, сочинение оценено как excellant. Неужели в нашей стране делается все для того, чтобы умные дети шли в ПТУ и училища, а богатые дети просиживали штаны в высших учебных заведениях! На месте министра ЗНО должно быть оценено, как провальное и далеко не по вине детей. Самое интересное, что претензии то выставлять некому!!! А что касается критериев для написания сочинения, их необходимо было выставить ЗНО, а не спустя три недели после его написания! Удачи всем будущим абитуриентам! Это страна на пути к пропасти,
оксана
Уважаемая, Оля, очень жаль, что Вы не удосужились просмотреть критерии оценивания сочинения по англ. языку. Все было доступно и достаточно четко определено- как и за что снимают баллы. Конкретнее Вам могут дать оценку апеляционная комиссия. Не бойтесь подать заявление, кака правило, комиссия на стороне абитуриента. Good luck! Для Ольга:
1
Для Ольга: правильно excellent. Думаю, 179 баллов Вы получили заслуженно :D
Коментувати
Как так?
166.5, даже тут умудряются 5 балов срезать. хер с ними. в этой стране нечего делать. по математике вообще 8 баллов. клоуны. мне от этого не холодно не жарко, но ведь есть люди, которым позарез нужно поступать на бюджет. что им тогда делать? это просто свинство.
anon
скажіть будь ласка ДЕ СПРАВЕДЛИВІСТЬ? як цього року можуть бути на стільки менші бали,діти готувались цілий рік, а хто й по два і більше, і кожен розраховував на нормальний бал, але різниця між 2011 і 2012 роками в балах просто недопустима,це вже занадто! На нас (вже абітурієнтах 2012 року) випробовували все, що не лінь: нова програма,по пів року чекали підручники,вчились за скороченою програмою в 2012 через Євро( що воно взагалі має до освіти?),випробовували просто все шо хотіли, а тепер ще й бали позрізали тільки через різницю між кількість абітурієнтів 2011 і 2012.ЦЕ ВЖЕ ЗАНАДТО! (c)
Абітурієнтка
Для anon: Я цілком з тобою погоджуюсь, із цим треба щось робити, адже зовсім не справедливо..у нашій державі просто хочу, щоб діти йшли в ПТУ і працювали руками, адже їм не вистачає робочої сили.. в результати вони ламають нам життя , а потім ще запитують чому така велика кількість молоді переїжджає закордон??та ми їдемо, щоб знайти кращу долю, щоб людьми стати!!
Коментувати
Ник
198... норм)
Cтрана
Для МАНАЛ Я ЭТО ВСЁ !!!: Тупые и ленивые дети, которые не хотят учиться живут на моих просторах! Обвиняют меня, сами платят за оценки, а потом обвиняют в коррупции. Доколе?..
Чибрик
Для Cтрана: В данном случае баллы по английскому действительно очень занизили.
Коментувати
Регина
В нашем государстве все базируется на деньгах!!! абсолютно все только это ОБРАЗОВАНИЕ и почему наши умники,которые сидят в верховной раде не думают о том, что поступать и учиться в ВУЗах хотят не только мажоры,но и среднестатистические дети???!!!! почему наше государство не задумывается о том,что есть семьи, где работает одна мать и получает тысячу в месяц...как ей оплачивать этот контракт?!!!! а сейчас это зно только и показывает,что на бюджете будут учиться мажоры,инвалиды ну и круглые отличники..надо давать шанс и остальным детям!!!!!! бездарное государство...
Иисус Христос
Для Регина: Остальные дети могут пойти в училища, техникумы и колледжи, получить там профессию, которая будет их кормить. А дальше пойти в вуз по своему усмотрению. Отличники заслужили поступать, они для этого учились и готовились к зно как следует. Как такие как вы, могут завидовать несчастным инвалидам? Порадуйтесь за них, что этим детям,обделенным физически, государство дало шанс получить образование и найти работу. А кто виноват той мамаше, что она родила от такого мужа и он ее бросил и сама непутевая зарабатывает гроши? И воспитала "среднестатистического ребенка".Работайте, учитесь и не обвиняйте государство. Ищите бревна в своем глазу.
Мама абитуриента
Для Регина: Не знаю, как с иностранными языками, но физика - это такая редкая муть, где "среднестатистическому" ребёнку в принципе делать нечего. Её надо или знать на отлично или же идти на гуманитарные науки, где попроще (мажоры, кстати, так и делают). Технический вуз - это не детский сад, там надо мозги иметь, и даже тем, кто в школе хорошо учился, приходится очень трудно.
Міністерство освіти
Для Регина: Не надо!Только гениальные инвалиды и избранные отличники тоже!
Коментувати
жека
кто сколько набрал по физике я 151, 5
kolya
Для жека: я так само 151
Коментувати
Что вы знаете
Вы понимаете что таблицы рейтинговые? То есть, кто написал хуже вас - тот получит меньше баллов. Баллы ниже у ВСЕX. И ничего не меняется особо, вспоминаем математику. Единственное что, в этом году отличников больше, и они подвинут всех средняков и халявщиков дальше от цели поступления. Надо было лучше готовиться, вы знали что абитуриентов больше на 40% в этом году.
Dina
Для Что вы знаете: Да понятно, что готовился -получил балл выше, кому не повезло - балл меньше. Вопрос в том, что если есть какие то правила составления рейтинговой таблицы выложенные на официальном сайте, почему же в результате все совсем не так.
Ольга
Для Что вы знаете: То что балы ниже У ВСЕХ НЕ СПАСЕТ ЛЮДЕЙ С 124 ОБЫЧНЫМИ И 140 ПРОФИЛЬНЫМИ, ЕСЛИ ОНИ ИХ НЕ НАБЕРУТ.
Коментувати
Dina
Може справді можна якось оскаржити таблицю, бо судячи з резульатів з англійської, навіть немає ніякого бажання чекати результатів з української мови. І головне ніхто не хоче пояснити чому саме така таблиця, чому не множили ні на який коефіцієнт порівняно з минулим роком, чому крок між балами не 0,5. У всіх коментарях Табачника лише якісь тупі загальні фрази, що все чудово. все правильно, все без порушень - без чиїх порушень?? Я вас дуже прошу, давайте разом щось придумаємо. (Хоча реально мало вірю, що це дасть який результат)
Наташа
Английский 55 - 186. А за 57 балов дают уже 190.5. Шаг в 2 бала... УЦОЯО, я даже не удивлена, потому что у нас в образовании твориться полнейший беспредел и пора бы уже к нему привыкнуть... Я не думала, что сделав 7 ошибок влечу на 14 гребаных баллов. Может это троллинг?:)
Ярослав
Для Наташа: Німецька 58-184. Крок в 4 бали.
Ярослав
Для Наташа: За ЧОТИРИ помилки зняли ШІСТНАДЦЯТЬ балів!!!
Коментувати
Юлія
Я розумію.У такому ж положенні! Забрали десь 10 балів ((Не плач...що маємо-то маємо )
Марія
Котше кажучи,готую гроші не на вступ,а на найманого вбивцю,щоб перестріляти,курва,всіх гадів,шо нам майбутнє псують,собаки скажені!!!
Ярослав
Для Марія: Золоті слова.
Абітурієнтка
Для Марія: Я теж скинусь на добру справу))
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!