Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з біології
Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з біології

Український центр оцінювання якості освіти опублікував правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання з біології

Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з біології

Тестування з біології завершувало програму проведення основної сесії ЗНО у 2012 році. Зовнішнє оцінювання було проведено у четвер 7 червня, участь у ньому взяли 105 тисяч абітурієнтів.

За умови правильного виконання всіх завдань тесту з біології, учасники зможуть отримати 86 тестових балів.

Після визначення результатів кожного учасника, отримані тестові бали будуть конвертовані в шкалу від 100 до 200 балів.

Результати тестування з біології будуть оголошені після перевірки всіх тестових робіт учасників ЗНО. Про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту з біології див. у розділі Відповіді на ЗНО 2012.

З метою приблизного розрахунку отриманого результату, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та приблизно обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою минулого року.

Нагадаємо, Український центр оцінювання якості освіти розпочав оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання. Вже оголошені результати ЗНО з хімії, російської мови, географії, математики та всесвітньої історії.

Освіта.ua
08.06.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
аля
известно что продолжительность развития зародыша в икре травяной лягушки до выхода личинок составляет от 8 до 28 дней объясните от чего зависит длительность развития зародыша в игре
Ян
Шановні абітурієнти! Хто збирається поступати в ДМА(бывш. ДГМА) , додавайтеся в групу http://vk.com/vdsma буду радий вас бачити
Олександр
ПРАВИЛО
КАтя
Коли будуть оголошені результати ЗНО з укр.мови і біології?
Мария
32-ві правильних відп. , як вважаєте, приблизно скільки набрала?
Мама абитуриентки
Однозначно,нужно подавать всем апелляцию по биологии:пусть пересмотрят вопросы и ответы №16(фотосинтез или транспирация) и №45(птицы или цветки тюльпанов),кстати кто рисовал рисунки к тестам?Безобразно нарисовано- смените художника!
Дух
Шановні абітурієнти! Хто збирається поступати в НМУ ім.О.О.Богомольця, додавайтеся в групу http://vk.com/club39544527 буду радий вас бачити
Ghost
http://www.onlinepetition.ru/viewsigns.php?pUrl=biologia подписывайтесь, не молчите!
Олег
Добрий день! В мене таке питання: в мене один хлопець з аудиторії забрав конверт, там все було окрім сертифіката! Що тепер мені робити? Чи ті бумажки мені вже не потрібні?
олька
Для Олег: ну нужно только сертификат,мне кажется остальное не нужно..........
Коментувати
Питання №16. Зошит 10
Шановні абітурієнти! ЗНО з біології складали просто "вищі" розуми нашої країни, і тому так багато спірних питань. Особисто я абсолютно не погоджуюсь з питанням № 16 (Зошит 10). Воно звучить наступним чином: " На рисунку зображено поперечний розріз листка. Яка ОСНОВНА функція структури, позначеної буквою Х?" Всім, хто вчив біологію старанно, воно не здається важким. Адже одразу видно: структура що позначена - губчаста паренхіма , основна функія - газообмін і транспірація. Ці ж мудили кажуть що ОСНОВНА її функція - фотосинтез. Це однозначно помилка. Цитую В.О. Мотузний, "Світ Успіху" Київ 2009. За ред. Костильова. 750 ст. : " нижній шар мезофілу складається із клітин неправильної форми, віддалених одна від одної досить великими міжклітинними проміжками... Цей шар назив. ГУБЧАСТОЮ ПАРЕНХІМОЮ. Хлоропластів у ній менше, ніж у стовпчастій. Будова типової губчастої паренхіми зумовлюється її основними функціями - газообміном і транспірацією. Це написано на ст. 297. , перший абзац. На це питання відп...
inSane
Для Питання №16. Зошит 10: Полностью согласен.Как же до них достучатся?
Гоустик
Для Питання №16. Зошит 10: там багато таких тупих відповідей! Особливо сподобався проміжний хазяїн збудника малярії - це людина... Ну і дурні складали це ЗНО!
Коментувати
Lara
http://www.testportal.gov.ua/index.php/text/text/1440/
Владислав
Питання про стовпчапсті клітини! Фотосинтез - вторинна функція губчастих клітин! Проте на малюнку немає продихів, які б прямо свідчили про транспірацію! тільки міжклітинники! Тому й вони дали нам у відповіді фотосинтез.
Андрій
Якщо чесно я шокований , дуже багато завдань які містять суперечні відповіді . Як завжди завалять та й ще і бали знімуть ....
,Наталя
Діти,звертайтесь до засобів масової інформації,так є ймовірність бути ПОЧУТИМИ!!!!!!!!!!!!
Настя
ПОДПИШИТЕСЬ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!!! http://www.onlinepetition.ru/biologia/petition.html
Олександр
"Якщо до організму людини довгий час не надходить достатньої кількості Кальцію, то" Правильна відповідь:зсідання крові.Я купував збірник УЦЯО для підготовки до Біології...В тренувальних тестах написано:32.у людини порушений процес зсідання крові.Однією з причин може бути Правильна відповідь в збірнику:Б недостатня кількість Кальцію.... УЦЯО перечить сам собі.
888
Для Влад: Для Олександр: все, я поняла: підвищується и понижается. Извините, именно в этом вопросе я ошиблась. Но есть масса других минусов. Все равно не справедливое ЗНО. Извините еще раз))
Коментувати
888
А вопрос "Якщо до організму людини довгий час не надходить достатньої кількості Кальцію, то"...что за бред! Лично я ответила "підвищується зсідання крові.". И я писала на украинском языке - то есть мне не засчитают этот балл. Но это не единственный вопрос. Это не справедливо...И главное, сделать ничего нельзя будет потому,что мы живем в этой стране. Но я всех поддерживаю!! Почему нельзя было дать нормальных вопросов!!
Влад
Для 888: Если кальция в крови недостача,то свертываемость крови наоборот СНИЖАЕТСЯ, а кровь получает кальций из костей, что приводит к их хрупкости.Кажется как то так
Коментувати
Елена
Я считаю,что ЗНО 2012 по биологии было сложным,некоторые воросы были не из школьной программы!Некоторые имели по-нескольео правильных ответов:поперечный разрез листа,там два ответа- фотосинтез и транспирация!!!;видоизмененный стебель-картошка(вопрос до конца не продуман!!!!!!!!!!и я так не считаю.что это картошка!!!!!!!);центр большинства анализаторов-ГИПОТАЛАМУС!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ОТКРОЙТЕ КНИГИ И ПОЧИТАЙТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;а на счает фотопериодизма-там один правильный ответ:ОТКРЫТИЕ ЦВЕТКОВ ТЮЛЬПАНОВ УТРОМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!И пожалуйста,скажите,окуда взят вопрос:клеткой соединительной ткани является(правильный ответ:хондроцит)из какого учебника!!!!!!!!!
Альбина
Для Елена: хондроцит-это хрящ грубо говоря! а крящи и кости-это соединительная ткань! во всех учебниках это написано! но например за 9 класс!
Аня
Для Елена: Девушка, с чего вы решили что вопросыдолжны быть по школьной программе? Вы поступаете в высшее, возможно, в мед, и это знаете-ли должно быть оправдано. А по поводу вашего согласия...в тестах были вопросы на проверку знаний, а не ваше мнение;)
Андрей
Для Аня: Я с тобой полностью согласен , у меня тоже возникли сомнения с этими вопросами , когда выложили ответы .... теперь блин балы снимут конкретно ....
Коментувати
Sigil
Полная ссылка http://www.onlinepetition.ru/biologia/petition.html. Ребята, подписывайтесь, это увеличивает шансы, что мы будем услышаны!
Sigil
это точно транспирация! я в двух учебниках посмотрела, и в книге, рекомендованой министерством образования (Соболь Біологія довідник+тести), тоже написано, что фотосинтез в этой ткани осуществляется очень плохо и основная функция - транспирация.
312
Для Sigil: 100%
крістіна
Для Sigil: От-от. Я теж по соболю готувалась, та й не лише там написано про цю транспірацію.
Маргарита
Для Sigil: полностью согласна, основной функцией является транспирация, а фотосинтез второстепенной. Если дают в книге один ответ, а в тестах другой - то о чём тут можно вообще говорить.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!