Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту другої сесії ЗНО з історії України
Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту другої сесії ЗНО з історії України

Центр оцінювання опублікував правильні відповіді на завдання тесту другої сесії зовнішнього незалежного оцінювання з історії України

Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту другої сесії ЗНО з історії України

Тестування учасників другої сесії з історії України було проведено у п'ятницю 1 червня. За умови правильного виконання усіх завдань тесту, учасники зможуть отримати 89 тестових балів.

Після визначення результатів кожного учасника, тестові бали будуть конвертовані в шкалу від 100 до 200 балів.

Результати тестування з історії України будуть оголошені після перевірки всіх тестових робіт учасників ЗНО. Про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту другої сесії з історії України див. у розділі Відповіді на ЗНО 2012.

З метою приблизного розрахунку отриманого результату, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та приблизно обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою минулого року.

Для отримання повідомлення про дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання з історії України підпишіться на розсилку новин розділу ЗНО.

Освіта.ua
02.06.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Денис
Cause I just can't fight this feeling We should be lovers ♥
Ann
я просто в шоці! я здавала історію в І сесію, завдання були набагато важчими, ніж у ІІ !! це дуже несправедливо! у 2 завдання були просто смішні!! візьмімо, наприклад, про атрибут влади Хмельницького, про Кучму, про Петлюру, про Шевченка, про картину Рєпіна, про стиль бароко собору Св. Юра, про Т.Шевченка! ну от як так можна, скажіть, будь ласка створювати тести!! якщо рівень їхньої складності різниться!!!!!!!!!!
Обломщик
Для Ann: Дорого Анно ви дійсно праві щодо цих питань, але всеж у нашій, першій сесії були також не дуже важкі питання, просто треба було вчити, вибач за таку правду))))
Ann
Для Обломщик: Шановний Обломщику, вчила я все добре, просто обурює ця несправедливість щодло нашої сесії! і це стосується не лише до історії, а й до математики
jast
Для Ann: А ви робили тести ІІ сесії з історії? Так, правда, питання були легкі, зате відповіді зовсім навпаки!
Коментувати
Дух
Шановні абітурієнти!!! Хто поступатиме в Київ, в КНМУ ім О.О.Богомльця, добавляйтеся в групу http://vk.com/club39544527 Абітурієнт 2012 КНМУ ім.О.О.Богомольця - поступаємо разом (адмін Дух.) буду радий вас всіх бачити на сторінці групи.)
Олександр
У мене також стоїть не в тому порядку.Нічого робить не буду,дізнаюсь свої результати, а вже(якщо виникне проблема) потім можна буде подати апеляцію))
Ольга
Зошит №2 Прізвища, назви в зошиті (49,51.52) стоять не в тому порядку як у правильних відповідях.Все навпаки. У когось є така проблема? Що робити підкажіть
Сергій
Ребята,у меня не открывается таблица.Какой-то глюк(У меня 61 правильный ответ.Подскажите пожалуйста,сколько это баллв????Спасибо.
Абитуриент
Для Николай: У тебе не тільки проблеми з історією, а й з географією. купи компас і подивись на нього уважно, поклавши на карту Київської Русі з атласу для 7 класу, і тодіц можливо ти побачиш, що Переяславське князівство - це відносно Києва південний схід. Валерия права на 100 %. З Волинського князівства усе почалося, з Романа Мстиславовича, який до 1205 р. приєднав до своїх володінь Київське та Переяславське князівства. Боже, непролазний тупізм. Раджу нікуди з дому не виходити. Заблудися в трьох березах з таким знанням географії, не кажучи про історію. Мабуть плануєш бути ЮРИСТОМ!!!
Марина
Скажите как понять +-5 балов...например у меня 50 правильных ответов..это будет тогда 45???
Дух
Для Марина: Ні, кліькість правильних відповідей, які Ви набрали, залишається незмінною. Просто кількість балів по 200-бальній шкалі, які Ви власне отримаєте за своїх 50 правильних відповідей може бути + - 5-6 балів від попереднього рокую=. (бо шкала змінюється_)
Коментувати
...
47 це около 172
Николай
У меня единственный вопрос к УЦОЯО! Они учат вообще географию или нет?? Ребята такой вот вопрос из теста: " Яке князівство в першій половині ХIII століття стало центром об'єднання земель в ПІВДЕННО-ЗАХІДНІЙ РУСІ?" Я ответил что это Переяславское, потому что она так и есть! Переяслав расположен нв Юго-Западе Руси? Правильно? Тогда объясните тогда какого хрена правильный ответ Волынское? Хотя Волынское княжество расположено в Северо-Западной части Руси? КАК ТАКОЕ ВОЗМОЖНО???????????????
Князь
Для Николай: ты олень,Переяславское княжество росположено на Юго-Востоке Киевской Руси,так что все правильно
Валерия
Для Николай: Волынское, все правильно. Суть вопроса не в географии, а в исторических фактах. Вспомните про Галицко-Волынское княжество, Роман Мстиславович правил в Волынском княжестве, а за 1199-1205 года объеденил 6 украинских земель (Галицкую, Волынскую, Киевскую, Погорина, Черная Русь и Берестейскую землю). Именно Волынское княжество стало центром объеденения украинских земель.
Николай
Для Валерия: но оно расположено в северо-западе Руси!!
Коментувати
Карина
у меня вышло 49 правильных)писала все наугад,в принципе довольна Это ж где-то 174 балла +- 5,да?
Катерина
Для Карина: вот только не ври ,что всё писала наугад .Тупо дикое враньё.
Коментувати
Саша
Ребята подскажите сколько будет 47 баллов если правильных набрал?
Илья
ЗНО, кстати, не такое уж и сложное, как тут некоторые говорят. Закончил школу 4 года назад, вчера без подготовки сдал тест, сегодня сверил ответы - 40 правильных.
Илья
Ответы на тесты 2 сессии уже выложили.
Абитуриент
Для Олі: "Привід" і "причина" зовсім різні категорії історії. Їх сплутати дуже важко. Чи невже ти свято віриш (за твоєю логікою про те, що це слова синоніми), що, наприклад, вбивство ерцгерцога Фердинанда в Сараєво стало ПРИЧИНОЮ (!!??) Першої світової війни, а не приводом до її початку. Так само й у завданнях про християнство й війну Хмельницького. Суцільне невігластво!!!
Назар
історію нетяжко здавати ну якщо йти просто щоб набрати більше 140... я от вчора сів і набрав 172,5 без підготовки ( шо знав ше зі школи)
Люба
Чому завдання другої сесії набагато лекші ніж першаї,або ж і однотипні?
Ілля
Для Люба: як там кажуть, у сусіда жінка гарніша, корова більше молока дає і т.д. Однакові завдання були, просто якщо ти не знаєш нічого, то не треба таким чином виправдовувати свою тупість.
Ann
так, у них були легші.....я просто в шоці! я здавала історію в І сесію, завдання були набагато важчими, ніж у ІІ !! це дуже несправедливо! у 2 завдання були просто смішні!! візьмімо, наприклад, про атрибут влади Хмельницького, про Кучму, про Петлюру, про Шевченка, про картину Рєпіна, про стиль бароко собору Св. Юра, про Т.Шевченка! ну от як так можна, скажіть, будь ласка створювати тести!! якщо рівень їхньої складності різниться!!!!!!!!!! Для Люба:
Коментувати
Fy;tka
підкажіть будь ласка я відповіла 45 правельно запитань з історії скільки це буду ____дуже важливо ...дякую дякую
Дух
Для Fy;tka: Дівчино, у вас 169.5 бала за шкалою 2011 року. У 2012 році цей результат може бути іншим (+ - 5-6 балів)
Коментувати
Оля
http://hohlopedia.org.ua/slovnyk_synonimiv_karavanskogo/18/?&page=34&word= Питання про уривок зі статті М.Ф. Котляра "Володимир Святославич" та уривок з історичного джерела щодо Національно-визвольної війни у них були варіанти відповідей зі словами привід та причина - в українській мові вони є синонімами, то чому, якщо я написали, що це наприклад, як у першому питанні привід до запровадження християнства, це має бути помилкою, бо правильна відповідь причина запровадженння християнства, так само і у другому питаннні??Це вже 2 питання неправильно, через неправильно сформульовані варіанти.
Діана
Для Оля: Ми в школі розрізняли ці поняття. Причина - глибинний, справжній мотив дії, який лежить за сценою. Привід - виправдання дії, обставина, яка безпосередньо ПІДШТОВХНУЛА до дії. Це трохи різні речі, хоча вживаються як синоніми.
Коментувати
Характерник
ЗНо відносно легке, найскладнішими для мене були пиатння про культуру. А також де розставити правильний порядок. Одне неправильно поставив, і все 0 балів.
Макільда
Для Характерник: хіба якщо 1 помилка в послідовності то все не вірне? там не так...вони ж по різному рахуються :)
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!