Користування телефоном завадило абітурієнтам завершити тестування

Під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання з математики було зафіксовано випадки порушення процедури тестування з боку деяких учасників тестування

Користування телефоном завадило абітурієнтам завершити тестування

У Громадянській мережі ОПОРА, спостерігачі якої здійснюють громадське спостереження за дотриманням процедури ЗНО у 16 областях, зазначають, що найбільшою проблемою тестування з математики стало порушення процедури ЗНО його учасниками. Про це йдеться у релізі організації щодо результатів спостереження за проведенням двох сесій тестування з математики.

Спостерігачі зафіксували випадки запізнення абітурієнтів, появу на тестуванні без необхідних документів, використання та наявність мобільних телефонів, шпаргалок, а також вчинення інших дій, які не дозволили учасникам завершити роботу над тестом.

Через порушення процедур протягом часу, відведеного на роботу з тестом, 24 абітурієнта були позбавлені права проходити зовнішнє оцінювання. 20 з них користувалися мобільними телефонами, 3 – покинули пункт тестування без належної на це причини, в одного – виявлено шпаргалку.

Чи не найбільшу кількість порушень спостерігачі ОПОРИ зафіксували у столиці. 21 травня, за 10 хвилин до завершення тестування в одному з пунктів тестування було анульовано роботу абітурієнта, в якого знайшли телефон та шпаргалки.

Також, 22 травня в одному зі столичних пунктів, чотирьох осіб було позбавлено права проходити ЗНО через наявність мобільних телефонів - в одного з учасників телефон задзвонив під час тестування, ще один розмовляв по телефону в туалеті. У двох інших абітурієнтів мобільні телефони були вимкнені, однак їх теж позбавили права подальшого проходження ЗНО.

У Громадянській мережі повідомили, що за допомогою металошукачів мобільні телефони було виявлено у деяких пунктах тестування у Львові, а абітурієнти втратили шанс скласти тест з математики. Схожі випадки було зафіксовано й у інших регіонах країни.

У ОПОРІ також повідомили, що під час зовнішнього оцінювання з математики було виявлені випадки користування шпаргалками, а також порушення інших процедур, зокрема вихід абітурієнтів за територію пункту тестування під час складання тесту.

Окрім того, продовжуються випадки надання неповного комплекту необхідних документів для допуску до пункту тестування, у зв’язку з цим представники Громадянської мережі ОПОРА звертаються до абітурієнтів та їхніх батьків з проханням ретельніше перевіряти наявність документів, необхідних для пропуску на пункти тестування. За даними організації, 62 абітурієнта було позбавлено права складати тести зовнішнього оцінювання з математики через відсутність необхідних документів.

Освіта.ua
23.05.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олег
Ті, хто вміють, всеодно спишуть. А Вас запевняю :) Всі ці камери та металодетектори - ніщо, в порівнянні з винахідливістю.
Рахман4
я здавав в Славуті (Хмельницька обл.) Більша половина посписувала зі шпаргалок... і ніхто нічого не помітив...
ДаХа
Была с телефоном в кармане штанов, проверяла целостность пакета (т.е. вставала, ходила, наклонялась там) и ничего, не выгнали. У одного парня зазвонил телефон на тесте, он просто отключил, встал и положил на парту, гжде лежали вещи
мила
напишите, какой был вопрос на англ, письменное задание.
Карина
Для мила: Вам прислал письмо англичанин (Ваш друг по переписке), в котором он говорит,что хочет стать актером и думает что эта профессия принесет ему и деньги и популярность. Напишите ответ в котором Вы упомянете: - ваши мысли о его выборе профессии - что собираешься ты делать после школы как ты подготавливаешься к своей будущей работе что ты думаешь необходимо для того,чтобы преуспеть в твоей будущей работе? __________________________________________________________________ я считаю,что достаточно легкая тема попалась))) Для мила:
Коментувати
Олена
Так і робили!!!
shurik
На математику хоч бери телефон чи шпаргалку, нічого не получиться, без знання формули не допоможуть, хіба сфоткати, і скинути репетитору, але це вже занадто.
ХАХА
да уж, я похоже знаю того, из киева, со шпаргалками который... а вот с выключенными телефонами выгонять - это уже перебор.
мила
Для ХАХА: об этом предупреждает инструктор в начале теста. нетрудно положить телефон на стол для личных вещей и не иметь неприятностей. их никто не тронет, зато все будет спокойно.
Коментувати
Юлия
мммда.... и стоило с такой ерундой тестирование проваливать.... а вот я не понимаю почему тех людей тоже отправили домой у которых были выключины телефоны.... ведь иструктор предупреждал что бы выключили...все сумки собирали в одну кучу....
мила
Для Юлия: они телефоны оставили у себя, в кармане скорее всего. а инструктор предупреждает, чтобы положили все свои вещи на стол.ведь абитуриент может выйти в туалет, в кабинке включить и общаться.
Коментувати
Мммм.
Таки да, абитуриенты так и не поняли сути ВНО. Наивно полагать, что списывание поможет сдать тест на довольно высокий балл. Да, может балл повысить можно, но незначительно. Вопросы зачастую построены так, что нужно пораскинуть мозгами. В этом случае никакая шпаргалка результата не даст. Учитесь думать, господа, учитесь мыслить логично и будет вам счастье. :)
Андрій федоров
Я і мої друзі,які цього року прийшли здавати ЗНО в понеділок з математики були обурені некомпетентністю проведення.Адже це несправедливо, коли абітурієнти,які здавали ЗНО на другий день отримали похожі завдання до наших і в них був шанс краще написати за нас.Тим більше друга частина була практично така сама, лише цифри і ситуації інакші,тобто вони могли піти до репетитора і він би їм пояснив,як розв*язувати такі задачі.Я вважаю,що після такої ситуації несправедливо оцінювати абітурієнтів ,які здавали в перший день, шо вони гірше написали...і в них швидше всього будуть нищі результати порівняно з абітурієнтами,які здавали на другий день!
Ярослав
Для Андрій федоров: Таблиця для другої сесії буде трохи інша, можливо
Юлия
Для Ярослав: Та не чего не будут делать.... Если они поленились сделать для нас всех разные задания я думаю врядли они будут делать таблицу другую....
Донецк
Для Юлия: только не реви ,жизнь такая штука...)))кому повезло!!!)))попала в 1 ну и черт с ним))за то я во вторую да и она легче была\)))
Коментувати
Ярослав
Що за ситуація з вимкненими телефонами ? Нам інструктор казав просто вимкнути їх і починати проходити тест. Якби в мене телефон в кишені був - то мене б вигнали за це ?Інструктор не повідомив,що телефони не можна тримати в кишені, а потрібно сховати до рюкзака. І після цього діти мають відповідати. Не країна, а що-попало.
Рахман4
Для Ярослав: нам сказали викласти все на пердню парту..., а на свому робочому місці залишити лише чорну ручку, паспорт, реєстраційний лист і воду
Коментувати
Знакомый ваш - Сергей Есенин
Вот, поколение, которое "выше" идеалов Павлика Морозова и им подобным.Пожал бы вам руку, господа, идете в Европу.Как бы я не знал предмет, но столько рвоты нет, чтобы пойти и нашептать инструкторам про такие нарушения.Если вы такие борцы за справедливость и так самоутверждаетесь, то можно было догадаться, что таких не любят, аминь.
Знакомый ваш - Сергей Есенин
Для Олег: Я писал, что я не готовился, не ходил к репетиторам и списывал?Как это ты меня "угро-фином" не назвал еще. Украинцы всегда любят кого-то кинуть и продать, верно?Вспомним "героя" Мазепу.Тут я углубился, конечно.Но меня не сильно печалит тот факт, что кто-то не зная материала хочет списать что-либо.Например, мой знакомый, который всегда хотел поступить на Право и учил только то, что ему нужно, в 2011 году узнал, что теперь нужно сдавать еще и математику, которую он не знает.И теперь, дабы быть таким "интеллигентом" ему нужно идти в техникум и забыть то, чего ему всегда хотелось?
Олег
Для Знакомый ваш - Сергей Есенин: герой Мазепа кажеш ? Ти згадай на яких умовах підписувався Переяславський договір 1654р. і як його виконала Москва... Крім того Мазепа дійсно герой, бо вінхотів щоб Уккраїна була незалежною. Він був гетьманом, отже вождем народу, а який вождь захоче бачити в ярмі свій народ ? В такому разі, якщо він так свідомо вчив право, йому потрібно було швидше взнавати, що йому потрібно буде здавати, крім того, не одн математика все рішає, є багато предметів по яким можна пройти в університети, які спеціалізуються по правознавству. Ну наскільки я знаю, щоб поступити на право математики здавати не треба, ти тут помиляєшся, треба здавати українську мову та літературу, англійську мову й історію України...
Знакомый ваш - Сергей Есенин
Для Олег: У Мазепы с Петром были довольно хорошие отношения, которые Иванушка так подло разрушил, хотя все могло пойти и другим руслом.И я не ошибся, ибо сам поступаю в этом году.(Украинский, Математика\Ин.яз и История нужны)
Коментувати
Андрей
есть же идиоты...в принципе ботаны есть ботаны
Славик
Донецк красавчик свой человек. А ботаны все которые зубрят день и ночь вы никогда не добьетесь того чего сможет добиться хитрый человек такой как Донецк и я)
Vikki
Для Славик: Ага, а потомнайдеться как ты говоришь ботан, да еще раз в 10 хитрее и наглее тебя. он за свое место под солнце тебе даже глаза может выцарапать, в переносном смысле этого слова.... Поскольку если человек очень умный да притом и наглый то он может пойти по трупам и в порошок стереть абсолютно всех на своем пути, и у таких людей очень часто бывает завышена самооценка, поскольку их хвалят другие, да они и сами понимают что умные. Так что ты не будь так уверен что все зубрилы и ботаны хлюпики. Не переживай, они то своего добьются, ты лучше за себя так побеспокойся)))))))
Донецк
Для Vikki: 70% ,Ботанов просто заучки они не смогут " по трупам пройтись"их вырвет)))да и что за древнее выроженее в "порошок сотрут"ты БОТАН??))))
Коментувати
Кава
Україна ніколи не вибереться з прірви, доки не зміниться менталітет ..... Те, як тут в коментарях відгукуються деякі молоді особи (а саме Донецк, Евген: 23.05.2012 22:29 IP: 88.154.7.1--) складається враження, що вони вчились в колонії. Про які бали може йти річ.
Серый
Люди успокойтесь))) Каждый выкручивался как мог, все уже позади и ничто уже не изменить. Так что забейте на все, главное чтобы было больше 140.
Антон
Для Серый: ну это если росчитывать на контракт, многие хотят на бюджет просто)
Коментувати
Катя
О, эти уроки жизни, преподанные в комментариях %))
Донецк
Для Олена: не умничай ты типо отличница если бы ты захотела свободно взела бы и с телефоном тоже сидела а так в нашем мире честность это уязвимость!!запомни
Андрей
Для Донецк: Донецкое быдло закукарекало.
Коментувати
Донецк
Для Олена: не умничай ты типо отличница если бы ты захотела свободно взела бы и с телефоном тоже сидела а так в нашем мире честность это уязвимость!!запомни
Костя
Для Донецк: именно из-за таких стереотипов о честности, из-за такого образа мышления Украина и попала в пропасть
Олена
Для Донецк: Якщо було сказано ВСІм, то потрібно щоб були на рівних правах, а так ті хто списував, набрали більшу кількість балів, або навіть не більшу, а трохи меншу, але факт той, що не відповідає її розуму. Вона перекрила життя іншим, які по розумовій діяльності краще формовані, аніж такі як ті інші.
Х
Для Донецк: Что за бред??Честность - это уязвимость...Да уж,будем гордиться будущим поколением.Я против крысятничества, но мне тоже обидно,когда умники списывают
Коментувати
Евген
Конченные тупые малолетки!зачем залажтвать тех кто списывал?вам то какая разница?пишите сами и никого не трогайте.если поступите все таки в универ и будете там залажтвать так же то будете получать в лицо!
Yasha
Для Евген: да ты я смотрю красава.С какого перепуга кто-то получит больше баллов чем я? Он бы меня точно так же сдал бы как и я его.
Коментувати