Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Громадське спостереження за ЗНО
Громадське спостереження за ЗНО

Український центр оцінювання якості освіти розпочав реєстрацію громадських спостерігачів за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання 2012 року

Громадське спостереження за ЗНО

Як повідомляє Український центр оцінювання якості освіти, розпочато реєстрацію представників громадських організацій, засобів масової інформації, батьківських комітетів, піклувальних рад навчальних закладів для здійснення громадського спостереження на різних етапах проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2012 році.

Реєстрацію громадських спостерігачів здійснюють Український та регіональні центри оцінювання якості освіти за поданням суб’єктів громадського спостереження.

Громадське спостереження здійснюється громадськими організаціями, батьківськими комітетами або піклувальними радами навчальних закладів, засобами масової інформації та безпосередньо забезпечується через діяльність громадських спостерігачів.

Громадським спостерігачем може бути особа, яка досягла 18-річного віку й делегована суб’єктом громадського спостереження. Статус громадського спостерігача надається особі після проходження реєстрації.

Громадське спостереження за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів здійснюється з метою широкого та об’єктивного інформування громадськості про його перебіг.

Нагадаємо, у листопаді минулого року Міністерством освіти було затверджено нове положення про громадське спостереженя за зовнішнім незалежним оцінюванням.

Освіта.ua
26.03.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!