Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Результати ЗНО з математики та всесвітньої історії будуть оголошені 7 червня
Результати ЗНО з математики та всесвітньої історії будуть оголошені 7 червня

7 червня на інформаційних сторінках абітурієнтів з’являться результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики та всесвітньої історії

Результати ЗНО з математики та всесвітньої історії будуть оголошені 7 червня

Український центр оцінювання якості освіти продовжує роботу з визначення результатів зовнішнього оцінювання з тих предметів, тестування з яких уже відбулося.

Результатом зовнішнього оцінювання абітурієнта є кількісна оцінка рівня його навчальних досягнень з певного предмета у вигляді числа з інтервалу від 100 до 200 балів із кроком у 0,5 (оцінка за шкалою 100–200 балів).

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики та всесвітньої історії будуть опубліковані на інформаційних сторінках абітурієнтів, доступ до яких здійснюється за номером сертифіката та вказаним у ньому PIN-кодом.

Разом із персональними результатами учасників ЗНО також будуть опубліковані таблиці переведення тестових балів у рейтингову 200-бальну шкалу 2012 року.

Визначення результатів з інших тестових предметів, що не містять бланків завдань з розгорнутою відповіддю і перевіряються шляхом комплексної автоматизованої обробки бланків відповідей, відбуватиметься протягом 10-14 днів від дати проведення тестування з відповідного предмета.

Визначення результатів тестування з української мови і літератури, іноземних мов, а також російської мови вимагає більшого часу (14-20 днів), ніж перевірка звичайного тесту, оскільки ці тести містять бланки відповідей з власним висловлюванням, що перевіряються екзаменаторами.

Нагадаємо, що станом на 5 червня вже визначені та оголошені результати тестування з хімії, географії та російської мови. Про дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання з інших тестових предметів буде повідомлено додатково.

Результати зовнішнього оцінювання з усіх предметів, з яких абітурієнт проходив тестування, будуть зазначені в інформаційній картці.

Зазначену картку з результатами ЗНО абітурієнтам необхідно буде самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки на сайті Українського центру оцінювання. Ця опція стане доступна після офіційного оголошення результатів зовнішнього оцінювання з усіх предметів.

У інформаційній картці буде зазначено назви предметів, обраних абітурієнтом для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, кількість тестових балів, набраних абітурієнтом за виконання тесту з відповідного предмета, а також результати зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100-200 балів.

Інформаційна картка буде дійсна в разі пред'явлення Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, який засвідчує факт проходження тестування.

Результати зовнішнього оцінювання будуть внесені Українським центром оцінювання якості освіти до електронної бази даних абітурієнтів, яку використовуватимуть приймальні комісії вищих навчальних закладів для перевірки результатів зовнішнього оцінювання, зазначених в інформаційній картці абітурієнта. Вступна кампанія до вищих навчальних закладів розпочнеться 2 липня.

Освіта.ua
05.06.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Руслан
КАПЕЦ НУ И РЕЗУЛЬТАТ=(((((
Руслан
Введите ваш комментарий...
vvv
2 не заахували...(((
ДартВейдер
А в какое время будут результаты по всемирной истории?
Юлия
я в шоке.по математике не засчитали 2 ответа.обидно.
vi
у всіх є результати на інформаційній сторінці з математики?? у мене чомусь немає(( ніхто не знає чому??
df
Сайт тестпортал походу накрылся из-за натока желающих узнать результаты)
Таня
допоможіть. у мене сайт откриться не хоче. за таблицею. по всесвітній історії 42 правильних це скільки???????????
Коментувати
оксана
11 не зарахували
Саша
28 - 166.5 не очень, конечно, но не так страшно
!
то есть по русскому 10 ошибок это 200 а по всемирной 2 это 199.5? идите со своим зно откуда пришли
Dimon
Дайте ссылочку на таблицу! 2012 2 ответа не засчитали)
vika
У всіх є результат?? у мене немає(((
Dimon
ссылку на полную таблицу дайте) 2 ответа не засчитали
Іван =)
Для Dimon: А мені все порахували правильно.
Коментувати
Артур
Математика - 190 Всесвітня історія - 165
Вова
я правильно понял? за каждый правильный 0.5 балов ?
TCNM!oo.
РЕЗУЛЬТАТИ ЕСТЬ!!!!11
миня
посмотрела на таблицу!! хоть плачь((
Макс
Для миня: ссылу кинь, плз
БО
Для миня: Где таблица??
Коментувати
ann
та скільки можна!!!!!!!
Люда
Нуууууууууууу давайте вже!!!!!!!!
Данил
Опа. наверно счас будут результаты)

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!