Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту першої сесії ЗНО з української мови
Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту першої сесії ЗНО з української мови

Центр оцінювання опублікував правильні відповіді на завдання тесту першої сесії зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури

Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту першої сесії ЗНО з української мови

Тестування учасників першої сесії з української мови і літератури було проведено у понеділок 28 травня. За умови правильного виконання усіх завдань тесту, учасники зможуть отримати 111 тестових балів.

Після визначення результатів кожного учасника, тестові бали будуть конвертовані в шкалу від 100 до 200 балів.

Результати тестування з української мови і літератури будуть оголошені після перевірки всіх тестових робіт учасників ЗНО. Про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту першої сесії з української мови і літератури див. у розділі Відповіді на ЗНО 2012.

З метою приблизного розрахунку отриманого результату, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та приблизно обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою минулого року.

Для отримання повідомлення про оголошення результатів зовнішнього оцінювання з української мови і літератури підпишіться на розсилку новин розділу ЗНО.

Освіта.ua
29.05.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дух
Шановні абітурієнти!!! Хто поступатиме в Київ, в КНМУ ім О.О.Богомльця, добавляйтеся в групу http://vk.com/club39544527 Абітурієнт 2012 КНМУ ім.О.О.Богомольця - поступаємо разом буду радий вас всіх бачити на сторінці групи.)
Станіслава
Шановні абітурієнти! Допоможіть мені з таким питанням. Чи у всіх вас співпадала послідовність питань з української мови (1 сесія) з відповідями до них. Якщо так, то що мені робити якщо у мене неспівпадала?
ццуке
нет!!
Макс
Люди а можна перездати?? Якщо так то що для цього треба зробити 7?
Віталік
коли будуть правельні відповізі з другої сесії???
Катерина
так прошу пробачення. це питання з другої сесії.
Катеринака
прошу пробачення.так цей коментар що до другої сессії.
Абитуриент
Для Катерини: мабуть маєш на увазі завдання №40. "Батьком української повісті" називають. Відповідь саме Григорій Квітка-Основ"яненко. До чого тут Котляревський і присвята йму Шевченка!!?? Таке завдання є в другій сесії.
Катерина
питання що-до присвяти Шевченком слів Будеш, батьку, панувати, Поки живуть люди, Поки сонце з неба сяє, Тебе не забудуть! аж ніяк не може бути до Основ'яненка бо ця цитата з Т. Г. Шевченко, «На вічну пам'ять Котляревському» а в викладених відповідях неправельно.
Данил
Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту першої сесії ЗНО з української мови
Ярослав
Перевірив роботу, чомусь думав, що менше буде. Зараз так радісно на душі. Залишилось офіціальні результати почути.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!