Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Відбулось ЗНО з іноземних мов
Відбулось ЗНО з іноземних мов

Учасники тестування з іноземних мов склали тести з англійської, німецької, французької та іспанської мов. Правильні відповіді на завдання тестів будуть опубліковані 27 травня

Відбулось ЗНО з іноземних мов

За оперативними даними регіональних центрів оцінювання якості освіти, явка абітурієнтів на тестування перевищує 90% від кількості зареєстрованих учасників.

Протягом тестування учасникам ЗНО з іноземних мов необхідно було розв’язати 43 тестових завдання, останнє завдання тесту передбачало створення власного висловлювання. За умови правильного виконання усіх завдань учасники зможуть отримати 62 тестових бала.

Після визначення тестового бала кожного абітурієнта за наслідками виконання тесту, отриманий результат буде конвертовано у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів, що буде вказувати на місце результату абітурієнта серед результатів інших учасників зовнішнього оцінювання.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться після перевірки усіх тестових робіт учасників. Оскільки бланки "Б" з розгорнутою відповіддю перевірятимуться екзаменаторами, визначення результатів потребуватиме більшого часу. Про дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання з іноземних мов буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тестів з іноземних мов будуть опубліковані у неділю 27 травня.

З метою приблизного розрахунку отриманого результату з іноземних мов, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та приблизно обчислити власний бал за 200-бальною шкалою минулого року.

Освіта.ua
26.05.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Танечка Танюша
Слушайте ребят, а вот правильно 22 задания.это сколько приблизительно???
Аня
вообще как вам сложно было? или нормально справились?
Ирина
Для Аня: Я хоть и сдавала французский, но мне было очень тяжело, не смотря на то что я его учу 11 год, и у меня очень хороший бал в атестате...а на ЗНО набрала 13 балов + сочинения.... Буду поддавать на апеляцию...
Коментувати
Виктория
На тесте по английскому языку из 42-х тестовых вопросов, я дала 14 правильных ответов (не считая последнего задания - соченения). Подскажите пожалуйста, сколько я набрала баллов, примерно?
Anna
Для Виктория: ну на проходной балл ты проходишь) ну а так 14 правильных это где то 140 ББ.. и там плюс сочинение.
Коментувати
july
ancient- це в першу чергу стародавній ,а вже потім античний!
explain
40 вопрос вполне корректен, просто нужно еще мозги включать: reveals не подходит т.к. x-rayS -множ.число, ну а остальные 2 варианта просто мешны. так что вполне можно понять, что правильным ответом является revealed
Ирина
как можно подать на апеляцию..?
Ігор
я тож хочу Для Ирина:
Коментувати
Диана
full и entire это синонимы
Абітурієнт
32 из 42, це скільки балів??
Аня
Абсолютно нормальний тест №40! В оригіналі тексту reveal, але revealed також підходить, тому що "рентген виявив...". Тим паче, що всі інші варіанти (дієслово в третій особі однини, герундій і пасив) ну ніяк не підходять
Віка
А якщо не підписала текст ( Best wishes, Love...) та ім'я, то весь твір не зарахують?
Владислав
Для Віка: Ні.перевіряти будуть,але максимальний бал не поставлять точно,бо ти не дотрималась форми написання листа.
Коментувати
Юля
я теж вважаю, що завдання не відповідають дійсній програмі та і самі завдання не підібрані, а просто копійовані з інтернету та не перевірені. Це вже занадто. Простий учень ніколи сам не напише без репетитора,а це говорить про те, що спочатку треба забезпечити якість навчання,а потім вже вимагати такі знаня для вирішення подібних завдань.
Lena
Для Юля: те зо скопійовано - це не страшно, страшно те, що вони скопіювали з помилками і варіанти відповедей дали дуже суперечливі. тут проблема не в текстах, а в запропонованих варіантах.
Elzy
Полностью согласна! Смотрело несколько учителей, по некоторым заданиям есть разногласия: выбрали два ответа, каждый из которых может быть правильным... Очень много сомнений(((( [ Для Юля:
Оля
Для Lena: полностью согласна!
Коментувати
Cath
Согласна на счет задания 40. Думаю, там должны всем по баллу накинуть вне зависимости от ответа. Такое по биологии, кажется, позапрошлом году делали.
Lena
Для Cath: в прошллом году была похожая ситуация, в вариантах ответа правильный вариант был написан с ошибкой в слове и естественно многие не выбрали слово с ошибкой, хотя оно было правильное. и потом за это всем накинули по 1 балу за этот вопрос... но кто-то знал и получил этот бал, а ктот не знал и тоже получил..не честно(
мила
Для Cath: x-rays никак не может быть в ед.числе. переводится как рентгеновские лучи, а в ед. как рентген.
Коментувати
Артем
А сколько надо сделать ошибок, чтобі получить 0 баллов за граматику? Меня єтот пункт задания больше всего волнует. Спасибо артиклям.
Dominus
Скажіть, чи є тут ті, хто не писав твір??? Мені просто цікаво...
Алёна
А если я не обратила внимание на требование и написала в начале Dear Ann.А в конце подписала Linda.Сочинение анулируется?
Паша
Для Алёна: нет, не должно
Валик
там было написано не писать СВОЁ имя или любые данные, для того, чтобы не смогли отследить экзаменаторы чья это работа :) Для Паша:
Катя
Для Валик: а откуда им знать,свои именем я подписалась или нет?)
Коментувати
succed
Кількість слів у тексті не повинна бути меншою, ніж 100. Слова не повинні виходити за лінії(в тому числі і нижню), тобто текст може бути написаний на усійй площі відведеного поля (там явно over 100 слів поміщається). І до того ж макс к-кість слів не вказано, тому донт ворі)
Алла
Якщо кількість слів 150+ чи перевірятиметься робота? Є якісь ліміти?
павел
Для Алла: мне сказали, что объем не должен превышать 120 слов... типа в том году большие сочинения даже и не проверялись..
Алла
так чого ж вони не попереджували?! Для павел:
павел
Для Алла: ну тогда я не знаю, мне учительница сказала, что так в том году было, может другое задание было ))
Коментувати
Oksana
Я вважаю, що 40 питання тесту було некоректним!!! Не одна з відповідей не підходить! Чи буде УЦОЯО розглядати це питання??? Мені дуже прикро, тому що через це завдання я , мабуть, зробила єдину помилку у тесті! Я дуже сподіваюся, що УЦОЯО зверне на це увагу. НЕ я єдина не погоджаюсь із цим завданням!
павел
Для Oksana : о боже оксана, ни одной ошибки ? ) в этих тестах даже учителя ошибаются )
caring
Для Oksana : The right answer is REVEALED.
Oksana
Для caring: I am not sure about that Для павел: Возможно есть одна, из-за этого самого задания. Тут одного из двух: несоответствие множ. и ед. числа или несоблюдение согласования времен. Правильный ответ reveal , на худой конец reveals ... ( с учетом того, что x-rays - это ренгеновский снимок )
Коментувати
Ксения
What is stated in the text about technology developers?
Yura
Интересует один вопрос. Если я начал письмо Dear john, а закончил best wishes,Tunik Yurii.Тоесть в конце работы я упомянул своё имя. Могут ли мою работу не засчитать?с остальным всё грамотно,чисто и правильно.примерно 180 слов
Lena
Для Yura: может ты эту фамилию выдумал, он же не знают)) я считаю, что это не должно являться поводом, чтобы не засчитывать. если что подавай аппеляцию! )
Андрей
Для Yura: тоже этот вопрос интересует.. начал Dear John, закончил Your friend, Andriy. Хотя думаю там же обычные люди будут проверять, им нету смысла нас валить, разве что без вступления и окончания текст меньше 100 слов будет, а так...
Yura
Для Андрей: я тоже уверен что валить не станут,но у нас ведь все может быть)
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!