Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Учасників ЗНО просять повідомляти про порушення з боку інших абітурієнтів
Учасників ЗНО просять повідомляти про порушення з боку інших абітурієнтів

Центр оцінювання якості освіти закликає абітурієнтів дотримуватися вимог проведення тестування та не бути байдужими до порушень, що допускаються іншими учасниками

Учасників ЗНО просять повідомляти про порушення з боку інших абітурієнтів

За повідомленням прес-служби УЦОЯО упродовж проведення зовнішнього незалежного оцінювання з хімії, російської мови, географії та математики, порушення вимог порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання допустили 189 абітурієнтів, результати тестувань яких будуть анульовані.

В Українському центрі оцінювання якості освіти звертають увагу учасників ЗНО, що протягом часу, відведеного на складання тесту, абітурієнти не повинні мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

У разі недотримання цих вимог учасники тестування будуть позбавлені можливості продовжувати роботу над тестом, а результати тестувань будуть анульовані.

Також учасників зовнішнього незалежного оцінювання просять не бути байдужими до порушень процедури, що допускаються іншими учасниками – про кожний такий випадок потрібно повідомляти персонал пункту тестування.

"Пам’ятайте, що Ваша принципова позиція є суттєвою складовою об’єктивного проведення зовнішнього незалежного оцінювання", - йдеться у повідомленні прес-служби Українського центру оцінювання якості освіти.

Освіта.ua
24.05.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Роман
Я навчаюсь в коледжі, брав участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з іноземних мов серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а та зайняв там 3 місце, чи будуть нараховані мені додаткові бали до ЗНО?
Василь
Учасників ЗНО просять повідомляти про порушення з боку інших абітурієнтів, т.е. я так понял: Участников ЗНО просят стучать на тех, кто рядом. В нужную сторону идем товарищи!
микола
Центр оцінювання повинен забезпечити дотримання вимог до проведення ЗНО, а не закликати абітурієнтів займатися доносами. І, якщо були порушення, то наказувати треба саме тих, хто безвідповідально поставився до своєї роботи. 15 учасників ЗНО в одному класі проконтролювати немає жодної проблеми.
читач
Для микола: Абсолютно з Вами погоджуюсь. Персонал центру оцінювання має бути відповідальним і слідкувати за порушеннями процедури ЗНО. Учасники ЗНО мають бути зайняті виконанням тесту, а не відволікатись на правопорушників.
Коментувати
zxc
Шановні абітурієнти, подивіться будь-ласка на свої атестати. На багатьох з них стоїть не легітимна печатка школи. Міністерство вже як 1,5 роки змінило назву на Міністерство освіти і науки, молоді та спорту, а у багатьох областях печатки не змінили, там залишилось Міністерство освіти і науки. З юридичної точки зору ця печатка не дійсна, оскільки такого міністерства не існує на момент видачі атестату. Чомусь про це ніхто не говорить, я розумію, що це суті не міняє, але при вступі приймальні комісії можуть (і будуть праві) причепитися і відправити переробляти атестат, а дорогоцінні дні при зарахуванні у три хвилі ніхто не відміняв.
микола
Для zxc: І не треба міняти. Cкоро замість міністерства фізкультури знову буде Міністерство ОСВІТИ і НАУКИ.
Коментувати
Андрій федоров
Я і мої друзі,які цього року прийшли здавати ЗНО в понеділок з математики були обурені некомпетентністю проведення.Адже це несправедливо, коли абітурієнти,які здавали ЗНО на другий день отримали похожі завдання до наших і в них був шанс краще написати за нас.Тим більше друга частина була практично така сама, лише цифри і ситуації інакші,тобто вони могли піти до репетитора і він би їм пояснив,як розв*язувати такі задачі.Я вважаю,що після такої ситуації несправедливо оцінювати абітурієнтів ,які здавали в перший день, шо вони гірше написали...і в них швидше всього будуть нищі результати порівняно з абітурієнтами,які здавали на другий день!
Nick
Для Андрій федоров: цілком згоден
микола
Для Андрій федоров: Нічого страшного немає. Абсолютні показники різних днів не порівнюють. Просто перший день, наприклад, 12 балів із 52 переведуть у 150 рейтингових, а другий день - 15, або лише 13.
Катерина
Для микола: Знаете что не многие списывали,а из-за таких как ты 2 смене снизят баллы,а те кто не виноваты?надо было 1 смене думать головой и не давать 2 смене свои ответы что бы не было возмущений,страдают люди 2 смены!которые писали сами!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!