Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Завершено проведення ЗНО з історії України
Завершено проведення ЗНО з історії України

Проведено тестування учасників другої сесії зовнішнього оцінювання з історії України, правильні відповіді на завдання тесту другої сесії будуть опубліковані 2 червня

Завершено проведення ЗНО з історії України

Для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні з історії України у 2012 році зареєструвалося 211 тисяч абітурієнтів. Тестування було проведено протягом двох сесій.

За оперативними даними регіональних центрів оцінювання якості освіти, явка абітурієнтів на другу сесію ЗНО з історії України коливається у межах 91% від кількості зареєстрованих учасників.

Протягом 150 хвилин учасникам ЗНО з історії України необхідно було розв’язати 60 тестових завдань.

Після визначення тестового бала кожного абітурієнта за наслідками виконання тесту, отриманий результат буде конвертовано у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів, що буде вказувати на місце результату абітурієнта серед результатів інших учасників другої сесії ЗНО з історії України.

Під час оголошення результатів ЗНО з історії України буде оприлюднено дві таблиці відповідності кількості тестових балів оцінці за шкалою 100–200 балів, окремо для першої і другої сесії. Відповідно рейтингова оцінка за шкалою 100–200 балів буде відображати місце результату учасника серед результатів інших учасників кожної сесії.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться після перевірки всіх тестових робіт учасників. Про дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання з історії України буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту другої сесії ЗНО з історії України будуть опубліковані у суботу 2 червня, у розділі "Відповіді на тести ЗНО".

З метою приблизного розрахунку отриманого результату тестування з історії України, учасники ЗНО можуть скористатися орієнтовною методикою розрахунку та приблизно обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою минулого року.

Освіта.ua
01.06.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дух
Шановні абітурієнти!!! Хто поступатиме в Київ, в КНМУ ім О.О.Богомольця, добавляйтеся в групу http://vk.com/club39544527 Абітурієнт 2012 КНМУ ім.О.О.Богомольця - поступаємо разом (адмін Дух.) буду радий вас всіх бачити на сторінці групи.)
D
вторая действительно легче, что ни вопрос так в каком году. в первой наоборот больше некорректных вопросов. я понимаю, что люди которые писали во второй сессии будут это отрицать.
Вика
нормальные не отрицают,отрицают только те,которые в сложном не разбираются ,а пытаются выглядеть умными "типа я написал 2 на 200" .. ха, вторая для слабаков:))
Ann
Для D: я просто в шоці! я здавала історію в І сесію, завдання були набагато важчими, ніж у ІІ !! це дуже несправедливо! у 2 завдання були просто смішні!! візьмімо, наприклад, про атрибут влади Хмельницького, про Кучму, про Петлюру, про Шевченка, про картину Рєпіна, про стиль бароко собору Св. Юра, про Т.Шевченка! ну от як так можна, скажіть, будь ласка створювати тести!! якщо рівень їхньої складності різниться!!!!!!!!!!
Обломщик
Для D: І чого це ви так реагуєте я також вирішував першу сесію і у мене немає претензій, а якщо хтось просто не вчив тоді і не потрібно жалітися))))
Коментувати
Люба
Чому завдання другої сесії набагато лекші ніж першої,або ж однотипні? Шкала буде та ж сама?
Вика
согласна,что вторая была легче!как можно сравнить вопрос про восточные кресы (ответа на который ни один учитель не знал) и булаву! надеюсь, при проверке кто-то учтёт рахницу в сложности. даже при хорошей подготовке первая сессия обеспечивает кучу ошибок!
Коментувати
Микита
Кстати , я предлагаю сократить время проведения ЗНО по Истории с 2.5 часов до 1.5 - 2 часов. Если знаешь , то достаточно 45 мин, с заполнением бланка.Если где то в чем то не уверен либо , что то не знаешь , и это требует времени , то все равно макс. 1.5 часа требуется на проведение тестирования, с учетом заполнения бланка.
Микита
Кстати , я предлагаю сократить время проведения ЗНО по Истории с 2.5 часов до 1.5 - 2 часов. Если знаешь , то достаточно 45 мин, с заполнением бланка.Если где то в чем то не уверен либо , что то не знаешь , и это требует времени , то все равно макс. 1.5 часа требуется на проведение тестирования, с учетом заполнения бланка.
Александр
Для Микита: Ага,один ты такой умник!!!!
Z
Для Микита: Да так со всеми ЗНО(кроме, наверное, тех где есть сочинение). Лишнее время на случай каких-то непредвиденных ситуаций.
Лєра
Для Микита: чем больше времени, тем лучше. Тебе что жалко ???Если бы еще на английский немного добавили...
Коментувати
Таня
Да, я с тобой полностью согласна , но все же были и легкие задания!
Таня
Да, я с тобой полностья согласна, но все же были и легкие задания.
Марина
2 сесия истории была сложная...
Александр
В русских и украинских тестах варианты ответов тех же самы вопросов были перемешаны??? Подскажите кто знает, ЭТО ОЧЕНЬ ВАЖНО!
Антон
Я старший професор со 5 докторской ступенью и могу сказать шо тести били неравни имхо ля-ля-ля мои ученики ето подтвердят . ведь каждий питух свое болото хвалит.
Катерина
как милло выражается профессор 5-й докторской степени)
Коментувати
Ярославя
Я скажу так.Если во ввторой сессии были задания проще,то значит у народа будет меньше рейтинг.Не надо сравневать т.к у 2 сессий разные таблицы рейтенгов!!!!!!!!!!
Олеся
Как преподаватель истории, хочу отметить неравнозначность заданий 1 и 2 сессий - вторая намного легче: задания более понятны, глобальны, по более значительным фактам. Мои ученики сдавали как в 1, так и во 2 сессии, и разница есть, да и сами они говорят об этом. Одно задание во второй сессии повторилось из первой, многие также были из прошлых лет(из лёгких), да и вообще, если абитуриент видел задания 1ой сессии - вторая для него не проблема. Так что условия не равные были. Имхо. Учитель-методист из Донецка
hhh
Для Олеся: Див. коментарі http://osvita.ua/test/news/29704/ Вопрос для умников первой сесси. 16 часов дня. Завтра ЗНО. Задания видел. Что учить мне? То чего не было в первой сессии(даты, периоды, карты, картинки, персоналии) или то же, но шире и глубже? Кто угадает и будет вправе кричать, что у меня больше шансов подготовиться лучше? Де ж ВИ Були шановний репетитор???
Олена
Для Олеся: Питання з минулих років були і в першій, і в другій сесіях. У першої сесії була перевага, тому що друга частина завдань (логічні пари) були взяті з 2010 року, навідміну від нових питань другої сесії. Тим, хто серйозно ставився до підготовки це було просто божим даром. А ви, як репетитор, повинні були дати дітям тести попередніх років. Таким чином "глобальність" питань другої сесії вирівнялася по складності з знайомими питаннями першої сесії
**
Учитель-методист выражается, как подросток ИМХО. Что, интересно, такой образованный человек забыл на портале для абитуриентов? Для Олеся:
Коментувати
Наталя
Киньте хтось завдання 2 сесії!Будь-ласочка!!!
Nastia
хочу посмотреть задания по истории 2й сессии, где их можно найти?
Лєра
Історія - це жах! Її просто неможливо вивчити !!!
Валерія
Для Лєра: можливо, якщо поставити за мету
Лєра
Для Валерія: і як ти написала ?
Коментувати
Світлана
досвід тестування по хімії показує недоцільність використання тестової таблиці переводу балів у 200-бальну шкалу за 2011 рік, оскільки там іде похибка у 5 і більше балів
Абитуриентка
Для Світлана: в вашу користь чи навпаки?
mavpa buf
Для Абитуриентка: на жаль, не в користь абітурієнта. ті, хто мали 190 в минулому році, у цьому отримали б 185-187(((
Катя
Для Світлана: у меня всего на 1 балл снизилось по сравнению с прошлогодней таблицей так что у кого как
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!