Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Яким буде тест ЗНО з всесвітньої історії?
Яким буде тест ЗНО з всесвітньої історії?

Український центр оцінювання якості освіти до цього часу не оприлюднив загальну характеристику тесту зовнішнього незалежного оцінювання з всесвітньої історії

Яким буде тест ЗНО з всесвітньої історії?

Щорічно Український центр оцінювання якості освіти затверджує характеристики тестів з предметів, з яких проводитиметься зовнішнє незалежне оцінювання.

У характеристиці кожного тесту зазначається загальна кількість завдань тесту, час, що буде відведений на його виконання та форми тестових завдань, що будуть запропоновані учасникам тестування.

Згідно з Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2012 році (п. 2.2.8.) майбутні абітурієнти мають право на доступ до інформації про форми тестових завдань.

Наразі Українським центром оцінювання якості освіти оприлюднено характеристики всіх тестів 2012 року крім тесту з всесвітньої історії.

За телефоном інформаційної підтримки Українського центру оцінювання якості освіти не відповіли на запитання щодо строків публікації характеристики тесту з всесвітньої історії та запропонували зателефонувати за тиждень.

Слід зазначити, що тестування з всесвітньої історії буде проводитись вперше з 2008 року, а рішення про проведення цього тесту у 2012 році було прийнято 14 жовтня 2011 року, що знайшло своє відображення у наказі Міністерства освіти про проведення ЗНО.

Програма зовнішнього незалежного оцінювання з всесвітньої історії, за змістом якої розробляються тестові завдання була затверджена 12 грудня 2011 року.

Відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2012 році, сертифікат ЗНО з всесвітньої історії може використовуватись абітурієнтами при вступі на наступні спеціальності: історія; політологія; міжнародні відносини; міжнародне право; міжнародна інформація; міжнародний бізнес та країнознавство.

З 1 січня до 20 лютого 2012 року триває реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання, під час якої абітурієнти мають зазначити перелік предметів, з яких вони складатимуть тести у цьому році.

Характеристики тестів 2012 року з кожного предмета див. у розділі підготовка до ЗНО.

Освіта.ua
19.01.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
прайс
Хтось вже бачив підручники з підготовки до зно всесвітня історія??
Валерія
А чи обов`язково для вступу на істфак здавати саме обидві історії? чи обирати одну?
макс
Для Валерія: в деяких внз буде обовязково дивлячись куди ти хочеш..я в 2010 вступав так був вибір або географія або англ при умові що іст укр обовязкова!
Коментувати
irra
Первое ЗНО для всей страны проводилось в 2008году, так вот приказ о его проведении МОН издало только в декабре 2007, а 22 апреля 2008 уже проводилось ЗНО по укранскому, а 14 мая- по всемирной истории, т.е. к последней готовились всего 4 месяца- и ничего, сдали, поступили, учатся.
aaa
"Рішення про проведення цього тесту у 2012 році було прийнято 26 серпня 2011 року". Чому ж це рішення оприлюднили в листопаді?
irra
Слід зазначити, що тестування з всесвітньої історії буде проводитись вперше, Откуда такая информация? В 2008 году уже сдавали всемирную историю!!!!!!!!! Подавайте только проверенную информацию И вообше- то абитуриентам важна программа, по которой они готовятся к тестам, а характеристика не так важна, она нужна уже только непосредственно перед тестирванием. Кому интересна эта характеристика- могут найти ее за 2008 год, сомневаюсь, что что-то сильно изменится

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!