Учасників ЗНО просять повідомляти про порушення з боку інших абітурієнтів

Центр оцінювання якості освіти закликає абітурієнтів дотримуватися вимог проведення тестування та не бути байдужими до порушень, що допускаються іншими учасниками

Учасників ЗНО просять повідомляти про порушення з боку інших абітурієнтів

За повідомленням прес-служби УЦОЯО упродовж проведення зовнішнього незалежного оцінювання з хімії, російської мови, географії та математики, порушення вимог порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання допустили 189 абітурієнтів, результати тестувань яких будуть анульовані.

В Українському центрі оцінювання якості освіти звертають увагу учасників ЗНО, що протягом часу, відведеного на складання тесту, абітурієнти не повинні мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

У разі недотримання цих вимог учасники тестування будуть позбавлені можливості продовжувати роботу над тестом, а результати тестувань будуть анульовані.

Також учасників зовнішнього незалежного оцінювання просять не бути байдужими до порушень процедури, що допускаються іншими учасниками – про кожний такий випадок потрібно повідомляти персонал пункту тестування.

"Пам’ятайте, що Ваша принципова позиція є суттєвою складовою об’єктивного проведення зовнішнього незалежного оцінювання", - йдеться у повідомленні прес-служби Українського центру оцінювання якості освіти.

Освіта.ua
24.05.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Роман
Я навчаюсь в коледжі, брав участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з іноземних мов серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а та зайняв там 3 місце, чи будуть нараховані мені додаткові бали до ЗНО?
Василь
Учасників ЗНО просять повідомляти про порушення з боку інших абітурієнтів, т.е. я так понял: Участников ЗНО просят стучать на тех, кто рядом. В нужную сторону идем товарищи!
микола
Центр оцінювання повинен забезпечити дотримання вимог до проведення ЗНО, а не закликати абітурієнтів займатися доносами. І, якщо були порушення, то наказувати треба саме тих, хто безвідповідально поставився до своєї роботи. 15 учасників ЗНО в одному класі проконтролювати немає жодної проблеми.
читач
Для микола: Абсолютно з Вами погоджуюсь. Персонал центру оцінювання має бути відповідальним і слідкувати за порушеннями процедури ЗНО. Учасники ЗНО мають бути зайняті виконанням тесту, а не відволікатись на правопорушників.
Коментувати
zxc
Шановні абітурієнти, подивіться будь-ласка на свої атестати. На багатьох з них стоїть не легітимна печатка школи. Міністерство вже як 1,5 роки змінило назву на Міністерство освіти і науки, молоді та спорту, а у багатьох областях печатки не змінили, там залишилось Міністерство освіти і науки. З юридичної точки зору ця печатка не дійсна, оскільки такого міністерства не існує на момент видачі атестату. Чомусь про це ніхто не говорить, я розумію, що це суті не міняє, але при вступі приймальні комісії можуть (і будуть праві) причепитися і відправити переробляти атестат, а дорогоцінні дні при зарахуванні у три хвилі ніхто не відміняв.
микола
Для zxc: І не треба міняти. Cкоро замість міністерства фізкультури знову буде Міністерство ОСВІТИ і НАУКИ.
Коментувати
Андрій федоров
Я і мої друзі,які цього року прийшли здавати ЗНО в понеділок з математики були обурені некомпетентністю проведення.Адже це несправедливо, коли абітурієнти,які здавали ЗНО на другий день отримали похожі завдання до наших і в них був шанс краще написати за нас.Тим більше друга частина була практично така сама, лише цифри і ситуації інакші,тобто вони могли піти до репетитора і він би їм пояснив,як розв*язувати такі задачі.Я вважаю,що після такої ситуації несправедливо оцінювати абітурієнтів ,які здавали в перший день, шо вони гірше написали...і в них швидше всього будуть нищі результати порівняно з абітурієнтами,які здавали на другий день!
Nick
Для Андрій федоров: цілком згоден
микола
Для Андрій федоров: Нічого страшного немає. Абсолютні показники різних днів не порівнюють. Просто перший день, наприклад, 12 балів із 52 переведуть у 150 рейтингових, а другий день - 15, або лише 13.
Катерина
Для микола: Знаете что не многие списывали,а из-за таких как ты 2 смене снизят баллы,а те кто не виноваты?надо было 1 смене думать головой и не давать 2 смене свои ответы что бы не было возмущений,страдают люди 2 смены!которые писали сами!
Коментувати