Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Результати ЗНО з хімії будуть оголошені 30 травня
Результати ЗНО з хімії будуть оголошені 30 травня

Починаючи з середи 30 травня Центр оцінювання якості освіти розпочне оголошення офіційних результатів ЗНО з тестових предметів 2012 року

Результати ЗНО з хімії будуть оголошені 30 травня

Першими оголошуватимуть результати тестувань, що відбулися на початку основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2012 року.

Зазначимо, що результатом зовнішнього оцінювання абітурієнта є кількісна оцінка рівня його навчальних досягнень з певного предмета у вигляді числа з інтервалу від 100 до 200 балів із кроком у 0,5 (оцінка за шкалою 100–200 балів).

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з хімії та інших предметів будуть опубліковані на інформаційних сторінках абітурієнтів, доступ до яких здійснюється за номером сертифіката та вказаним у ньому PIN-кодом.

30 травня 2012 року на інформаційних сторінках учасників ЗНО будуть оголошені результати з хімії. Разом із персональними результатами учасників ЗНО також будуть опубліковані таблиці переведення тестових балів з хімії в рейтингову 200-бальну шкалу 2012 року.

Визначення результатів з інших тестових предметів, що не містять бланків завдань з розгорнутою відповіддю і перевіряються шляхом комплексної автоматизованої обробки бланків відповідей, відбуватиметься протягом 10-14 днів від дати проведення тестування з відповідного предмета.

Визначення результатів тестування з української мови і літератури, іноземних мов, а також російської мови вимагає більшого часу (14-20 днів), ніж перевірка звичайного тесту, оскільки ці тести містять бланки відповідей з власним висловлюванням, що перевіряються екзаменаторами.

Про дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання з інших тестових предметів буде повідомлено додатково.

Результати зовнішнього оцінювання з усіх предметів, з яких абітурієнт проходив тестування, будуть зазначені в інформаційній картці.

Зазначену картку з результатами ЗНО абітурієнтам необхідно буде самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки на сайті Українського центру оцінювання. Ця опція стане доступна після офіційного оголошення результатів зовнішнього оцінювання з усіх предметів.

У інформаційній картці буде зазначено назви предметів, вибраних абітурієнтом для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, кількість тестових балів, набраних абітурієнтом за виконання тесту з відповідного предмета, а також результати зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100-200 балів.

Інформаційна картка буде дійсна в разі пред'явлення Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, який засвідчує факт проходження тестування.

Результати зовнішнього оцінювання будуть внесені Українським центром оцінювання якості освіти до електронної бази даних абітурієнтів, яку використовуватимуть приймальні комісії вищих навчальних закладів для перевірки результатів зовнішнього оцінювання, зазначених в інформаційній картці абітурієнта. Вступна кампанія до вищих навчальних закладів розпочнеться 2 липня.

Для отримання повідомлення про оголошення результатів зовнішнього оцінювання з кожного предмета підпишіться на розсилку новин розділу ЗНО.

Освіта.ua
29.05.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
результати зно з географії
Дух
Шановні абітурієнти!!! Хто поступатиме в Київ, в КНМУ ім О.О.Богомльця, добавляйтеся в групу http://vk.com/club39544527 Абітурієнт 2012 КНМУ ім.О.О.Богомольця - поступаємо разом (адмін Дух.) буду радий вас всіх бачити на сторінці групи.)
Joker
170,5 по химии в мед как не для проф предмета это норм??
Дух
Для Joker: Так собі.....якщо хочеш на держ, потрібно добре написати укр.мову і біологію. Хоча б на 188 обидва премета.
Коментувати
Валерий
Так, також цікавлять результати с гкографії, але доведеться чекати.
Юра
як найти таблицю 2012 ! коли я перевіряв в мене було 31 правельна а пи ше що 28((
olga
Для Юра: http://osvita.ua/test/ball/7936/
Коментувати
Екатерина
http://testportal.gov.ua/index.php/text/rezhim/
крістіна
А є таблиця, в якій можна подивитись своє місце серед інших абітурієнтів України, що здавали хімію?
Дух
Для крістіна: Є така таблиця
Анна
А у Вас, часом, нема ссилки на неї? Для Дух:
Коментувати
Аня
коли буде таблиця за 2012 рік?
Екатерина
уже есть таблица Для крістіна: Для Аня:
ІРА
Для Екатерина: а де саме??
Коментувати
Екатерина
Не знаю как у кого,у меня только на один балл отличается,161 половина правильно)
Вадим
да,жаль...77 відповідей,183.5(
Саша
де таблиця???
ЮЛИЯ...
ДЕ ВИ БАЧИТЕ НОВУ ТАБЛИЦЮ?
саша
88 це помилка у мене 193, клас
Лина
У вас вже є персональні ваші бали????
Лина
У вас вже є персональні ваші бали????
Катя
88 - ЦЕ ПРОСТО ПОМИЛКОВО, БО РОЗРАХУНОК ВЕДЕТЬСЯ ПРАВИЛЬНО... МАБУТЬ ПРОСТО НЕ ТАК ВВЕЛИ ДАНІ... ЦЕ НІНАЩО НЕ ВПЛИВАЄ!! ТОМУ ЗАСПОКОЙТЕСЬ))
Випускниця
я в шоці...чому 88 максимум??? вони що зовсі дахом поїхали &майже на 5 балів менше вийшов результат((((
Димка...
У меня 162.0 эх(((Мама прибьет....
София
Мне пришло на инфор.страничке.И почему указано,что макс.баллов 88?Ведь 94!и пересчитала у меня неправильно подсчитано.Я точно знаю как считать надо было и что я отвечала
Тося
скажіть,а де цей пін-код брати?
Z
Для Тося: на сертифікаті
таня
Для Тося: на сертифыкаті
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!