Результати ЗНО з історії України будуть оголошені 12 червня

12 червня на інформаційних сторінках абітурієнтів з’являться результати зовнішнього незалежного оцінювання з історії України

Результати ЗНО з історії України будуть оголошені 12 червня

Результатом зовнішнього оцінювання абітурієнта є кількісна оцінка рівня його навчальних досягнень з певного предмета у вигляді числа з інтервалу від 100 до 200 балів із кроком у 0,5 (оцінка за шкалою 100–200 балів).

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з історії України будуть опубліковані на інформаційних сторінках абітурієнтів, доступ до яких здійснюється за номером сертифіката та вказаним у ньому PIN-кодом.

Разом із персональними результатами учасників ЗНО також будуть опубліковані таблиці переведення тестових балів у рейтингову 200-бальну шкалу 2012 року (окремо для кожної сесії з історії України).

Визначення результатів з інших тестових предметів, що не містять бланків завдань з розгорнутою відповіддю і перевіряються шляхом комплексної автоматизованої обробки бланків відповідей, відбуватиметься протягом 10-14 днів від дати проведення тестування з відповідного предмета.

Визначення результатів тестування з української мови і літератури та іноземних мов вимагає більшого часу (14-20 днів), ніж перевірка звичайного тесту, оскільки ці тести містять бланки відповідей з власним висловлюванням, що перевіряються екзаменаторами.

Нагадаємо, що станом на 11 червня вже визначені та оголошені результати тестування з хімії, географії, російської мови, математики та всесвітньої історії. Про дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання з інших тестових предметів буде повідомлено додатково.

Результати зовнішнього оцінювання з усіх предметів, з яких абітурієнт проходив тестування, будуть зазначені в інформаційній картці.

Зазначену картку з результатами ЗНО абітурієнтам необхідно буде самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки на сайті Українського центру оцінювання. Ця опція стане доступна після офіційного оголошення результатів зовнішнього оцінювання з усіх предметів.

У інформаційній картці буде зазначено назви предметів, обраних абітурієнтом для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, кількість тестових балів, набраних абітурієнтом за виконання тесту з відповідного предмета, а також результати зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100-200 балів.

Інформаційна картка буде дійсна в разі пред'явлення Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, який засвідчує факт проходження тестування.

Результати зовнішнього оцінювання будуть внесені Українським центром оцінювання якості освіти до електронної бази даних абітурієнтів, яку використовуватимуть приймальні комісії вищих навчальних закладів для перевірки результатів зовнішнього оцінювання, зазначених в інформаційній картці абітурієнта. Вступна кампанія до вищих навчальних закладів розпочнеться 2 липня.

Освіта.ua
11.06.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анатолий
Можна розпечатать результати тестування,якщов мене ще нема результатів з Історії України?
Анатолий
Коли будуть результати з Історії України?
Олеся
Все смогли зайти на свою информационную страницу?
юля кузнярюля
відповіді на історію україни
Ольга
Як ви думаєте,чи можливо пройти на бюджет набравши 151,5 з Історії,якщо цей предмет не профільний?
Павло
как посмотреть результаты, подскажите кто знает........
Павло
0183513
Христина
з правилами ознайомлена
vlad --F.o.X.X.--
У меня 174.5 I сессия))супер)))ребята вообще-то первая сессия сложнее второй! У меня друган во второй сдавал, он сравнил вопросы обеих сессий! Не ругайтесь, мы же украинцы!)))
Катя
Когда будут результати по биологии? Спасибо
Олег
Підкажіть будь-ласка який прохідний бал основного предмету в НПУ ім. Драгоманова? Допоможіть, для мене це дуже важливо.
Юля
коли результати англійської?
Евген
pers-zhenia@yandex.ru
мілка
Хтось знає коли будуть результати з англійської?????
Натали
А мне всё верно защитали, как было 71 правильный так и осталось, главное что б в следующих тестах всё хорошо было)
Петро
Я по ответам насчитал 72 правильных, а в итоге прислал Центр: 67... Это как называется?
Игорь
странно было 60 правильных ответов.. им показалось,это не правильным сделали 54
Паша
Кто знает когда будут правельные ответы по укр. языку и с Истории Украины???
Yana
Прикольно вийшло, я дала правильну відповідь на 48 завдань( 164,5), моя подруга дала правильну відповідь на 38 завдань, в неї вийшло 169... Як це розуміти...? Різниця в сесіях, вона в першій, а я в другій..((
111
Получила перввый результат теста- 191,5. Всем довольна, справедливо. Если учиться, реально набрать высокий бал