28-29 травня буде проведено ЗНО з української мови і літератури

На початку тижня відбудуться дві сесії зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, протягом двох сесій участь у тестуванні мають взяти більше 320 тисяч абітурієнтів

28-29 травня буде проведено ЗНО з української мови і літератури

Програма третього тижня проведення зовнішнього незалежного оцінювання розпочинається проведенням наймасовішого тестування. На тест з української мови та літератури зареєстровано 324 139 осіб.

Зважаючи на кількість зареєстрованих учасників, ЗНО з української мови і літератури проводитиметься протягом двох днів - 28 та 29 травня.

Протягом 180 хвилин учасники ЗНО з української мови і літератури мають розв’язати 61 тестове завдання. Завдання тесту поділені на три різні форми, кожна з яких має власну схему оцінювання.

Останнє завдання тесту передбачає створення власного висловлювання та виконується у бланку відповідей Б. Орієнтовний обсяг власного висловлювання – 1 сторінка (200-250 слів).

Кожна сесія ЗНО розпочинатиметься об 11 годині, а допуск до пункту тестування буде здійснюватись з 10.15 до 10.50.

Абітурієнтам необхідно звернути увагу на дату проведення зовнішнього оцінювання та адресу пункту тестування, що вказані у запрошенні-перепустці для участі у ЗНО.

Під час виконання завдань тесту зовнішнього оцінювання з української мови і літератури буде заборонено використання будь-яких допоміжних матеріалів, мобільних телефонів та інших електронних пристроїв.

Звертаємо увагу, що учасникам тестування слід дотримуватись правил доступу до пунктів тестування та мати при собі необхідний перелік документів. Обов’язковими документами для допуску до пункту тестування є: сертифікат ЗНО, паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті, а також запрошення-перепустка для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Будь-яке запізнення або наявність неповного переліку вищезазначених документів унеможливить допуск до пункту тестування. У разі пред’явлення копій сертифіката, паспорта або іншого документа абітурієнт до пункту тестування не допускається.

Учаснику необхідно мати при собі одну або декілька кулькових або капілярних ручок чорного кольору для заповнення бланку відповідей, а також, за бажанням, прозору пляшку води.

За необхідності зверніть увагу на маршрути доїзду до пункту тестування, для того, щоб запобігти випадковому запізненню.

Враховуючи те, що порядком проведення ЗНО передбачена можливість отримання власного зошита із тестовими завданнями після завершення тестування, радимо учасникам тестувань скористатися наданою можливістю.

Отримання тестового зошита після участі у тестуванні надасть можливість порівняти правильні відповіді на завдання тесту, що оголошуються наступного дня після тестування, з власними відповідями. Отримати тестовий зошит із власними записами абітурієнти мають право протягом 30 хвилин після завершення тестування.

Для підготовки до тестування ознайомтеся з алгоритмом написання, методичними порадами та критеріями оцінювання власного висловлювання, а також іншими особливостями тесту ЗНО з української мови і літератури у 2012 році.

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури.

Освіта.ua
26.05.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Настя
киньте пожалуйста кто-то ссылку на таблицу баллы как по считать..за тот год по украинскому
Дима
По-моему один из самых простых тестов, в прошлом году сдал на 199 не особо напрягаясь)
nik
Самый простой и легкий тест, пробное на 197 сдал:) Интересно, а 1-я сессия опять будет ныть, мол "2-я легче, снять за нее балы, написать Табачнику, не показывать тетради"? :D
Света
Як думаєте перша сесыя складніша буде??
Олександр
Найважче зно з усіх можливих,успіхів
Дмитрий
"прозору пляшку води" а колу к примеру можно брать, или это уже правонарушение ?)
Мася
Для Дмитрий: нет.это не нарушение
Татьяна
Для Мася: тут мається на увазі не колір води) , перед тим як зайти до аудиторії, вас попросять зняти з пляшки етикетку (так и буде- прозоро паляшка) =))
Max
Для Татьяна: не факт. Був на 2 зно. приходили з колами, пепсі і т.д. і навіть не просили знімати етикетки, хоча тут як вийде...
Коментувати
Маргарита
Бажаю успіху!!!!!!!