Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Завершено проведення ЗНО з біології
Завершено проведення ЗНО з біології

У четвер проведено тестування учасників зовнішнього незалежного оцінювання з біології, правильні відповіді на завдання тесту будуть опубліковані 8 червня

Завершено проведення ЗНО з біології

Для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні з біології у 2012 році було зареєстровано 118 тисяч абітурієнтів. За оперативними даними регіональних центрів оцінювання якості освіти, явка абітурієнтів на пункти тестування коливається у межах 89-90% від кількості зареєстрованих учасників.

Протягом 120 хвилин учасникам ЗНО з біології необхідно було розв’язати 60 тестових завдань. Максимальна кількість балів, що зможе отримати учасник тестування з біології правильно виконавши всі завдання тесту, складає 86 тестових балів.

Після визначення тестового бала кожного абітурієнта за наслідками виконання тесту, отриманий результат буде конвертовано у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів, що буде вказувати на місце результату абітурієнта серед результатів інших учасників ЗНО з біології.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться після перевірки всіх тестових робіт учасників. Про дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання з біології буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту будуть опубліковані у п’ятницю 8 червня, у розділі "Відповіді на тести ЗНО".

Освіта.ua
07.06.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Роман
У мене 68 правельних відповіді. 191 круто буде!)
ярослава ернестівна
я буду иметь 199,00 балов и я бы хотела что б на следующий год ОСВИТА пересмотрела книги для школьника а не только для професуры и вопросы формулировали правильно а то в суд
ярослава ернестівна
Клеткой сполучной ткани есть?Хондроцит или гаметоцит
Hippie
Для ярослава ернестівна: Далеко пойдешь;D
Коментувати
ярослава ернестівна
vera
Света
в русском варианте был неправильно переведен вопрос. я отвечала по русскому варианту и у меня правильный ответ, но если будут проверять по украинской тетраде, то этот вопрос не засчитают. что делать?
Hippie
Для Света: О боги,ты при регистрации указывала русский язык и,я думаю,они это учтут.
Коментувати
Ira
в наступному році абітурієнтам окрім ЗНО порібно буде подолати дракона
Rap Bar
Може нам всім кому знизили бали зїздити до Табачника в Київ та поговорити!!! Хто за протест!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Андрій
А як вам питання №36?! Питання №36 теж можна вважати некоректним (зошит №5), адже не вказано, який саме "...анаеробний окисний метаболізм і у яких організмів мається на увазі. Дійсно, у гліколізі окиснюються переважно вуглеводи, хоча це не виключає безкисневого окиснення гліцерину (із жирів) та деякіх амінокислот (білків), які можуть перетворюватися на інтермедіати гліколізу (якщо мова йде про еукаріот)! Тим паче, що у деяких організмів, зокрема бактерій, анаеробному окисненню (не гліколіз) можуть піддаватися амінокислоти з білків (реакції Стікланда у клостридій - маслянокислих бактерій), а також пурини (гетероцикли нуклеїнових кислот) у тих же маслянокислих бактерій. При чому вони можуть розщеплювати ці біополімери й далі анаєробно окиснювати ці субстрати!
Дружеский совет
Для Андрій: Тебе пора лечится. Нестоит неумело оперировать фактами. Которые к тому же не поймут и те кто хорошо разбираются. Скажи долю от этого всего в метаболизме. И напиши ферменты и реакции. Я серьезно.
Андрій
Для Дружеский совет: Посмотри в Википедии механизмы гниения в анаэробных условиях, полистай учебники... Поверьте, я напишу... А мораль сей басни, что все эти соединения могут поддаваться анаэробному окислению - гниению без доступа кислорода)
Для Андрій
Для Андрій: Сам смотри википедию. Хочешь предложить давать олимпиадные тесты?
Коментувати
Андрій
Некоректність запитань того ж тестового зошита (№5) №14 (губчатий мезофіл, на який вказує стрілка, більше бере участь у відтоку асимілятів, транспірації, і лише потім фотосинтез, адже це основна функція стовбчастого мезофілу - палісадної паренхіми), №41 - можливі три варіанти відповіді Б,В,Г, бо у тесті не вказано, що це стосується саме людини, а у інших тварин кількість хромосом може бути і 48, і 22. У деяких рослин стать теж визначається за типом Х та Y!!! Питання №48 було б коректним, якби уточнили, що це нерозгалужений ланцюг живлення, адже в реальних екосистемах вони розгалжені, тому один трофічний рівень можуть займати декілька організмів однієї ланки живлення! Всі вказані моменти прописані у підручниках. Є й інші некоректні запитання, але ними можна знехтувати.
Просто Имя
Для Андрій: Маранов, это ты? Дорогой, тебя даже на освите найти можно! по заумным речам))
Коментувати
вероника
Ребята,а кто как решил задачи про тыквы,про планктон и рыбу?
Андрій
Цього року тест із біології "порадував" майже так само, як і тест з історії! Розбіжності у формулюванні двох питань (від чого змінюється суть відповіді) в українському та російському варіанті тестів - це питання №30 та №39 5 тестового зошита. №30 російський варіант "...кровь движется к сердцу", український варіант "...кров рухається від серця", тому відповідь у російському "полые вены", а в українському "легеневі артерії"!; №39 "Про недонадходження Са..." - російський варіант "уменьшается свертывание крови", український варіант "підвищується згортання крові". Тобто в російському варіанті були дві правильні відповіді "повышается хрупкость костей" та "снижается свертывание крови"!!!!! За таких обставин необхідно щонайменше проводити диференційний підрахунок балів чи взагалі зняти питання!
Люда
іони Cа зберігаються в рибосомі
Дух
Для Люда: Ще ліпше.....
Death
Для Люда: Нів'якій не в рибосомі
inSane
Для Люда: Одна з функцій ЕПС депонування іонів Ca
Коментувати
inSane
А микорыза же в тропосфере? Ах да и сколько водневих звязків?)
Дух
Для inSane: Мікориза - сплетіння грибниці гриба з коренями дерев. це в літосфері. 20 звязків
Оля
Для inSane: боюся, що не в тропосфері. мікориза - симбіоз корінь + гриб; тропосфера - шар атмосфери, що входить до біосфери
Дух
Для Оля: Ну, правильно. Гибниця і корінь дерева. А грибниця і корінь знаходяться в ГРУНТІ (ЗЕМЛІ). А земля - це літосфера
Коментувати
inSane
А что там с подилом гаметоцитов?
Дух
Для inSane: Вже писав
Коментувати
Марина
у якій органелі мязової клітини зберігаються іони Са?
Слав
Для Марина: ЕПС
Коментувати
Марина
до якого рівня організації життя належить обєкт?
Слав
Для Марина: клітинний
крістіна
Для Марина: Це вроді нейрон, тому клітинний...
Дух
Для Марина: Клітинний
Коментувати
крістіна
Основним підкорковим центром більшості аналізаторів є ЯДРА СЕРЕДНЬОГО МОЗКУ? Чи може довгастого...Хто знає?
Дух
Для крістіна: В мене довгастий
inSane
Для Дух: Теж довгастий
Слав
Для крістіна: таламус!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Коментувати
Настя
Задание про распределение наследственного материала между клетками.... Как понять между чьими клетками?! У приматов и у людей набор хромосом разный ,а кого имели ввиду не указано. Не говоря уже о том ,что аутосомы следовало указывать буквой "А" ,а то написали что-то непонятное.
крістіна
Для Настя: Мене це питання добило...Нащо було використовувати цю наукову термінологію: "... поділу гаметоцитів другого порядку"? Може десь в ліцеях це звична річ, але я особисто ніколи не бачила в підручнику і не чула такого від свого вчителя, який дуже добре знає свій предмет. Перестарались вони, одним словом.
Марина
Для Настя: точно довгастий
Дух
Для крістіна: Це просто. В людини 46 хромосом. Мезоз ----> маєте 4 по 23. 22 з них є звичайними, а 1 - та, яка визначає стать.
Коментувати
Слав
Орган, що вказує на пристосування до середовища. Яка там правильна відповідь?
Свєтка
Для Слав: КОРІНЬ
Дух
Для Слав: Корінь
Виталий
Для Дух: лист
Коментувати
312
Розташуйте послідовно обекти життевого циклу хвощеподібних... ??? Хто знает ответ?
Марина
Для 312: сначало самое длинное, потом как цветочек, потом кругленькое, потом самое большое.не знаю как обїяснить может так поймешь.
Дух
Для 312: Написав вже тобі.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!