У Міносвіти занепокоєні нерозумінням вступниками процедур ЗНО

Міністерством проведено робочу нараду з керівниками обласних управлінь освіти, під час якої було розглянуто актуальні питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2012 році

У Міносвіти занепокоєні нерозумінням вступниками процедур ЗНО

За повідомленням прес-служби профільного міністерства увагу керівників обласних управлінь освіти було акцентовано на те, що Український центр оцінювання якості освіти отримав низку звернень, що "свідчать про недостатню увагу майбутніх абітурієнтів до особливостей перебігу ЗНО, а саме інформації щодо оформлення і термінів подання реєстраційних документів, отримання запрошень-перепусток із зазначенням місця і дати проведення тестувань тощо".

Незважаючи на те, що "серед учнів було розповсюджено інформаційні листівки, проведено низку зустрічей з метою проведення роз’яснювальної роботи, досить численними залишаються звернення, які вказують про нерозуміння вступниками процедур зовнішнього незалежного оцінювання".

"Ще раз просимо звернути увагу на важливу інформацію, яку слід враховувати учасникам зовнішнього незалежного оцінювання: отримання запрошення-перепустки, завчасне прибуття на пункт тестування, наявність необхідних документів для участі у ЗНО, відсутність технічних засобів, заповнення бланку відповіді пастою темного насиченого кольору тощо", - зазначили в Міносвіти.

Нагадаємо, у 2012 році зовнішнє незалежне оцінювання буде проведено з 10 навчальних предметів: української мови та літератури, історії України, математики, всесвітньої історії, біології, географії, фізики, хімії, російської мови, та однієї з іноземних мов - англійської, німецької, французької або іспанської.

Зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень учнів у 2012 році розпочнеться 15 травня та триватиме до 7 червня. Додаткову сесію ЗНО буде проведено з 18 до 23 червня.

Бажаєте більше дізнаватись про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2012 року – приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2012" ВКонтакті. Сторінка групи знаходиться за адресою http://vk.com/abitura_vstup.

Освіта.ua
22.03.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Галина Всеволодовна
Многие дети растерялись от обилия информации,тут и взрослому сразу не все понятно.Надо проводить более детализированные тренинги с детьми и родителями уже с 10 класса!