Учасники ЗНО дізнаються про місце тестування протягом квітня

Про час та місце проведення зовнішнього незалежного оцінювання з кожного предмета учасники тестування дізнаються із запрошень-перепусток

Учасники ЗНО дізнаються про місце тестування протягом квітня

Зважаючи на звернення учасників ЗНО, про місце розташування пунктів тестування, у яких вони проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання, в Українському центрі оцінювання якості освіти повідомляють, що розподіл абітурієнтів за пунктами тестування буде здійснено після завершення процесу формування бази даних абітурієнтів та визначення кількості осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання з певного предмета.

Інформування учасників ЗНО про місце, дату та час початку проведення тестування з кожного предмета буде вказано в запрошенні-перепустці для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Зазначимо, що запрошення-перепустки для участі в тестуванні будуть розсилатися абітурієнтам поштовими відправленнями за місцем їхнього постійного проживання, указаним під час реєстрації. Ця інформація також буде подана на інформаційних сторінках абітурієнтів, розміщених на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Відповідно до порядку проведення ЗНО в 2012 році запрошення-перепустки будуть надіслані абітурієнтам за три тижні до дати проведення першого тестування, тобто не пізніше 24 квітня.

Нагадаємо, що пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання створюються на базі окремих загальноосвітніх, професійно-технічних або вищих навчальних закладів, що розташовані у великих райцентрах, містах, обласних центрах, у містах Києві та Севастополі.

Як відомо, у 2012 році зовнішнє незалежне оцінювання буде проведено з 10 навчальних предметів: української мови та літератури, історії України, математики, всесвітньої історії, біології, географії, фізики, хімії, російської мови, та однієї з іноземних мов - англійської, німецької, французької або іспанської.

Зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень учнів у 2012 році розпочнеться 15 травня та триватиме до 7 червня. Додаткову сесію ЗНО буде проведено з 18 до 23 червня. Участь у ЗНО мають намір взяти майже 329 тис. зареєстрованих учасників.

Бажаєте більше дізнаватись про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2012 року – приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2012" ВКонтакті або спільноти "Вступна кампанія" у Facebook.

Освіта.ua
10.04.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлія
Мені до цих пір не прийшло запрошення!!
Андрей
что делать если запрошення-перепустка не прийшла ?????
РОДИТЕЛЬ
Пришло приглашение на тестирование. Удивительно, чем руководствовались при распределении детей на пункты? В Одессе детей с конца Фонтана отправили в школы конца Котовского и наоборот. Схемы движения транспорта в городе таковы, что доехать туда можно лишь в 7-8 утра- позже постоянные стабильные пробки. Выезжаем в 6, ждем до 11, пишем до 2. Ничего себе - 4 часа блужданий по незнакомому району ! В прошлом году дети просто измотались таким "обеспечение комфорта для сдачи теста". Неужели тяжело соблюсти хотя бы относительную логику распределения?
Настя
я зареєструвалась на зно по математиці, але там дві сесії, тобто тести здаються в один з двох днів. я сама повинна обирати день чи це буде якось розподілено ? Дякую.
Юлия
Для Настя: на украинском центре смотри в какую сессию ты сдаешь тесты.сама ты никак не можешь выбрать!!!!!!
Коментувати
Анастасія
Доброго дня!Я маю питання щодо запрошення-перепустки.Якщо поштар загубив мій лист,що мені робити і чи можна отримати ще раз?Якщо це можливо, то яким чином?
Ольга
Поясніть будь ласка різницю в балах з пробного тестування між 2012 , 2011 і 2010 роками. Виходить, що сертифікати за 2010 рік мають більше шансів для вступу
Юлиана
А если не приходило ничего кроме сертификата, то что к экзамену не допустят?
Марк
Для Юлиана: нужно войти на сайт http://testportal.gov.ua/index.php/reginvite/reginvite/ ввести в первое поле номер сертификата, который расположен в верхней части по центру, после слов УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ СЕРТИФІКАТ ЗНО № ******* Затем во второе поле нужно ввести пин-код, который расположен на сертефикате в верхнем правом углу. Когда вы войдёте, то там увидите краткую информацию о месте своего проживания, а также предметы, которые вы намереваетесь сдавать. Спустя два дня, после 24 апреля, зайдите и проверьте страницу снова (и вообще проверяйте её почаще) там долны буду прийти вам приглашения.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!