Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Результати ЗНО з географії та російської мови будуть оголошені 4 червня
Результати ЗНО з географії та російської мови будуть оголошені 4 червня

4 червня на інформаційних сторінках абітурієнтів з’являться результати зовнішнього незалежного оцінювання з географії та російської мови

Результати ЗНО з географії та російської мови будуть оголошені 4 червня

Результатом зовнішнього оцінювання абітурієнта є кількісна оцінка рівня його навчальних досягнень з певного предмета у вигляді числа з інтервалу від 100 до 200 балів із кроком у 0,5 (оцінка за шкалою 100–200 балів).

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з російської мови та географії будуть опубліковані на інформаційних сторінках абітурієнтів, доступ до яких здійснюється за номером сертифіката та вказаним у ньому PIN-кодом.

Разом із персональними результатами учасників ЗНО також будуть опубліковані таблиці переведення тестових балів з російської мови та географії в рейтингову 200-бальну шкалу 2012 року.

Визначення результатів з інших тестових предметів, що не містять бланків завдань з розгорнутою відповіддю і перевіряються шляхом комплексної автоматизованої обробки бланків відповідей, відбуватиметься протягом 10-14 днів від дати проведення тестування з відповідного предмета.

Визначення результатів тестування з української мови і літератури, іноземних мов, а також російської мови вимагає більшого часу (14-20 днів), ніж перевірка звичайного тесту, оскільки ці тести містять бланки відповідей з власним висловлюванням, що перевіряються екзаменаторами.

Про дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання з інших тестових предметів буде повідомлено додатково.

Результати зовнішнього оцінювання з усіх предметів, з яких абітурієнт проходив тестування, будуть зазначені в інформаційній картці.

Зазначену картку з результатами ЗНО абітурієнтам необхідно буде самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки на сайті Українського центру оцінювання. Ця опція стане доступна після офіційного оголошення результатів зовнішнього оцінювання з усіх предметів.

У інформаційній картці буде зазначено назви предметів, вибраних абітурієнтом для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, кількість тестових балів, набраних абітурієнтом за виконання тесту з відповідного предмета, а також результати зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100-200 балів.

Інформаційна картка буде дійсна в разі пред'явлення Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, який засвідчує факт проходження тестування.

Результати зовнішнього оцінювання будуть внесені Українським центром оцінювання якості освіти до електронної бази даних абітурієнтів, яку використовуватимуть приймальні комісії вищих навчальних закладів для перевірки результатів зовнішнього оцінювання, зазначених в інформаційній картці абітурієнта. Вступна кампанія до вищих навчальних закладів розпочнеться 2 липня.

Для отримання повідомлення про оголошення результатів зовнішнього оцінювання з кожного предмета підпишіться на розсилку новин розділу ЗНО.

Освіта.ua
01.06.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Богдан
189.
Галина
187,5 ура) я не знаю, как так получилось, он раньше у меня было 65 правильных ответов, как я считала, а зачислили 67)
Олександр
193,5
Гугл
198
Маргарита
200 балів!
Дух
Шановні абітурієнти!!! Хто поступатиме в Київ, в КНМУ ім О.О.Богомольця, добавляйтеся в групу http://vk.com/club39544527 Абітурієнт 2012 КНМУ ім.О.О.Богомольця - поступаємо разом буду радий вас всіх бачити на сторінці групи.)
Александр
185,5 баллов.) неплохо.) думал, будет меньше...сочинение высоко оценили.)
Андрей
Привет. У меня проблема. У меня на странице указано количество верных ответов меньше, чем есть на самом деле. Что мне делать, подскажите, пожалуйста
Андрей
Для Андрей: очень прошу!! Подскажите!
shark
Для Андрей: В мене так само, думаю треба дзвонити в твій регіональний центр оцінювання, там мають все пояснити або апеляція
Даная
Для Андрей: у меня 63 , а написали 57! сегодня подала апелляцию, завтра буду звонить в УЦОЯО. Это очень нагло и обидно с их стороны, что одним прибавляют баллы, а другим урезают. Быстрее пиши апелляцию, ее принимают только в течении 3х дней со дня оглашения результата.
Коментувати
Віта
В мене все правильно нарахували - 72 бали, я навіть здивувалася)
olejka
ребят, а это на твоей страницу на testportal.gov.ua смотреть надо??
olejka
ребят, а это на твоей страницу на testportal.gov.ua смотреть надо??
Лол
Для olejka: да, на Своей
Коментувати
Лол
169, пишіть свої
Slavka
Для Лол: 167.5
Коментувати
Мудак
По подсчетам должно быть 165.5 вышло 155.5 что за бред?
Діма
на 5 зняли на хімії на 10 на історії.інтєрєсно скікиж на мові знімуть
Артур
УРАААААААААААА 196,5)))) ВОНИ ПИШУТЬ 11 ПОМИЛОК, ХОЧА Я НАРАХУВАВ 8! МОЖУ ПРАВО ПОДАВАТИ АПЕЛЯЦІЮ!?
Директор ПТУ
Для Артур: у мене 56 правильних а написали 52 я чітко памятаю що тільки одну відповідь трохи намазав але де ще 3 ой боюся я за українську (
Коментувати
христина
РЕЗУЛЬТАТИ
Каріна
-10 балів..Як таке може бути??
Олександр
Результаты уже есть !
Vasek
Уже есть результаты
Ольга
Скажіть будь-ласка, результути будуть вже о 1 годині ночі??

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!