Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Завершено зовнішнє незалежне оцінювання з російської мови
Завершено зовнішнє незалежне оцінювання з російської мови

Абітурієнти склали тест ЗНО з російської мови, правильні відповіді на завдання тесту будуть оприлюднені 18 травня о 16 годині

Завершено зовнішнє незалежне оцінювання з російської мови

Зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень з російської мови було впроваджено в програму проведення тестування у 2011 році. Тестування з російської є одним з найменш відвідуваних серед абітурієнтів, цього року участь у ньому виявили бажання взяти 7 247 учасників. За оперативними даними регіональних центрів оцінювання якості освіти, явка на тестування коливається у межах 80% від кількості зареєстрованих абітурієнтів.

Результати тестування з російської мови можуть використовуватися абітурієнтами при вступі на спеціальності філологія та журналістика.

На розв’язання завдань тесту учасникам ЗНО з російської мови відводилося 150 хвилин. За правильне виконання усіх тестових завдань учасники зможуть отримати 94 тестових бала.

Визначення результатів зовнішнього оцінювання здійснюватиметься поетапно. Спочатку буде визначений тестовий бал кожного абітурієнта за наслідками виконання тесту, після цього відбудеться конвертація отриманого тестового бала у оцінки за шкалою від 100 до 200 балів.

Зазначимо, що оцінка за шкалою 100–200 балів є рейтинговою, тобто буде вказувати на місце результату абітурієнта серед результатів інших учасників ЗНО з російської мови.

Перевірка тестових завдань з розгорнутою відповіддю (власним висловлюванням) триватиме до 2 червня. Про дату офіційного оголошення результатів зовнішнього оцінювання з російської мови буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту з російської мови будуть опубліковані у п’ятницю, 18 травня.

З метою приблизного розрахунку отриманого результату тестування з російської мови, учасники ЗНО можуть скористатися орієнтовною методикою розрахунку та обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою.

Нагадуємо, що у суботу буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень з географії. Про особливості тестів зовнішнього незалежного оцінювання у 2012 році читайте у розділі Підготовка до ЗНО.

Освіта.ua
17.05.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вова
Ну как успехи, ребяты? Такое же,как украинский, по сложности было задание?
Настя
Для Вова: да ну я бы не сказала чтобы прям супер-пуер сложное ЗНО,но были вопросы,над которыми нужно было хорошенького подумать:)
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!