Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Затверджено програму ЗНО з всесвітньої історії
Затверджено програму ЗНО з всесвітньої історії

Міністерством освіти затверджено програму зовнішнього незалежного оцінювання з всесвітньої історії, відповідно до якої будуть розробленні тестові завдання з цього навчального предмета

Затверджено програму ЗНО з всесвітньої історії

Нагадаємо, всесвітня історія, як предмет ЗНО, була включена до переліку предметів тестування у жовтні цього року.

Метою зовнішнього незалежного оцінювання із всесвітньої історії є виявлення рівня сформованості історичної компетентності випускника школи, визначення відповідності навчальних досягнень учня освітньому стандарту та чинній навчальній програмі.

Програма ЗНО із всесвітньої історії складена з урахуванням вимог і змісту навчання історії в школі, хронологічно охоплює весь зміст шкільних курсів всесвітньої історії, складається з 41 теми та містить вимоги до предметних умінь учнів.

Розробники тестових завдань з всесвітньої історії мають забезпечити їх відповідність змісту затвердженої програми.

Відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2012 році, сертифікат ЗНО з всесвітньої історії може використовуватись абітурієнтами при вступі на наступні спеціальності: історія; політологія; міжнародні відносини; міжнародне право; міжнародна інформація; міжнародний бізнес та країнознавство.

У відповідності з календарним планом ЗНО-2012, тестування з всесвітньої історії буде проведено 24 травня 2012 року. Реєстрація учасників тестування розпочнеться 1 січня.

Тест з всесвітньої історії, а також тести з історії України, математики, біології, географії, фізики та хімії абітурієнти зможуть скласти як українською, так і кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською або угорською мовами.

Програму зовнішнього незалежного оцінювання з всесвітньої історії та програми з інших предметів дивиться у розділі Програми ЗНО.

Освіта.ua
14.12.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!