Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Відбулась друга сесія ЗНО з математики
Відбулась друга сесія ЗНО з математики

Учасники другої сесії зовнішнього незалежного оцінювання з математики взяли участь у тестуванні, правильні відповіді на завдання другої сесії будуть опубліковані 23 травня

Відбулась друга сесія ЗНО з математики

Для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні з математики зареєстровано понад 200 тисяч абітурієнтів, яких було розподілено на дві групи, а тестування відбувалося протягом двох днів.

За оперативними даними регіональних центрів оцінювання якості освіти, явка абітурієнтів на другу сесію ЗНО з математики коливається у межах 93% від кількості зареєстрованих учасників.

Протягом тестування учасникам ЗНО з математики було запропоновано розв’язати 32 тестових завдання. За умови правильного виконання усіх завдань учасники зможуть отримати 52 тестових бала.

Після визначення тестового бала кожного абітурієнта за наслідками виконання тесту, отриманий результат буде конвертовано у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів, що буде вказувати на місце результату абітурієнта серед результатів інших учасників другої сесії ЗНО з математики.

Офіційне оголошення результатів тестування відбуватиметься після 30 травня. Зазвичай для перевірки тестових робіт усіх учасників та оголошення результатів необхідно від 10 до 14 днів. Про дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання з математики буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту другої сесії з математики будуть опубліковані у середу 23 травня.

З метою приблизного розрахунку отриманого результату тестування з математики, учасники ЗНО можуть скористатися орієнтовною методикою розрахунку та приблизно обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою.

Освіта.ua
22.05.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
nati
Блин первая сесия вы реально тормоза..из за вашей тупости снизят бал нам...а если я в глаза не видела ответов и задания первой сесии..какого я должна страдать??не хочете сказать,нет
Евгений
В первой сессии задания сложнее были. Я со второй.
лілія
навіщо споритись ...на українській мові може бути все по інакшому може бути що в 1 сесію легші завданя будуть а в 2 тяжкі ..потім ми ж так само будем казати щоб була різна шкала оцінювання....
Ира
Я не понимаю, почему все (1 сессия) такая завистливая! Та думайте и переживайте вы про свои балы, а не о том, что бы понизили балы второй сессии! вам что от этого легче станет ? Во вторых - в этом мире не было, нету и не будет справедливости! смиритесь уже с этим ! Вчера повезло им, завтра может повезет вам.
Оля
коли будуть оголошені відповіді на 2 сесію
Анастасия
Когда уже выложат правильные ответы второй сессии??
Алексей
почему на втарую сесию зделали такую лафу? я хочу чтоб они пересдали или бал им понизили.
XL
Для Алексей : а я хочу подарить тебе орфографический словарь
Вадя
Для XL: +100500. Грамматике учись.
абітуриент
Успокойтесь вы уже насчёт второй сесии! Кто действительно готовился, тому море по колено...будь то первая или вторая сесия.. К тому же, чужой вариант всегда кажется легче, не так ли??
Коментувати
webmath
На моем сайте - подробное решение 1-го зошита
Іван
У кого був зошит №14? Яка у вас відповідь на останнє завдання? Хочу звіритись. Наперед дякую :).
Олег
Це не справедливо!Ті ,хто писав у другій сесії бачив завдання першої ,точно перегляди .І вже мали уявлення хоть якесь.Надіюсь буде так ,як сказав Григорій .Для кожної сесії бали будуть різні і будуть відрізнятись ,щоб це було об'єктивно і нікому не було обідно.І взагалі ,я за це ,щоб усі писали в один день ,щоб всі були рівні,як це робили у 2008-2009 роках.
Виктор
Для Олег: а це нічо шо на другій сесії завдання важчі були?
Коментувати
Артур
Многие решили параметр? (2 сесыя) ??
Олександр
Для Артур: смотря какой у тебя номер тетради, если №4 - ответ 5.5
Олександр
Для Артур: не сомневайтесь,те,кто сдавал первую сессию,не "обидят" в плане перевода баллов
Артур
Для Олександр: Ну да удоложно было получиться 5,5!! А как ты решил его???? У меня 14 тетрадь
Коментувати
Григорий
Я не думаю что 2-ая сессия получила больше преимуществ. Во-первых, хоть большинство из нас видели тест первой сессии, никто не знал, что вторая будет похожей. Во-вторых, рейтинги у сессий разные и значит чем больше народу написало на высокий тестовый бал, тем меньше рейтинговый бал у всей сессии
Евгений
У кого какой ответ в 26 задании? (у меня 6 тетрадь) цифры: 1, 5, 6, 7, 8, 9
Аліса
Для Евгений: 15
МИР диванов
Для Аліса: вообще-то 30, а не 15.
Олександр
Для Евгений: Ответ: 30
Коментувати
Валерія
Ужасно лёгкий тест... Не ожидала, честно говоря: кроме как в геометриии нигде формул толком- то и не было, даже самых простых.
Олександр
Для Валерія: тесты легкие для детей,которые учились в профильном классе,например задание с "геометричним змістом похідної" не изучается подробно в обычных классах З.Ы: если сравнивать пробное зно2012, то 1,2 сессия все равно тяжелее
Коментувати
Dez
2 сессия люди кто сдал на 45+ балов выложите свою работу пожалуйста интересно посчитать свои балы, спасибо!!!
БАЛА
Ладно,народ, чего кричите честно,нечестно! Я сдавал вчера,сегодня кто сдавал, говорили мне,что задания нифига нелегче были!Хорош ныть раньше времени!
Микола
Це взагалі жахливо!!!!!Як могло міністерство допустити таке із завданнями! Зрозуміло, що завдання мають бути однакової складності,але ж не ті самі, тільки з іншими цифрами. Вважайте, що ті, хто йшли на 2 сесію і розв'язували перед цим першу, фактично знали вже завдання ЗНО. А з рейтингом також може не пройти, бо ж є діти,котрі навчаються в фіз-мат класах і написали на 200.Жахливо!Потрібно протестувати!!!!
Ольга
Для Микола: кто вам виноват, что вы родились в нечётный месяц года? ха-ха-ха
Микола
Для Ольга: Невже це так смішо? Ми зараз говоримо про серйозні проблеми в освіті,які перешкоджають нашому вступу, до того ж і для вузів,це є не досить добре, бо ж у розумних дітей,котрі здавали в першу сесію, шансів менше.
Ольга
Для Микола: я лично писала 2 сессию... решая 1ю, я набрала приблизительно 194 балла,а когда решала 2ю - 170... вы считаете, что всё зависело от 1й сессии??? не смешите! всё зависит от ума.. если ты знаешь, то ты и 1ю и 2ю сессию на 200 напишешь...
Коментувати
Анна
Дайте ссилку на правильні відповіді!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Будьласочка"!!!!!!!!!!!!!!
Dez
Когда будут примерные ответы на 2 сессию?
Катя
ТІ ХТО ТУТ ПИШЕ, ЩО ЦЕ НЕСПРАВЕДЛИВІСТЬ, ЩО БУЛО ЛЕГШЕ І Т.Д.... ЦЕ НЕ ПРАВДА... Я ВЧОРА ДИВИЛАСЬ ЦІ ЗАПИТАННЯ З ПЕРШОЇ СЕСІЇ І ВОНИ МЕНІ СЬОГОДНІ ВЗАГАЛІ НЕ ДОПОМОГЛИ.... ЛЮДИ, ЯКІ ЗНАЮТЬ ПРЕДМЕТ НАПИШУТЬ НА ХОРОШІ БАЛИ І БЕЗ ТОГО. А ТИМ, ХТО НЕ ЗНАЄ, НАВІТЬ ЦЕ НЕ ДОПОМОЖЕ.... ТОМУ РОЗСЛАБТЕСЬ!!! ОКРІМ ТОГО, ВСЕ ВИРІШУЄ РЕЙТИНГ.
Іван
Для Катя: Повністю підтримую!
Вася
Для Катя: Бо ти тупа,як валянок
БАЛА
Для ДЕНИС: да парни ..далеко пойдете раз в инете девушек унижаете...."в нас немає слів"
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!