Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту першої сесії ЗНО з української мови

Центр оцінювання опублікував правильні відповіді на завдання тесту першої сесії зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури

Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту першої сесії ЗНО з української мови

Тестування учасників першої сесії з української мови і літератури було проведено у понеділок 28 травня. За умови правильного виконання усіх завдань тесту, учасники зможуть отримати 111 тестових балів.

Після визначення результатів кожного учасника, тестові бали будуть конвертовані в шкалу від 100 до 200 балів.

Результати тестування з української мови і літератури будуть оголошені після перевірки всіх тестових робіт учасників ЗНО. Про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту першої сесії з української мови і літератури див. у розділі Відповіді на ЗНО 2012.

З метою приблизного розрахунку отриманого результату, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та приблизно обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою минулого року.

Для отримання повідомлення про оголошення результатів зовнішнього оцінювання з української мови і літератури підпишіться на розсилку новин розділу ЗНО.

Освіта.ua
29.05.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дух
Шановні абітурієнти!!! Хто поступатиме в Київ, в КНМУ ім О.О.Богомльця, добавляйтеся в групу http://vk.com/club39544527 Абітурієнт 2012 КНМУ ім.О.О.Богомольця - поступаємо разом буду радий вас всіх бачити на сторінці групи.)
Станіслава
Шановні абітурієнти! Допоможіть мені з таким питанням. Чи у всіх вас співпадала послідовність питань з української мови (1 сесія) з відповідями до них. Якщо так, то що мені робити якщо у мене неспівпадала?
ццуке
нет!!
Макс
Люди а можна перездати?? Якщо так то що для цього треба зробити 7?
Віталік
коли будуть правельні відповізі з другої сесії???
Катерина
так прошу пробачення. це питання з другої сесії.
Катеринака
прошу пробачення.так цей коментар що до другої сессії.
Абитуриент
Для Катерини: мабуть маєш на увазі завдання №40. "Батьком української повісті" називають. Відповідь саме Григорій Квітка-Основ"яненко. До чого тут Котляревський і присвята йму Шевченка!!?? Таке завдання є в другій сесії.
Катерина
питання що-до присвяти Шевченком слів Будеш, батьку, панувати, Поки живуть люди, Поки сонце з неба сяє, Тебе не забудуть! аж ніяк не може бути до Основ'яненка бо ця цитата з Т. Г. Шевченко, «На вічну пам'ять Котляревському» а в викладених відповідях неправельно.
Данил
Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту першої сесії ЗНО з української мови
Ярослав
Перевірив роботу, чомусь думав, що менше буде. Зараз так радісно на душі. Залишилось офіціальні результати почути.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!