Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Завершено першу сесію ЗНО з української мови і літератури
Завершено першу сесію ЗНО з української мови і літератури

Учасники першої сесії зовнішнього оцінювання з української мови і літератури взяли участь у тестуванні, правильні відповіді на завдання тесту першої сесії будуть опубліковані 29 травня

Завершено першу сесію ЗНО з української мови і літератури

Для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови і літератури зареєстровано понад 324 тисячі абітурієнтів, яких розподілено на дві групи (перша та друга сесії).

За оперативними даними регіональних центрів оцінювання якості освіти, явка абітурієнтів на першу сесію ЗНО з української мови і літератури коливається у межах 92% від кількості зареєстрованих учасників.

Протягом 180 хвилин учасникам ЗНО з української мови і літератури необхідно було розв’язати 61 тестове завдання. Останнє завдання тесту передбачало створення власного висловлювання. За умови правильного виконання усіх завдань учасники зможуть отримати 111 тестових балів.

Після визначення тестового бала кожного абітурієнта за наслідками виконання тесту, отриманий результат буде конвертовано у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів, що буде вказувати на місце результату абітурієнта серед результатів інших учасників першої сесії ЗНО з української мови і літератури.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться після перевірки всіх тестових робіт учасників. Оскільки бланки відповідей з власним висловлюванням перевірятимуться екзаменаторами, визначення результатів учасника тестування з української мови та літератури вимагає більшого часу, ніж перевірка звичайного тесту. Про дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання з української мови і літератури буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту першої сесії ЗНО з української мови і літератури будуть опубліковані у вівторок 29 травня.

З метою приблизного розрахунку отриманого результату тестування з української мови і літератури, учасники ЗНО можуть скористатися орієнтовною методикою розрахунку та приблизно обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою минулого року.

29 травня відбудеться друга сесія зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень з української мови і літератури. Початок тестування об 11.00, допуск на пункти тестування триватиме до 10.50.

Освіта.ua
28.05.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірініта
З літератури були не тяжкі запитання, тільки про могилу та Святослава,бо ту Повість минулих літ, навіть в очі не бачила!
Лилия
Народ! сколько у вас правильных ответов из 87?
Ксюша
это правда что проходной балл повысили до 160?
Артур
Для Лилия: 80-81
Никита
Для Ксюша: проходной бал выставляет кажды ВУЗ по разному, но во всех проходной бал 124 а профильный 140
Коментувати
Вика
А я взагалі встигла написати тільки 11 тестів та твір, не встигла за часом перенести відповіді в бланк, не знаю що тепер і буде. Як думаєте прохідний хоч наберу?(
Аня
Для Вика: Хіба не дозволили перенести відповіді,навіть якщо час закінчився?Подай апеляцію
Аристарх
Для Аня: какая апеляция? 3 часа прошло - работу здал, пакет запечатали.
Аня
Для Аристарх: апеляція після оголошення результатів
Коментувати
Олександр
я написав150 слів приблизно то зарахують ????
Алексей
Для Олександр: Так
Коментувати
sseemmeenn
Твір легенький. Я ніколи не вмів його писати. А тут мене понесло...
Алексей
Для sseemmeenn: В мене так само, я думаю, що твір був найлегшим завданням
Коментувати
marina
скажіть будь ласка правильну відповідь там де легіон?
The
Для marina: Промисловий легіон
marina
Для The: а чого так???
sseemmeenn
Для The: Не вгадав
Коментувати
Кэри
Народ,кто знает ответы по тексту Антуана де Сент-Экзюпери(задания с 29-36)?
Саша
Не гоните! Укр. лит. вообще легкая была! кто готовился, сделал максимум 5-6 ошибок, а вот с лексикой ( лично у меня ) были затруднения... в мове 6 ошибок сделал, из них 3 или 4 по лексике...
Ангелина
А вопросы 1 и 2 сессии буду отличаться?
Ліна
Підкажіть, будь ласка, якщо 59 балів за тести (прості+відповідності) і за твір десь так 20 балів, то ск. по 200-бальній?
Катерина
Для Ліна: 178,5
Коментувати
Катерина
якщо я написала більше 250 слів, зарахують?
Марк
Для Катерина: больше предела 250 слов не проверяют. Проверят 250 слов и всё.
Діана
Для Катерина: зарахують все. минулого року у мене твір був на 450 слів і зарахували нормально. сказано, що примірний обсяг - 250 слів, але не максимальний. тому якщо анулюють твір - сміло подавайте на апеляцію. Але, думаю, що такої проблеми не буде. Тому не переживайте і не слухайте всяких розумних, які думають, що знають усі правила ЗНО))
Богдан
Для Марк: где такое в правилах написано?
Коментувати
Соломія
література для мене була зовсім легка.хіба що про савур-могилу бо я того не памятала.мова була легка в деяких моментах.але деякі завдання що могли заплутати.про екзюпері питання були неоднозначні.одним словом хто вчився в того все добре я думаю)
Михаил
Для Соломія: всем всёравно на то что ты училаи какая ты молодец
Коментувати
Анна
Коли побачила питання з літератури, очі на лаб повилазили. Я пам ятаю, я в 2010 в нашому місті на олімпіаді з історї всі десяті класи прогняли тупо по першій світовій (із 35 питань тільки 2 не стосувались цієї теми). На цьому ЗНО зробили подібні підлості. По-перше, було дуже багато персонажів, і, якщо Ви ознайомитесь із тестами минулих років, то побачите, що завдання на встановлення пар персонажів взагалі не було. По-друге, питання про жанри і твори. Мені здається, що все ПОРОБЛЕНО так-сяк аби-як і на скору руку.
Дар'я
Для Анна: я готувалась до Зно з мови і літератури, завдання з літератури були легкущі. Все щоя готувалась там і було. Лише два питання, на яких я не мала відповіді.
Світлана
Для Анна: Я здаю в 2 сесії. Бачила завдання. Для мене література навпаки була легша, ніж мова...
Маргарита
Для Анна: Я вважаю, питання були дійсно неоднозначними. Взагалі в них заплуталась. Знаходиш 3 правильні пари, а потім вибираєш 1 пару з залишених не правильних варіантів.
Коментувати
Димон4ик
Скажите когда будут результаты тестов или таблици по которым можно расчитать??
Анна
Не скажу, що завдання були аж занадто важкі. Було важко (мені) з фразеологізмами, спільнокореневим словом, словом Легіон (досі не знаю як правильно) і трохи з частинами мови плуталася. Але все одно згадала те, що вчила і відповіла по можливості правильно. Щодо літератури, то в ній зовсім нічого важкого не було. Єдина помилка- про Савур-могилу, бо по даній пісні завдань в жодному тестовому зошиті не бачила і не звернула увагу. Цитата про Брюховецького скрізь зустрічалася, відповість неправильно той, хто зовсім нічого за рік не повторював. Про Наталку Полтавку теж легко. Словом, читати твори і трохи критику- і результат гарний. Можна, звісно, помилитися (через хвилювання чи просто забути), але лише в декількох питаннях. А ті, хто весь рік нічого не робили і розраховували на халяву отримали по заслузі. Скажу тільки, що тема на твір була... не дуже легка. Довго не могла придумати, про що писати (але я у творах не дуже сильна)
павел
Для Анна: а как тебе вопрос про курицу рябу ??? я не где не встречал, честно, хотя вчера пересмотрел всю критику за 9,10,11 классы )
Аристарх
Для павел: зная стих "Українське альфреско" ответ очевиден.
павел
Для Аристарх: еще для меня было сложным последнее соответствие про напрями творів...
Коментувати
Коля
а я ни чего не учил))думал завалю, но написал прилично))с интернетом все сверил)так что мне норм)
Natali
Ходила кучу раз на олимпиады, но там хотябы таких закрученых и повернутых вопросов не было!!!Авторам нужно научиться правильно формулировать вопрос и давать такие варианты ответов, которые бы кардинально отличались!!!!!!!!!!
Natali
Народ) Выставите,пожалуйста, ответы, если вам проверял репетитор))
lisa
Для Natali: "Кучу раз" - це круто))... Нормальні завдання, якщо не впоралися - мінус лише нам, а не авторам.
Коментувати
павел
я в шоке, задания сложные, это точно, что по таблице надо 30 балов набрать что бы 125 балов по рейтингу ???
Сергій
Скажіть будь-ласка,а на 2 сесії питання будуть інші?????
Ліна
Для Сергій: ясно, шо не ті самі))
Коментувати
ученик
у кого проверял репетитор??? киньте все ответы плиииз

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!