У четвер відбудеться ЗНО з російської мови

17 травня в Україні відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з російської мови

У четвер відбудеться ЗНО з російської мови

Тест з російської мови є одним з найменш популярних серед учасників тестування. На тестування з російської мови зареєстровано 7 247 учасників.

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з російської мови у 2012 році складається із завдань трьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності та завдання з розгорнутою відповіддю.

Загальна кількість завдань тесту – 51, на виконання яких учасникам буде відведено 150 хвилин. Останнє завдання тесту передбачає створення власного висловлювання на запропоновану тему.

Використовувати додаткові матеріали та обладнання під час виконання тесту з російської мови не дозволяється.

Обов’язковими документами для допуску до пункту тестування є: Сертифікат учасника ЗНО, документ, на підставі якого відбувалась реєстрація на ЗНО (паспорт або свідоцтво про народження), а також запрошення-перепустка.

Учаснику також необхідно мати при собі одну або декілька кулькових або капілярних ручок чорного кольору для заповнення бланку відповідей, а також за бажанням прозору пляшку води.

Тестування з російської мови розпочнеться 17 травня об 11 годині ранку, а допуск до пункту тестування буде здійснюватись з 10.15 до 10.50. Будь-яке запізнення унеможливить проходження тестування.

Для підготовки до ЗНО з російської мови радимо учасникам ознайомитися з особливостями тесту з російської мови у 2012 році, а також методикою оцінювання власного висловлювання за визначеними критеріями змісту та мовленнєвого оформлення.

Освіта.ua бажає успіхів учасникам зовнішнього незалежного оцінювання з російської мови.

Освіта.ua
16.05.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів