Відбулось ЗНО з всесвітньої історії

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання з всесвітньої історії взяли участь у тестуванні, правильні відповіді на завдання тесту будуть опубліковані 25 травня

Відбулось ЗНО з всесвітньої історії

Для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні з всесвітньої історії у цьому році було зареєстровано понад 10 тисяч учасників. За оперативними даними регіональних центрів оцінювання якості освіти, явка абітурієнтів на пункти тестування склала 79 % від кількості зареєстрованих учасників.

Під час виконання тесту учасникам ЗНО з всесвітньої історії було запропоновано розв’язати 60 тестових завдань. За умови правильного виконання усіх завдань учасники зможуть отримати 89 тестових балів.

Після визначення тестового бала кожного абітурієнта за наслідками виконання тесту, отриманий результат буде конвертовано у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів, що буде вказувати на місце результату абітурієнта серед результатів інших учасників ЗНО з всесвітньої історії.

Офіційне оголошення результатів тестування відбуватиметься після 30 травня. Про дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання з всесвітньої історії буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту з всесвітньої історії будуть опубліковані у п’ятницю 25 травня.

Освіта.ua
24.05.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван
Вибачте, коли будуть опубліковані відповіді з всесвітньої історії?
Антон
У мене взагалі ніякої печатки немає)
zxc
Шановні абітурієнти, подивіться будь-ласка на свої атестати. На багатьох з них стоїть не легітимна печатка школи. Міністерство вже як 1,5 роки змінило назву на Міністерство освіти і науки, молоді та спорту, а у багатьох областях печатки не змінили, там залишилось Міністерство освіти і науки. З юридичної точки зору ця печатка не дійсна, оскільки такого міністерства не існує на момент видачі атестату. Чомусь про це ніхто не говорить, я розумію, що це суті не міняє, але при вступі приймальні комісії можуть (і будуть праві) причепитися і відправити переробляти атестат, а дорогоцінні дні при зарахуванні у три хвилі ніхто не відміняв.
Юля
Для zxc: А що ж робити?Ніхто аттестат нам змінювати не буде!
zxc
Для Юля: Моя думка замінити обов`язково, це документ на все життя! Уявіть таку ж ситуацію на паспорті, правах, візі, документах на машину, квартиру і т. д. ........... тим паче що можна ще й пролетіти при вступі
Евгений
Для zxc: это где такая наклейка? на атестате? и что там должно быть написано? у меня вообще нету такой наклейки с такими словами!!!
Коментувати
Гугл
Щось мало народу було)