Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту першої сесії ЗНО з математики
Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту першої сесії ЗНО з математики

Центр оцінювання опублікував правильні відповіді на завдання тесту першої сесії зовнішнього оцінювання з математики, оголошення результатів відбудеться після перевірки робіт усіх учасників

Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту першої сесії ЗНО з математики

Перша сесія зовнішнього незалежного оцінювання з математики була проведена у понеділок 21 травня. За умови правильного виконання усіх завдань тесту, учасники можуть отримати 52 тестових бала.

Після визначення результатів кожного учасника, тестові бали будуть конвертовані в шкалу від 100 до 200 балів.

Результати тестування з математики будуть оголошені після перевірки всіх тестових робіт учасників ЗНО. Про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту з математики див. у розділі Відповіді на ЗНО 2012.

З метою приблизного розрахунку отриманого результату з математики, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та приблизно обчислити власний бал за 200-бальною шкалою минулого року.

Нагадаємо, що учасників тестування з математики розподілено на дві групи. Відтак під час оголошення результатів ЗНО з математики буде оприлюднено дві окремих таблиці відповідності кількості тестових балів оцінці за шкалою 100–200 балів, окремо для першої і другої сесії.

Відповідно рейтингова оцінка за шкалою 100–200 балів буде відображати місце результату учасника серед результатів інших учасників кожної сесії.

Як повідомлялось раніше, в Україні триває зовнішнє незалежне оцінювання цьогорічних абітурієнтів. Результати ЗНО, отримані учасниками, використовуватимуться при вступі до вузів України.

Для отримання повідомлення про оголошення результатів зовнішнього оцінювання з математики підпишіться на розсилку новин розділу ЗНО.

Освіта.ua
22.05.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Владислав
Ахахах и не говори))) За 1 День сильно не подготовишся!!! Если многие идиоты весь год не учились, то это их проблемы!!!
Анна
Для Владислав: +1
Юля
Для Владислав: +2
Коментувати
Евгений
Хах... аж смешно смотреть на эти комментарии: "Обращение к МИНИСТЕРСТВУ НАУУКИ..." Так ржать с вас хочется!)) Я был во 2 и наоборот, посмотря на задания 1 сессии, решил не обращать внимания на те задания и приделил больше внимания, повторяя, другим темам! И так было с большинством абитуриентов!!!
Влад
всі були в рівних умовах...........
Влад
Для Влад: +1
Коментувати
абітурієнт
Від імені абітурієнтів 2012 року, які складали ЗНО з математики 21.05.2012 р., маємо зазначити, що завдання другої сесії (22.05.2012 р.) були набагато легші, ніж завдання першої сесії (21.05.2012 р.). Також учасники другої сесії під час оцінювання задавали питання щодо завдань у соціальній мережі Інтернет, зокрема у ВКонтакті, на які отримували відповіді. Завдання були однотипні, учасники другої сесії мали змогу підготуватися до них, використовуючи матеріал ЗНО першої сесії, підготувавшись з репетиторами. Наша вимога полягає у тому, щоб Ви дали доручення Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України розібратися у ситуації, що склалася під час тестування з математики, а також у наданні шкали оцінювання, яка б відповідала рівню складності завдань другої сесії, яка майже співпадала з першою. З повагою, абітурієнти 2012 року. допоможіть вирішити цю проблему цеж несправедливо!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Влад
Для абітурієнт: і чого друга сесія повинна страждати із-за вас?.......ніхто вам не винен.....
Костянтин
Для абітурієнт: Все було чесно А перша сесыя навыть легше
Max
Для абітурієнт: Перша сесія була набагато легша від другої, можна судити по останньому завданню!
Коментувати
Маша
ничего же страшно, если я отмечала ответы в бланке не гелевой, но чёрной ручкой
194,5 балла
Для Маша: Компютер может не принять ответы! Особенно с цифрами!
Мария
Для Маша: всё нормально будет.комьютер не увидел бы,если бы ручка была бледная.в прошлом году все 5 зно писала обычной ручкой - всё ок.
Маша
Для Мария: ой, спасибо, мне аж легче стало:)
Коментувати
Max
Всем привет! скажите, имеет ли право государственный колледж не отдавать аттестат по окончанию 2 курса? По-тому что мне не нравиться там, ихочу поступать!
Максим
Для Max: В этом году вышел закон который обязывает выдавать аттестаты о полном среднем образовании после 2 курса. Я сам имел такую проблему но после того как прочитал эту статью и показал ее директору они
максим
Для Max: osvita.ua/legislation/Vishya_osvita/27306
Коментувати
Сергей
Как по мне, задания не очень сложные (хотя сложнее прошлого года, зато проще 2009-10г.г.). У меня 44 балла. и это при том, что последний раз повторял математику где-то в марте месяце (но при этом нормально закончил школу).
Влада
від того що ми критикуємо один одного нічого не зміниться...те що є вже не зміниш..так як ти хотів би щоб було,я також з першої сесії,тут нічого страшного немає,чи в другій чи в першій,наше завдання,відповідати за себе та за свої вчинки,головне залишатися при цьому ЛЮДИНОЮ,а ми часто забуваємо хто ми напсравді,таке враження що ми живемо за завісами,за масками,ніхто навіть не здогадується що в кожного є своя мрія.кожен хоче мати шанс в житті,щасливий білет.Тому давайте насамперед будемо людяними і тоді все вийде в кожного із нас=***
Оля
ясно що тепер всі причини ви будете шукати в всьому, тільки не у собі.....Тож давайте не розкривати тему складності 1 чи 2 сесії. Кожен міг підготуватися ... а він того хто і як вчився залежить результат, а не від того яка складність. Адже що в 1, що в 2 сесії були по-своєму складні завдання..це моя думка
Анна
Ребята, не расстраивайтесь, чем хуже все напишут, тем лучше будут баллы. Шкала ведь рейтинговая.
Влада
У вас высокие балы по сравнению со мной....но я не расстраиваюсь.....то что знала написала...канешно к репетиторам я не ходила...самостоятельно..потому что не было средств..для этого..но ничего..меня мой бал устраивает...=)
Коментувати
Настя
від власного імені учасника ЗНО з математика другої сесії хочу заперечити твердження щодо меншої складності наших завдань порівняно з завданнями першої сесії. І особисто я не користовалась ні допомогою соціальних мереж, ні шпорами, ні списуванням у сусідів по аудиторії. Тож якого дідька я маю відповідати за інших, котрі порушували правила проведення ЗНО? або за те, що, на чиюсь думку, міносвіти склало для першої сесії складніші завдання? і ще одне. якщо ви помітили певні порушення, то існує певний порядок, за яким ви можете поскаржитись у відповідні органи.
TShev
У 31 завданні все правильно! Ви всі про квадрат забули!
Микола
Не знаю, який буде мій результат. На одному із завдань я зупинився, потім вирів його залишити. Дуже розхвилювався та в зошити питань не поставив відповіді. А тепер не памятаю, яка була моя відповідь в бланку А. Сподіваюсь, відповіді не змістяться кудись, адже я знав багато правльних відподей, щоб був гарний бал. Не сподобались мені інструктарі, котрі дуже накалювали атмосферу в аудиторії. На географіі було набагато легше. Я розумію, що це іхня робота, але всі ми люди.
Абітурієнт
185 балів достатньо щоб скласти комусь конкуренцію??
Абитуриент
Від імені абітурієнтів 2012 року, які складали ЗНО з математики 21.05.2012 р., маємо зазначити, що завдання другої сесії (22.05.2012 р.) були набагато легші, ніж завдання першої сесії (21.05.2012 р.). Також учасники другої сесії під час оцінювання задавали питання щодо завдань у соціальній мережі Інтернет, зокрема у ВКонтакті, на які отримували відповіді. Завдання були однотипні, учасники другої сесії мали змогу підготуватися до них, використовуючи матеріал ЗНО першої сесії, підготувавшись з репетиторами. Наша вимога полягає у тому, щоб Ви дали доручення Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України розібратися у ситуації, що склалася під час тестування з математики, а також у наданні шкали оцінювання, яка б відповідала рівню складності завдань другої сесії, яка майже співпадала з першою. З повагою, абітурієнти 2012 року. допоможіть вирішити цю проблему цеж несправедливо!!!!!!!!!
Лидия
Для Абитуриент: надеюсь что кто-то откликнется
Валюшка
Для Абитуриент: Підтримую! Оскільки у всіх повинні бути рівні умови щодо складання зовнішнього незалежного оцінювання!
Анна
Для Абитуриент: Хочу наголосити лише на одному!! Якщо Ви не готувалися і не змогли скласти ЗНО з математики, стверджуючи,що друга сесія була легшою, то Ви помиляєтесь. Не потрібно шукати причини в першій або другій сесіях,потрібно шукати причину в собі! Я впевнена, якщо б Ви були б у другій сесії, Ви б такого не казали!!!! А зараз замість Вас говорить Ваша ЗАЗДРІСТЬ! Успіхів у складанні інших ЗНО!
Коментувати
vetyver
fuck of: я в последнем задании про ОДЗ забыла. Никогда не забывала, а тут...до конца жизни не прощу себе((
marvint
Для vetyver: Я в останньому підставила крайнє значення по одз і замість двох коренів був лише один, але не помітила
Ольга
Для vetyver: Не нужно так сильно себя карать - человек имеет право на ошибку. Верь - всё будет ХОРОШО
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!